Teraz jest Cz 28 mar, 2024 17:10


CTI rozgrywki

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość

Rainbow

CTI rozgrywki

PostSo 11 gru, 2004 23:53

Co wy na to aby zoorganizować mały konkurs CTI :?: :D Dzięki temu można by świetnie się zabawić oraz odkurzyć ten typ rozgrywki. Choć ostatnio "zanikł" wciąż ma stałych fanów. Rozgrywki mogły by się odbyć w zespołach 2vs2. Nie mówię tu o tworzeniu ligi a o małych "zawodach". Dopomóżmy pomysłowi, aby nie został tak jak reszta ideałów w tym teamcie. 8)
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

PostN 12 gru, 2004 15:19

CTI 2 v 2 :shock: ?
Więcej szczegółów w takim razie proszę :) .

Rainbow

PostN 12 gru, 2004 16:30

No 2vs2 ponieważ, aby zagrać cti 6vs6 trzeba naprawdę dobrego serwera oraz, musi on być wolny a jak wiemy polskich takich niema 8) Walki rozgrywały by się najprawdopodobniej na serwerach prywatnych. Użyczam mój oraz mam na oku jeszcze jeden ale muszę pogadać z właścicielem.
Rozgrywki będziemy prowadzić w weekendy (piątki,soboty) w godzinach popołudniowo-wieczornych. Przyjmuję już grupy 2 osobowe zwarte i gotowe wraz z nazwą teamu. Jeżeli szybko pójdzie zaczynamy już w next weekend.
Zgłaszać się po info itp. na moje GG.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostN 12 gru, 2004 17:41

2 osoby na CTI ? co prawda nie znam się za bardzo na MP (ale troche gram :D ) ale wydaje mi się że w 2 osoby wyspy się nie zawojuje.... A ten typ rozgrywki nie jest wcale zapomniany :D ostatnio przypaliliśmy pare żółtych tyłków w dolinie Ia Drang :D
Właśnie... na jakiej wyspie?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostN 12 gru, 2004 18:10

Wogóle dla mnie rozgrywki CTI to prawie ciemna magia. Chciałbym kilka wyjasnień na co to jest i z czym to się je. Moja wiadomość to się kończy na tym że jak Hawka pytam co u Ciebie ciekawego to odpowiada: "Troche majstrowałem przy CTI"
Obrazek

Rainbow

PostN 12 gru, 2004 18:14

Zapraszam na serwis CTI-Poland gdzie wszystko jest objaśnione, od żółtodziobów do zawodowców. Link
Jest tam też forum na, którym wymieniamy doświadczenia. 8)
Poza tym mamy już 2 serwer, dzięki uprzejmości Lukeo z klanu PSA, posiada on dobry serwer na dobrym łączu (dedykowany) i spokojnie można tam grać nie tylko CTI :D ThX
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostN 12 gru, 2004 19:41

Rainbow napisał(a):...i spokojnie można tam grać nie tylko CTI :D ThX


"Można" w sensie praktycznym czy technicznym tj. czy ten serwer jest dostępny dla zwykłych graczy chcących sobie zagrać np. CTF'a, czy tylko dla umówionych osób grających CTI?

Rainbow

PostN 12 gru, 2004 20:23

alderous napisał(a):"Można" w sensie praktycznym czy technicznym tj. czy ten serwer jest dostępny dla zwykłych graczy chcących sobie zagrać np. CTF'a, czy tylko dla umówionych osób grających CTI?


Obecnie nie jest on publiczny, chociaż sam nie wiem, trzeba o to dowiedzieć się u lukeo.
Offline
Avatar użytkownika

Mitnic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:29
  • Lokalizacja: urA

PostN 12 gru, 2004 23:28

Poza tym mamy już 2 serwer, dzięki uprzejmości Lukeo z klanu PSA, posiada on dobry serwer na dobrym łączu (dedykowany) i spokojnie można tam grać nie tylko CTI ThX


To jest ten super wydajny serwer ktory stal dzisiaj na super wydajnej neostradzie ? :twisted:
Obrazek
Athlon 64 3800+ 2460Mhz, 768 DDRAM PC 400, Palit GeForce 6800 GS 450/1000 Mhz, Fujitsu 8GB, Modecom MC 350 PFC
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostWt 14 gru, 2004 14:43

http://www.flashpoint.pl/forum/viewtopic.php?t=5354


Kolega Rainbow dostał bana na komputer (patrz link). Pewnie nic się juz nie odbędzie, a drugi z założycieli, Sowa stara się jak moze, ale chyab teżnic nie bedzie :cry:
Obrazek
Offline

Death

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 313
  • Dołączył(a): N 21 lis, 2004 02:03
  • Lokalizacja: Szczecin

PostŚr 22 gru, 2004 09:38

CTI 2 vs 2 to chyba by było zbyt długie... są jakieś mapki "war" czy coś takiego w stylu CTI i tam jest 4 vs 4 i to by było chyba lepsze rozwiązanie :P

Rainbow

PostŚr 22 gru, 2004 18:24

Ok, mamy świeta, jestem free :) :D
Niewiem co będzie z tymi rozgrywkami bo kolega Sowa odizolował się i niechce już w tym brać udziału - woli ligi z PLAF ale to jego wybór i w to się nie mieszam. Jest ktoś chętny na CTI :?: :D :D Poszukuję wspólnika.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości