Teraz jest Cz 18 kwi, 2024 12:38


Saitek X45 i OFP

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość

HAV

Saitek X45 i OFP

PostN 19 wrz, 2004 01:45

Pytanie kieruję głównie (chociaż inną pomocą też nie pogardzę :P) do posiadaczy joy'a Saitek X45 - zdaje się, że jest tu kilku takowych o ile mnie pamięć nie myli :hmmm:

Otóż pojawił sie "mały" aczkolwiek dość wqr**** problem przy konfiguracji ustawień w OFP. Na początku miałem ustawione pod trzecim przełącznikiem HAT (ten na przepustnicy jakby ktoś nie wiedział): poprzednia i następna akcja oraz pod HAT 4 - mysz. Wklepałem odpowiednie klawisze w profilu ustawień X45 i wszystko było cacy. Później był format (niestety bez możliwości wcześniejszego backupu :/), ponowna instalka OFP i joy'a i pojawiły sie problemy od tamtego czasu. Teraz OFP widzi moje maleństwo jako standardowy joystick z jednym przełącznikiem HAT. HAT 2, 3, 4 nie dają się programować, ani przez ustawienia OFP, ani przez profil ustawień X45 (czyt. ustawienie akcji w profilu joy'a nie działa w OFP). Robiłem już reinstal OFP i joy'a. Podłączenie do drugiego portu USB też nie przynosi efektów.

Czy ktoś spotkał sie już z czymś takim i wie jak temu zaradzić :???: Jakoś takie ustawienia klawiszy najbardziej mi przypasowały i chciałbym je przywrócić :/

***UPDATE***
No to problem rozwiązany. Jakby ktoś miał podobny problem to pomaga zmiana kolejności instalowania OFP i joy'a (najpierw OFP) :|

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron