Teraz jest N 28 kwi, 2024 06:41


Silent War Mod

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostPn 14 lut, 2005 19:22

Kurt napisał(a):
Kelly napisał(a):Wnioskuję z poprzedniego postu że będą dwa stanowiska strzeleckie tak?




:lol: :lol: :lol: :lol:

Widac że jesteś(cie wraz z Frankiem) Kompletnymi profesjonalistami. Jakby co to radze nei robic z siebie dzieci słońca i kupic sobie lizacza bo jak sie nawet nei wie ze an tekie rzeczy OFP nie pozwala to trzeba sobie odpóścić.


A ja ci radzę zajrzeć do elemętarza gdzie uczą układanie liter i słów w logiczne zdania, bo tylko się mogę domyślać, co Ty tam napisałeś.

@Smookie napisał:
Problem jest tylko jeden - pracuję nad tym, co udało się już RHS - utrzymywaniem tej samej pozycji i względem czołgu i względem WIEżYCZKI.


Może ten RHS pozwoliłby wam na wykorzystanie jego skryptu. Co by znacząco skróciło czas tworzenia addonu
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Smookie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 19:42

PostPn 14 lut, 2005 19:28

Próbowałem się dostać do ludzi z RHS odpowiedzialnych za filmik i skrypty, ale bez większego skutku (dobrze zakonspirowani :grin: ).

Jeśli chodzi o zakres zmian w stosunku do oryginalnego modelu Sigmy jest zerowy, ponieważ czekam na nowy model od naszego niestrudzonego addonmaker'a Raddara :)
Offline
Avatar użytkownika

Przezdzieblo

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 00:17

PostPn 14 lut, 2005 19:35

To po co ta, za przeproszeniem, ściema z Sigmą Szóstym, skoro i tak SW pchnie go w kąt?

Z RHSem problem polega nawet nie na zakonspirowaniu, co często na fizycznej nieobecności członków tego moda. Ledwo co odzyskali stronę, wielu już wypadło z obiegu. Skrypt jest widać jednak jakoś osiągalny, skoro wspomniany model M1A2 ma go mieć.

Jakieś screeny nowego modelu od Waszego niestrudzonego addonmakera Raddara?
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostPn 14 lut, 2005 21:10

Przezdzieblo napisał(a):To po co ta, za przeproszeniem, ściema z Sigmą Szóstym, skoro i tak SW pchnie go w kąt?


Bo ja nie miałem ostatnio czasu a Raddar powiedział że chętnie zajmie się T-72 łącznie ze stworzeniem nowego modelu, a że mi ten projekt szedł jak krew z nosa to bez problemu się zgodziłem się aby nim się zajął. MOże później znajdę jakiś screen tego czołgu in game, ale to jest pierwsza wersja więc prosiłbym o wyrozumiałość.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 14 lut, 2005 21:13

naszego niestrudzonego addonmaker'a Raddara

Jeśli ten T-72 bedzie podobny do jego MiG-29 to chętnie zobacze... bo dawno isę tak nie uśmiałem :D :lol:
Co do skryptu (jak i całego moda) to zapowiada się ciekawie... tylko kiedy wasze dzieci będą mogły ujrzeć światła monitorów szarych userów ?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Kelly

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): N 08 sie, 2004 15:32
  • Lokalizacja: Wola Blakowa

PostPn 14 lut, 2005 21:28

Ano kiedy będą skończone myślę... aha co Cie tak Markerze drogi rozśmieszyło w mig-u 29?
"Strzeż się gniewu człowieka cierpliwego"
John Dryden
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostPn 14 lut, 2005 21:32

pracuję nad skryptem pozwalającym dowódcy używać karabinu (nsvt)

Próbowałem się dostać do ludzi z RHS odpowiedzialnych za filmik i skrypty, ale bez większego skutku
Nie jestem obcykany w tych sprawach jak addonmaking itd :]
Ale oglądając filmik w oko wrzuca się fakt, że ten KM to oddzielny obiekt. Jeśli da się wstawiając do głównego modelu punkcik, kwadracik, trójkoncik czy cokolwiek, ale tylko to, nie KM, żeby addon o nazwi "km" pojawił się w grze na tym miejscu. Będąc w pojeździe nie pojawi się akcja "Wsiądź do DsHK", można tylko z zewnątrz lub dodać specjalną akcje która da możliwość wejścia do DsHK z pojazdu. Trza by było pokombinować ze skryptami, przez co będzie tylko dowódca mógł wsiąść itd...

Może ten RHS pozwoliłby wam na wykorzystanie jego skryptu. Co by znacząco skróciło czas tworzenia addonu

Osobiście wątpie, że RHS pozwoli na wykorzystanie ich pomysłu w innym modzie. Myślę, że w tej sprawie można tylko czekać aż wydadzą mod i nie zakodują tego w jakiś sposób nie do obejścia.



PS: Jaki jest adres strony RHS ?
Offline
Avatar użytkownika

Przezdzieblo

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 00:17

PostPn 14 lut, 2005 22:23

Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostPn 14 lut, 2005 23:23

Raddar zdjęcia z prac nad swoim T-72 zaprezentował w tym temacie na forum SW:

http://silentwar.ofpbase.com/modules.ph ... b8f2055504
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kelly

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): N 08 sie, 2004 15:32
  • Lokalizacja: Wola Blakowa

PostWt 15 lut, 2005 11:32

Nawet nawet...jeszcze trochę niedopracowany i tekstury mogą zostawiać trochę do życzenia...
"Strzeż się gniewu człowieka cierpliwego"
John Dryden
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostWt 15 lut, 2005 11:50

Kelly napisał(a):Nawet nawet...jeszcze trochę niedopracowany i tekstury mogą zostawiać trochę do życzenia...


Na szczęście tylko trochę. Ciekawe ile czasu poświęcono na stworzenie bryły modelu. Może jakiś cokolwiek czytelniejszy screen z o2?
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostWt 15 lut, 2005 11:50

Przemysław Bryndza napisał(a):Nie jestem obcykany w tych sprawach jak addonmaking itd :]
Ale oglądając filmik w oko wrzuca się fakt, że ten KM to oddzielny obiekt. Jeśli da się wstawiając do głównego modelu punkcik, kwadracik, trójkoncik czy cokolwiek, ale tylko to, nie KM, żeby addon o nazwi "km" pojawił się w grze na tym miejscu. Będąc w pojeździe nie pojawi się akcja "Wsiądź do DsHK", można tylko z zewnątrz lub dodać specjalną akcje która da możliwość wejścia do DsHK z pojazdu. Trza by było pokombinować ze skryptami, przez co będzie tylko dowódca mógł wsiąść itd...


To zes chłopak ameryki nie odkrył :lol: Cały czas jest o tym mowa we wczesniejszych postach...
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostCz 17 lut, 2005 18:06

Pracujemy właśnie nad najnowszym nabytkiem naszych Wojsk Lotniczych jakim jest C-130 Hercules. Został on stworzony nie dawno we współpracy z Hawk'iem jeżeli macie jakieś sugestię albo pytania piszcie na forum SW.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 17 lut, 2005 19:03

nie chce mi się na forum tamtym rejestrować więc sie tutaj wypowiem...
model ładny ale co do tekstur... takie jakby... puste... żadnych przybrudzeń, te nity takie niemrawe...
Herkulesów jeszcze nie dostaliśmy więc nie wiadomo jakie bedzie malowanie... Tu jak widze kolorek podchodzi pod ten z C295... ale nasze mogą mieć pobrytyjski kamuflaż... wiec by sie jeszcze wstrzymał...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 17 lut, 2005 19:10

Został on stworzony nie dawno we współpracy z Hawk'iem

Nie łatwiej po prostu napisać, że on go stworzył, a wy "podpisaliście" się pod nim swoim logiem?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości