Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:18


CTI - dyskusja

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość

Rainbow

CTI - dyskusja

PostSo 02 paź, 2004 23:05

Co sadzicie o tego rodzaju rozgrywce :?: Jakie momenty najbardziej lubicie :?: Co wam się w niej podoba a co nie :?:
Wszystko to tu wypisujcie.
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

Re: CTI - dyskusja

PostSo 02 paź, 2004 23:32

Rainbow napisał(a):Co sadzicie o tego rodzaju rozgrywce :?: Jakie momenty najbardziej lubicie :?: Co wam się w niej podoba a co nie :?:
Wszystko to tu wypisujcie.

Skoro założyłeś topic, to może sam napiszesz coś od siebie :P ?
Ja osobiście do CTI podchodzę z dystansem. Smookie mawia, że od CTI "mózg się lasuje". Jest w tym trochę prawdy, bo walka z AI do najciekawszych nie należy (co innego z żywymi przeciwnikami :) ). Nie lubię jeśli któraś ze stron szybko odkryje bazę wroga, bo to bardzo psuje rozgrywkę.
Tyle ode mnie. Mój stosunek do CTI: umiarkowany.
Offline
Avatar użytkownika

BlaK

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 167
  • Dołączył(a): Pn 27 wrz, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Warszawa

PostSo 02 paź, 2004 23:43

Dobry pomysł, ale straszne lagi i mała ilosc FSP nawe na dobrym sprzęcie odstraszają.
Nie mów Elej ze taki dobry jestes, ze AI Cie nie pokona...
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

PostSo 02 paź, 2004 23:48

BlaK napisał(a):(...) Nie mów Elej ze taki dobry jestes, ze AI Cie nie pokona...

Broń Boże nie mówię w tym sensie - czasem AI potrafi przycelować :wink: . Chodzi mi o to, że zupełnie inaczej gra się przeciwko AI i ludziom... Grając z komputerem nie ma tej satysfakcji :wink: . Wiesz o co mi chodzi BlaK 8) ?
Offline
Avatar użytkownika

BlaK

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 167
  • Dołączył(a): Pn 27 wrz, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Warszawa

PostN 03 paź, 2004 12:00

Jasne :]
Mnie zachwyciło CTI WGL...Odpuscilem po pierwszej grze gdzie mialem 2-5 FPS...
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

PostN 03 paź, 2004 12:26

BlaK napisał(a):Jasne :]
Mnie zachwyciło CTI WGL...Odpuscilem po pierwszej grze gdzie mialem 2-5 FPS...

Ja miałem niezły pokaz slajdów na CTI FDF Maldevic :lol: .

Rainbow

PostN 03 paź, 2004 18:28

Tak do CTI trzeba przypakować trochę kompa ale jest też druga możliwość. Ja w CTI gram z mega low grafa (wszystko wylaczone i tekstruy 64x64). Wtedy jest płynność gry i co za tym idzie zabawa. Co prawda nie ma już tych fajerwerków ale za to można przycelować. Co do AI to w obrecnych wersjach jest ono "za dobre", stoi na bardzo wysokim poziomie i można z nim przegrać.
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostN 03 paź, 2004 18:44

Możliwe... Ale jak już Elej napisał... To nie tosamo co z żywmy graczem.... :] Bo AI... To w końcu jak Singel player.... :P
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

PostN 03 paź, 2004 20:11

OFP jest taką grą, gdzie aby mieć jedną rzecz trzeba poświęcić drugą. Grafa kosztem płynności i na odwrót. To samo tyczy się SI... raz potrafią sprzątnąć jedną serią z 500 m, a innym nie widzą wroga z 10 m... To właśnie jest piękne :P .
Offline
Avatar użytkownika

BlaK

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 167
  • Dołączył(a): Pn 27 wrz, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Warszawa

PostPn 04 paź, 2004 00:12

Taaa Rainbow, takis madry, ja gram na takich ustawieniach na codzien i sie ciesze jak mam 20 FPS wiec nie badz taki mądry. A za małych ustawien tez nie da rady bo nic nie widac :/ Niestety, stary engine OFP i coraz to bardziej oskryptowane addony robią swoje.[WGL] Przeciez w CTI jest od cholery i jeszcze troche skryptów więc m.in dlatego komp zwalnia, nawet podczas zwykłego CTI. Bo jest duzo jednostek, ale ludzie ciągle cos budują, przejmują miasta itp itd.
Offline
Avatar użytkownika

Andrea

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:25
  • Lokalizacja: Gdańsk

PostPn 04 paź, 2004 10:58

Może czas zmienić kompa ?? :)
[8BZ] Clan

Rainbow

PostPn 04 paź, 2004 17:00

Mądry, nie mądry stwierdzam fakt. A tobie radze jednak zajrzeć do słownika bo u mnie na polskim przy pisaniu wypracowań za powtórzenia jedna ocena w dół. Rzeczywiście polecam zmienić kompa :P

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron