Teraz jest Cz 28 mar, 2024 14:46


TG's - NOVEMBER's Return

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

The Gamer

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 24 kwi, 2009 18:20

TG's - NOVEMBER's Return

PostPt 08 kwi, 2011 13:32

Witam!
Po dwóch latach postanowiłem wrócić do tworzenia misji.
Jest to prosta misja, którą zrobiłem tylko po to, aby przypomnieć sobie co i jak.
Mogą występować liczne błędy, szczególnie w filmach - nie ogarniam scriptów i wszystko robię na waypointach i wyzwalaczach.
Fabuła napisał(a):Polska drużyna ALPHA została przydzielona, aby pomóc siłom USA na Everonie.
Ich pierwszym zadaniem jest zniszczenie radzieckich sił przeciwlotniczych, aby NOVEMBER mógł bezpiecznie wkroczyć na wyspę i zaoferować wsparcie lotnicze.

APLHA została przydzielona do jednostki czarnych operacji. Nie uda im się jednak wykonać misji samemu.
W Gravette stacjonuje kilka czołgów przeciwnika oraz spora ilość piechoty. Do pomocy przydzielony został oddział DELTA. Ma on na celu odciągnięcie wroga od systemów AA.

EagleEye1 podłożył ładunki pod UAZ'a jadącego z Montignacu. Gdy zbliży się do bazy, ładunki zostaną zdetonowane, aby wyłączyć światła w bazie.

Autor napisał(a):The Gamer

Voice acting napisał(a):- The Gamer
    * ALPHA1
    * ALPHA3
    * DELTA1
    * PAPA BEAR
    * NOVEMBER1
- JackTheRIPPER
    * ALPHA2



Pozdro 600 ;D
Ostatnio edytowano So 09 kwi, 2011 21:46 przez The Gamer, łącznie edytowano 3 razy
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostPt 08 kwi, 2011 19:15

Zagrałem, więc opiszę tutaj pokrótce swoje wrażenia.

:arrow: Overwiew jest
:arrow: briefing też, aczkolwiek trochę niejasny i widać że pisany "na szybko", aczkolwiek najważniejsze cele są i zaliczają się gdy trzeba.

Natomiast trochę dziwne jest, że misja jest taka "polsko-angielska" - brief po angielsku (z pewnymi błędami :twisted: ), notatki po polsku, dialogi częściowo tak, częściowo tak. Rozumiem że dlatego, że drużyna Alfa jest polska, niemniej trochę to może wadzić. czepiam się ;-)

:arrow: Intro na wyzwalaczach, wiadomo jakie jest, nic pięknego. Natomiast w outrze dość ciekawy fragment z kamerą spod podwozia Cobry, ciut za szybko ucięty, ale ogólnie outro ujdzie, zwłaszcza dla takiej prostej misji

:arrow: Sama misja: Prosta, krótka - takie właśnie misje często są bardziej grywalne niż długie "kobyły". Fajny pomysł ze skorzystaniem z zamieszania jakie robi Delta, by wśliznąć się i podłożyć ładunki. Może sam pomysł z eliminowaniem obrony przeciwlotniczej trochę zbyt oklepany, ale ogólnie wykonanie OK, większych błędów nie ma. In plus zaliczyć można jeszcze własne speeche radiowe.

Podsumowujac - można zagrać, rewelacji nie ma, ale trzyma poziom.

Moja ocena: 6+/10
ehh anoni
Offline

The Gamer

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 24 kwi, 2009 18:20

PostSo 09 kwi, 2011 21:47

Dzięki za ocenę.
Generalnie nie przemyślałem do końca jak połączyć dwa języki.
W grupie Alfy rozmawiają naturalnie po polsku, ale z dowództwem muszą rozmawiać po angielsku.
Będę chyba robił dwie wersje językowe misji(jeśli chodzi o tekst) i to będzie najlepsze rozwiązanie... tak myślę. ;D
Błędy w pisowni no wiadomo bo pisane na szybko.

Jeśli chodzi o intro i outro to zagraj jeszcze raz i zobaczysz, ze będzie inaczej - wszystko zależy od AI.

EDIT:
Poprawiłem misję. Napisy w naszym ukochanym języku, komunikaty radiowe - po angielsku.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron