Teraz jest Cz 28 mar, 2024 19:00


Silent War Mod

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostŚr 08 gru, 2004 14:34

YacieK napisał(a):Poważnie już pisząc - mam pytanko - czy aby nie za nisko jest widoczne na pierwszej osi to "coś" ?


To coś to jest właśnie chałtura addonmakera...
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostŚr 08 gru, 2004 14:39

hmmm
nawet ładne :) podoba mi się....
zdecydowanie ładniejsze od poprzedniej wersji... Tamto (tekstury) to była porażka a tu nawet ładnie wyglądają....
Może jednak nie wszystko stracone....
Czy mi się wydaje czy w SW jest tylko 2 działających addonmakerów (Smookie, Gemenis) ?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostŚr 08 gru, 2004 16:19

marker napisał(a):hmmm
Tamto (tekstury) to była porażka a tu nawet ładnie wyglądają....


Tamte textury wcale złe nie były, według mnie Gemenis stworzył je na bardzo wysokim poziomie tylko że poprostu użył "kosmicznego" malowania tzn. fabrycznego, co nie zmienia faktu że były dość dobrej jakości i dzięki paru zmianom w nich zostały one "ulepszone" tak żeby wyglądały jak na prawdziwym Starze.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostŚr 08 gru, 2004 22:43

Arika napisał(a):
marker napisał(a):hmmm
Tamto (tekstury) to była porażka a tu nawet ładnie wyglądają....


Tamte textury wcale złe nie były, według mnie Gemenis stworzył je na bardzo wysokim poziomie tylko że poprostu użył "kosmicznego" malowania tzn. fabrycznego, co nie zmienia faktu że były dość dobrej jakości i dzięki paru zmianom w nich zostały one "ulepszone" tak żeby wyglądały jak na prawdziwym Starze.

Były zdecydowanie za jasne... wyglądałt jakby to było samochód cywilny nie wojskowy... pozatym ten kolor :| Nawet fabrycznych starów nie widziałem w takim malowaniu... ale moge się mylić (jak kzdy z nas :D )
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostCz 09 gru, 2004 01:06

Po co szukać jakiś celów? Skupmy się na tym co mamy robić, a nie na przeszłości :]
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostCz 09 gru, 2004 15:32

Model został przejęty od Gemenisa ze wszytkimi jego zaletami jak i ułomnościami. Ja zmieniłem textury ale ptrzebuje kogoś kto by zmienił parę rzeczy w modelu (zresztą jak i w kilku innych addonach nad którymi pracuje) wtedy możecie liczyć na naprawdę dobry addon
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostCz 23 gru, 2004 14:40

Pomimo ze temat jest stary chciałbym się wypowiedzieć na jego temat. Dla mnie ten mod jest najlepiej zapowiadającym się modem polskim. Tylko szkoda, że akcja nie dzieje się między polską a niemcami. Państwami oddzielonymi odrą która wystąpiła z brzegów. :spoko: To by się dopiero zaostrzył konflikt polsko - niemiecki :lol:
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostCz 23 gru, 2004 14:59

Bo Niemcy mają stabilny i kompetentny rząd, wprzeciwieństwie do naszych wschodnich sąsiadów. Miałem okazje być tam kilka razy i mówię wam trzeba bogu dziękować że zesłał na Balcerowicza bo mogłoby być tak samo u nas. Aparatu cyfrowego też raczej bym nie radził pokazywać bo można zostać uznanym za szpiega. Po za tym atmnosfera władz jest wyjątkowo nie miła a nastroje w instytucjach państwowych są wyraźnie antypolskie, dlatego wcale mnie nie zdziwi taki obrót sytuacji.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostCz 13 sty, 2005 16:09

Obrazek

Oto screen z pierwszej wersji modelu samobieżnej haubicy 2S1 Goździk wykonywanej przez Hawka. Niech obecny stan addonu was nie zmyli możecie oczekiwać równie profesjonalnej produkcji co zawsze.

@JaFranek

Jak mod wyjdzie to masz moje słowo że nie zapłacisz za niego ani jednego eurocenta. Dostaniesz go zupełnie za darmo.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostCz 13 sty, 2005 17:56

@Arika
@JaFranek

Jak mod wyjdzie to masz moje słowo że nie zapłacisz za niego ani jednego eurocenta. Dostaniesz go zupełnie za darmo.


Tym bardziej nie mogę się doczekać :D
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostN 16 sty, 2005 13:01

Proszę nie obrażać innych userów przynajmniej w temacie o modzie SW :twisted:

{Kuba} Byłem tu :-)

A wracając to meritum to na stronie ofp.bmj.pl pojawił się artykuł (mojego autorstwa :]:twisted: ) do działu modu, opowiadający historię tworzenia moda, jego cele i perspektywy . Mam nadzieje że się wam będzie podobać :aniol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostPn 17 sty, 2005 20:40

Ciekawy jestem czy w modzie będzie zmiana pór roku. Tz. wyspa polski latem, jesienią, zimą, wiosną. To byłby niezły bajer ale i pewnie trudny do zrealizowania.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostWt 18 sty, 2005 19:50

JaFranek napisał(a):Ciekawy jestem czy w modzie będzie zmiana pór roku. Tz. wyspa polski latem, jesienią, zimą, wiosną. To byłby niezły bajer ale i pewnie trudny do zrealizowania.



byle co zjesz i byle co gadasz. Chcesz robić 4 wyspy na raz?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostWt 18 sty, 2005 20:08

Najwięcej pracy jest przy pierwszej a puźniej to już chyba zabawa z teksturami ( tak mi się przynajmniej wydaje ). Nie mówie że to łatwe ale jakby to uatrakcyjniło rozgrywke :shock:
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostWt 18 sty, 2005 20:31

Prawdę mówiąc to raczej bym nie liczył na taki bajer. Jest masa ważniejszych projektów nad którymi pracujemy. Nie mówie że nie byłoby ciekawe albo niemożliwe tylko może to spowodować rozproszenie prac na mało znaczące dodatki.

Jedyne co mogę zapewnić to że powstanie całkiem ładna wyspa przedstawiająca tereny powiatu bialskiego w lipcu ;-)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron