Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 23:47


OFP znowu w sklepach?

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

OFP znowu w sklepach?

PostPn 11 paź, 2004 20:54

Przyznam szczerze, że byłem zaskoczony gdy to odkryłem, choć już kawał czasu temu to przewidziałem. Na stronie Cenegi zapowiedziano wydanie za trzy dni (!), czyli 14 października, kolejnej edycji OFP zawierającej CWC, Gold upgrade i Resistance w cenie 49,90 zł.
Można się więc spodziewać niewielkiego przyrostu liczby grających w OFP w Polsce.

[dodane] Heh, właśnie zauważyłem że na flashpoint.pl trąbią o tym od miesiąca :]

HAV

PostPn 11 paź, 2004 21:31

No fajny LOL. I pomyśleć, że za swoją Platynę dałem prawie stówkę :] Ale co tu się dziwić, taki moment musiał kiedyś nadejść. Ciekawe ile osób nadal będzie twierdzić, że wydatek 50,- to dla nich za dużo :hmmm::twisted:
Offline
Avatar użytkownika

EvilJoe

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Śr 29 wrz, 2004 11:57
  • Lokalizacja: Kartuzy city

PostPn 11 paź, 2004 22:18

Grrrrrrrrr :mad: a ja za mojego OFP dałem bańkę, a tu co?? Cena obniżona o 50% po tygodniu... i jak tu się nie... zdenerwować?? A tak BDW to fajnie.
Cóż może zmienić naturę człowieka??
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostPn 11 paź, 2004 22:39

EvilJoe napisał(a):Grrrrrrrrr :mad: a ja za mojego OFP dałem bańkę, a tu co?? Cena obniżona o 50% po tygodniu... i jak tu się nie... zdenerwować?? A tak BDW to fajnie.


Hmm...podsumujmy. Za OFP:CWC 99,90 zł, za Gold Upgrade 19,90 zł, za OFP:Resistance chyba 59,90 zł (niestety rachunek mi przepadł, ale chyba tyle kosztowała)...taaak, lubię tę grę :)

BTW No i doszedłeś do tego co może zmienić naturę człowieka?
Offline
Avatar użytkownika

Diesel

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 12:45
  • Lokalizacja: Lublin

PostPn 11 paź, 2004 22:41

A ja za CWC i RES'a dałem 135 zł, a kasy nie mam :neutral:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostPn 11 paź, 2004 23:41

bańka za platyne...której już nie mam :( no ale spoko, w tym tygodniu nadejdie dzien chwaly
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostWt 12 paź, 2004 07:03

Ja też dużo dałem.... Chmm CWC za chyba 99 ? + Gold (sam) to chyba bylo ze 20 ? no i Res z goldem ( :x ) nie pamietam 80 ?
Ale przynajmniej mam 2 goldy :lol:

Ciekawe kiedy OFP będzie w CDA :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostWt 12 paź, 2004 17:00

Ja za swoją platynkę dałem 99.90 zł. w Empiku i wcale nie żałuje, chociaż teraz gdy cena poszła w dół... Ach cóż :)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostWt 12 paź, 2004 17:19

Hmmm... Szysz... a raczej Marshal gdyby CDA chciało dać OFPeka to pewnie już daawno by dało. Jak niedawno dali DR vs AC za 20zł a giera w sklepie za 100 to OFPeka zaniedługo (oby oby) będziemy mogli zobaczyć w jakiejś gazetce albo choć w Extra (czy dobrej ?) grze. To jest nawet całkiem realne no ale z tym "zaniedługo" przesadziłem :P Bym się szczególnie ucieszył bo nie mam zamiaru kupować nowego OFP za 50zł. Wydałem już kiedyś 99 :/
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostWt 12 paź, 2004 20:03

Mój kolega który pracuje w Empiku kupił mi Operation Flashpoint CWC po cenie dla pracowników. To było 49,90 zaraz po premierze, podobnie zapłaciłem za Resa. Ja byłem zadowolony jaki i on bo on za to dostawał punkty do premii. Ciekawy jestem za ile teraz mógłby ją załatwić??
Obrazek
Offline

Fox

Kapral

Kapral

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Gliwice

PostŚr 13 paź, 2004 19:50

Ja kupiłem swojego OFP Gold za 74 zł... potem musiałem wydać 2 razy kase na resistanca: 59 zł (eh te napędy :x niszczą wszystko co dobre)... ostatnio widziałem platyne za niecałe 45 zł i się za głowe złapałem, ale wydaje mi się, że się opłacało wydać tyle kasy na ofp ;).
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 13 paź, 2004 19:57

No właśnie - nutka optymizmu dla tych, którzy (jak ja) kupowali kiedy jeszcze było drogo:

żadne pieniądze nie zwrócą wam tego, że mieliście bułeczki, gdy były ciepłe. I mimo, że dziś ta sama bułka jest tańsza i tak samo ciepła. To wy mogliście je skonsumowac wcześniej.


Wiem, że troche idiotycznie to wygląda, i nie potrzebnie zwracam w pierwszym zdaniu na ciepłote, ale pozwoli to podkreślić na jakiej płaszczyźnie to sie dzieje. :razz:
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostŚr 13 paź, 2004 21:40

Ja akurat kupiłem nieznacznie drożej, bo za 65 zł :P W MEdia Markcie pod koniec wakacji :] Ale w sumie każda gra kiedyś tanieje... :P
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain

Berna

PostCz 14 paź, 2004 00:19

żadne pieniądze nie zwrócą wam tego, że mieliście bułeczki, gdy były ciepłe. I mimo, że dziś ta sama bułka jest tańsza i tak samo ciepła. To wy mogliście je skonsumowac wcześniej.


W moim przypadku ta bułeczke konsumowałem, kiedy jeszcze piekarni nie było 8)
To dobrze ze tanieje OFP, może poprzez to, więcej ludzi zwróci na nią uwage przynajmniej z mojego grona, założe sie ze gdyby pojawiła sie w kioskach za 35 zł nie byłbym jedynym reprezentantem tej gry z mojego miasta :P
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 14 paź, 2004 11:06

SiD napisał(a):No właśnie - nutka optymizmu dla tych, którzy (jak ja) kupowali kiedy jeszcze było drogo:

żadne pieniądze nie zwrócą wam tego, że mieliście bułeczki, gdy były ciepłe. I mimo, że dziś ta sama bułka jest tańsza i tak samo ciepła. To wy mogliście je skonsumowac wcześniej.


Wiem, że troche idiotycznie to wygląda, i nie potrzebnie zwracam w pierwszym zdaniu na ciepłote, ale pozwoli to podkreślić na jakiej płaszczyźnie to sie dzieje. :razz:


Ale to jest "święta" prawda. Może nie jest to tak bardzo widoczne w przypadku OFP, ale przeciętna gra po roku już jest "rozpracowana" i nie wzbudza już takich emocji. W przypadku osób grających w MP im później się kupi tym trudniej jest znaleźć chętnych do gry - oczywiście są wyjątki i do nich należy między innymi OFP.
Następna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości