Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:30


Aktywowania wyzwlacza

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marcinDZN

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): Pt 25 mar, 2011 18:10

Aktywowania wyzwlacza

PostCz 18 sie, 2011 19:16

Witam.
Czy w ofp jest możliwość aktywowania wyzwalacza kiedy gracz naciśnie jakiś klawisz z klawiatury?

Lub inna wersja. Jak zrobić aby w menu wyboru akcji pokazała się dodatkową akcja, po której wybraniu aktywowany będzie wyzwalacz. Akcja ta musiała by być powtarzalna gdyż do misji którą tworzę potrzebne mi będzie aktywowanie tego wyzwalacza kilka razy.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 18 sie, 2011 19:27

1. Nie, chyba że mówisz o kombinacji klawiszy odpowiedzialnych za kod radiowy. Jak zrobić wezwanie wsparcia radiem masz gdzieś w serwisie (chyba w części OFP)
2. Tak, ale to bardziej skomplikowane niż aktywacja kodem radiowym. Dlatego
- ja nie pomogę, bo się w addAction nie bawiłem (pytaj Mavericka lub Kondora)
- istotne jest czy to misja SP, czy MP
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

marcinDZN

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): Pt 25 mar, 2011 18:10

PostCz 18 sie, 2011 19:33

SP
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 18 sie, 2011 20:46

Jesli addaction ma byc wykonywa wiele razy wystarczy że w skrypcie nie dasz removeaction ale ma to swój minus bo możesz wtedy używać jej w nieskończoność co jest bez sensu. Może lepiej dać np 3-5 akcji które można użyć lub tak jak pisał Jon dać kilka akcji uruchanianych radiem 0-0-1 do np 9

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron