Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:39


Respawn

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marcinDZN

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): Pt 25 mar, 2011 18:10

Respawn

PostWt 13 gru, 2011 19:23

Witam.
Interesują mnie dwie kwestie.
1. Jak w misjach MP stworzyć 3 różne miejsca respawnu i do każdego przypisać inną drużynę. Efekt byłby taki że każda grupa odradzała by się w innym miejscu.

2.Jak zmienić broń i dodać ammunicję żołnierzowi, który już się odrodził?
Ostatnio edytowano Śr 14 gru, 2011 10:49 przez marcinDZN, łącznie edytowano 2 razy
Offline
Avatar użytkownika

gustlik

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 18 wrz, 2010 10:16
  • Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

PostWt 13 gru, 2011 20:37

Jeśli chodzi o respawn to tu masz wszystko opisane : http://community.bistudio.com/wiki/Description.ext
Nie rozumiem pytania drugiego, chcesz zrobić by po odrodzeniu mieć ten sam sprzęt co w chwili śmierci, to jest na to skrypt, poszukaj w google, bo teraz nie pamiętam nazwy.
Offline

marcinDZN

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): Pt 25 mar, 2011 18:10

PostŚr 14 gru, 2011 10:48

No dobrze. Znalazłem że można ustawić markery np. respawn_west_1 respawn_west_2 dzięki czemu będą się odradzać losowo w tych miejscach. Ale mi chodzi o to aby grupa1 odradzała się w markerze respawn_west_1 a grupa 2 w respawn_west_2

Co do tych magazynków. Mam sposób jak by im tej ammunicji czy broni dodać ale jest to bardzo nie komfortowe bo dla każdego żołnierza trzeba dodawać nazwę i odpowiedni wyzwalacz. Zależałoby mi na czymś bardziej uniwersalnym i prostszym.
Offline
Avatar użytkownika

gustlik

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 18 wrz, 2010 10:16
  • Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

PostŚr 14 gru, 2011 14:10

Chyba nie ma nic prostszego.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 14 gru, 2011 17:11

Możesz sprawić, żeby gość odradzał się z taką bronią, jaką miał (włączając w to brak wystrzelonych magazynków czy innego straconego sprzętu). To jest najprostsze rozwiązanie.


Do tego wrzucasz np. skrzynię, i voila.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron