Teraz jest Pt 29 mar, 2024 15:26


TG's - East Coast

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

The Gamer

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 24 kwi, 2009 18:20

TG's - East Coast

PostSo 09 kwi, 2011 21:18

Kolejna misja spod mojego edytora.
Czekam na opinię, info na dole.
Fabuła napisał(a):Polska drużyna ALFA została przydzielona, aby pomóc siłom USA na Everonie.

Ich pierwszym zadaniem było zniszczenie radzieckich sił przeciwlotniczych, aby NOVEMBER mógł bezpiecznie wkroczyć na wyspę i zaoferować wsparcie lotnicze.
Misja zakończyła się powodzeniem.

Dowództwo chce przejąć kontrolę w środkowej części wyspy. W tym celu musi odbić miasto Montignac. Gdy jest atakowane, czerwoni natychmiast wzywają wsparcie z bazy na wschodnim wybrzeżu. Aby pokonać radzieckie siły w tym sektorze, trzeba odciąć miasto od posiłków.
W bazie stacjonują czołgi - WSZYSTKIE muszą zostać zniszczone. Nie będzie łatwo ponieważ nie mamy dokładnych danych na temat sił wroga w tamtym rejonie.
Pamiętaj - nie możesz zostać wykryty przed wkroczeniem na teren bazy.

Autor napisał(a):The Gamer

Voice acting napisał(a):- The Gamer
    * ALPHA1
    * PAPA BEAR

DOWNLOAD napisał(a):PL - East Coast @ sendspace.pl
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostCz 14 kwi, 2011 09:39

Ej no ludzie - grajcie w misje które powstają, jeżeli OFP ma jeszcze trochę pożyć ;-)
Ja sam robię swoją kampanię to trochę czasu nie mam.
ehh anoni
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 14 kwi, 2011 09:53

OFP już niestety nie uratujesz :( to już nie to samo co kiedyś.
Do 2008 grałem non stop niedawno zainstalowałem, włączyłem i od razu odinstalowałem.
Ale od wczoraj pykam kampanie cold war crisis i resistance na pierwszej armie bo nie moge się CWR na arme 2 doczekać.
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostCz 14 kwi, 2011 16:44

tom3kb napisał(a):Do 2008 grałem non stop niedawno zainstalowałem, włączyłem i od razu odinstalowałem.
Ale od wczoraj pykam kampanie cold war crisis i resistance na pierwszej armie bo nie moge się CWR na arme 2 doczekać.


Czyli do 2008 nie miałeś Army, am I right? :] Ale przecież są mody itp., które odświeżają nieco OFP.
ehh anoni
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 14 kwi, 2011 17:32

@Up
Od grudnia 1999r
do wakacji 2008 mialem celerona 400Mhz o reszcie nie wspomne :)
Pierwsze co to kupilem arme na nowego kompa bo ofp tłukłem bez przerwy ale jakoś mi nie zapasowała, potem odrazu A2 i OA jak tylko wyszly i tez non stop gram. Modow kampani, misji do każdego tytułu mam po kilkadziesiąt giga.
I najlepsze mody już za dużo w ofp nie zmienią niestety. Dlatego w cwr na arme 1 pykam.
Offline

The Gamer

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 24 kwi, 2009 18:20

PostSo 16 kwi, 2011 15:17

Jak już tu ktoś jest to niech zagra i się wypowie...
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostWt 26 kwi, 2011 13:05

Trochę z opóźnieniem, ale się wypowiem.

Cóż, misja jak misja. Briefing jest, overview jest. Pomysł bardzo prosty - podchodzisz pod bazę, kładziesz trupem paru strażników strzelając z wyciszonego HK i podkładasz paczuszki pod czołgi. Przy okazji zastosowałeś chyba dwa trochę nierealne ułatwienia: eksplozja na początku, która rozwaliła część muru (ciekawe po co, hue hue :] ) oraz później jakaś druga eksplozja w charakterze poprawin wybuchu moich bomb (po to, żeby wszystko na pewno zostało zniszczone?).

No i niespecjalny pomysł z tym, ze trzeba koniecznie znaleźć się na obszarze tego domku, żeby misja sie zakonczyła - po tym jak nacisnąłem detonator, ktoś tam mnie zauwazył, zacząłem wiać, parę serii poszybowało za mną w ciemność, uciekłem do lasu. A że gram bez GPS-u, na Weteranie, to trochę się poszwendałem zanim znalazłem to miejsce na mapie oznaczone jako strefę ewakuacji.

Misja do bólu oszczędna i prosta - żadnych efektów, muzyki, skryptów, addonów, czegoś co by to jakoś odświeżyło. Zakładam, że zrobiłeś ją w 15-20 minut? :clever:

Outro też bez rewelacji - mała retrospekcja, wszystko wybucha, pobiegało paru żołnierzy, przyjechał BMP i koniec.

Moja ocena: 5/10
ehh anoni
Offline

The Gamer

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 24 kwi, 2009 18:20

PostWt 26 kwi, 2011 14:27

Pierwsza eksplozja była potrzebna bo nie ma szans abyś wszedł na teren bazy, niezauważony od frontu.
Druga eksplozja? O niczym takim nie wiem. ;) T80 nie wybucha od razu po detonacji ładunku. Albo zauważył Cię BWP i zaczął strzelać. ;D
Offline
Avatar użytkownika

Cerberus094

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 138
  • Dołączył(a): N 13 cze, 2010 18:15
  • Lokalizacja: Podlasie

PostŚr 27 kwi, 2011 14:47

No to skoro nie można sie "normalnie" dostac do bazy, to dowództwo chyba nie liczy się z życiem żołnierza? :razz:
ehh anoni
Offline

The Gamer

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 24 kwi, 2009 18:20

PostPt 29 kwi, 2011 18:13

Maja wyj*bane na Polaków xD

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron