Teraz jest Wt 19 mar, 2024 10:32


Silent War Mod

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sejtan

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:26
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

Silent War Mod

PostWt 20 lip, 2004 00:42

Dyskusja na temat SW na poprzednim forum.

Cytat z 2 kwietnia 2004:

W związku z problemami technicznymi serwera, co skutkuje brakiem strony, chciałem poinformować, że prace nad Silent War Mod trwają.

Jednak nie o addonach dzisiaj (nie mam pozwolenia, by umieścić screeny)... Postanowiłem napisać coś o scenariuszu.

Silent War Mod: Polish ? Belarusian Conflict ? pod taką pełną nazwą jest znany ten projekt. Jednak niewiele osób wie, bo niby skąd jak nazywa się kampania dla drugiej strony ? białoruskiej, a taka również powstaje


?

Czyli po polsku ? ?To nasze?. Obecnie zajmuje się dopracowywaniem synopsisów poszczególnych misji dla kampanii. Zdradzę, że głównymi bohaterami będą dwaj żołnierze białoruscy:
- członek elitarnego Specnazu w stopniu sierżanta
- szeregowy żołnierz armii białoruskiej
Do tego dojdzie jeszcze osoba trzecia, która będzie pojawiała się w trakcie misji oraz na filmikach, pomagała bohaterom, jednak będzie to tzw. non-playable hero.

Planem minimum jest stworzenie 20 rozbudowanych misji wymagających zarówno szybkiego naciskania na spust, jak i myślenia. Sądzę, że taka ilość zadań wystarczy, by poznać, polubić/znienawidzić wspomnianych bohaterów.

Rzecz najważniejsza ? kampania nie będzie liniowa! Każde posuniecie gracza będzie wywierało inny wpływ na kolejne misje. A suma zwycięstw i porażek może zaważyć nawet na końcowym wyniku konfliktu. Jak bardzo? O tym przekonacie się, gdy modyfikacja zostanie ukończona.

Na razie wracam do pisania scenariusza...


Na dzień dzisiejszy moge powiedzieć, że SW dalej pracuje... Rozpoczęto prace nad mapą do SW. Narazie zdradze tylko tyle, że mapa będzie w miare szczegółowo odwzorowywać, okolice polsko-białoruskiej granicy.

Strona Silent War
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostWt 20 lip, 2004 10:46

Narazie zdradze tylko tyle, że mapa będzie w miare szczegółowo odwzorowywać, okolice polsko-białoruskiej granicy.


Tyle to i ja wiedziałem prawie 2 lata temu :P
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Met@l

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Hell`s Kitchen pod Sosnowcem :P

PostWt 20 lip, 2004 12:07

pytanie - czy SW wogóle wyjdzie?? Cały czas SW, SW i SW! od daaaaaaaawna głośno o Silent war, ale nie wiem czy chociąz addona jakiegoś wypuścili :???:
życie jest piękne dopóki nie umrzesz

Szkoła jest jak Media Markt - powinni tego zabronić
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostWt 20 lip, 2004 12:16

Met@l napisał(a):pytanie - czy SW wogóle wyjdzie?? Cały czas SW, SW i SW! od daaaaaaaawna głośno o Silent war, ale nie wiem czy chociąz addona jakiegoś wypuścili :???:


Ostatnio poszła plota że Gemenis ma za niedługo wydać Honkera. Ale o innych addonach ani widu ani słychu :)


Strona SW :P
Offline
Avatar użytkownika

Sejtan

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:26
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostWt 20 lip, 2004 16:52

SW istnieje, coś tam się dzieje, czy wyjdą addony z SW? nie wiem, czy mod zostanie wydany? też nie wiem :)

A czemu nie wiem?? Bo ja (niestety :D) tam nie rządze :]
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostŚr 21 lip, 2004 10:03

jako, że jestem w SW i pisatuje tam funkcje bliżej "góry" (a moja dymisja i tak nie zostałaby przyjęta) wypowiem się w tym temacie...

1. Kubo bardzo bym prosił o nie wprowadzanie w błąd i nie podawanie błędnego adresu... fairplay...

{Kuba} Ot taki niewinny żarcik :) BTW, skąd mamy wiedzieć która strona jest własciwa? Gemenis sie nic na temat nie wypowiadał :)

2.
Met@l napisał(a):pytanie - czy SW wogóle wyjdzie?? Cały czas SW, SW i SW! od daaaaaaaawna głośno o Silent war, ale nie wiem czy chociąz addona jakiegoś wypuścili

Wydali: Białoruski Radar "Zofia 6", Białoruski URAL (odkryty), Polskie UAZy, Polski BRDM, Polskich żółnierzy i oficera. Wszystkie addony autorstwa Pawła.

3.
Kuba napisał(a):Ostatnio poszła plota że Gemenis ma za niedługo wydać Honkera

plota... :]

4.
Met@l napisał(a):może lepiej by się połączyli LWP. Przynajmniej by coś wyszło

LWP to jedna osoba :] Wniosek - awykonalne...

5.
YacieK napisał(a):a swoją drogą kiedys widziałem zdjęcie mapy z edytora przedstawiajace okolice pogranicza Polsko Białoruskiego- co z nia- wiecie może kto ją robił i czy jest dostępna gdzieś?

Wierz lub nie, ale nie chciałbyś oglądac tamtej mapy...


Prace nad SW idą do przodu. Sezon wakacyjny, także część teamu ma wolne, ale reszta bierze się do roboty. A obecnie jest zdecydowanie lepiej niż w zimie... okres zimowy w ogóle nam nie służy ;) Będę naciskał addonmakerów, żeby opublikowali jakieś swoje prace...
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Met@l

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Hell`s Kitchen pod Sosnowcem :P

PostŚr 21 lip, 2004 11:45

no wałaśnie - ja miałem te białoruskie urale i radar :razz: ale polskich "łazów" nie. Marcinie, czemu awykonalne?? Nawt jeśli to jest jedna osoba, która wydałą tak wspaniałem addony - Boże! Prace by szły 3 - 4x szybciej!
życie jest piękne dopóki nie umrzesz

Szkoła jest jak Media Markt - powinni tego zabronić
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostŚr 21 lip, 2004 19:07

Wrzuce te addony Pawła na serek, gdy tylko uporamy się z pewnymi... ograniczeniami serwera :]

Met@l napisał(a):Marcinie, czemu awykonalne?? Nawt jeśli to jest jedna osoba, która wydałą tak wspaniałem addony - Boże! Prace by szły 3 - 4x szybciej!

Własnie dla tego. Ta osoba ma inny priorytet, którym jest LWP. To po pierwsze. Po drugie - skąd te szacunki, że prace pójda 3x, 4x szybciej? Ile czasu powstawały te addony? Niestety ale nie patrzę na to w różowych okularach...
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostPn 02 sie, 2004 11:03

To chcesz powiedzieć że jakiś osobnik jest bardziej wiarygodny niz osoba z teamu w którym jest Gemenis...

Twoja wola zwłaszcza, że nic tam nie ma o tym, że wypuści jakieś addony :twisted: To jest właśnie plota...

Wysłany Pon 2.08.04, 11:02:

Wrzuciłem nowe screeny na serek ;]
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostPn 02 sie, 2004 13:33

MaRcin napisał(a):Wrzuciłem nowe screeny na serek ;]


Ale to przecież stare jest. Poza tym z tego co pamiętam to Gemenis się deklarował że zrobi tych zołnierzy dla Marchewki. Czyżby zmienił swą decyzję?

link

(ostatnie posty)
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostPn 02 sie, 2004 17:14

Mógłbym skwitować to krótkim LOL ale napiszę coś więcej lol i rotfl :twisted: :twisted: :twisted:

Gemenis robił piechotę przede wszystkim na potzreby SW, a dopiero w dalszej kolejności (ten sam addon) mógł podarować jeszcze komuś. Rozmyślił się i żołnierze są tylko w Silent War. Proste? NatĂĽrlich :]
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Smookie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 19:42

PostPn 02 sie, 2004 17:19

co złego to nie ja ;)
Offline
Avatar użytkownika

Przezdzieblo

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 00:17

PostPn 02 sie, 2004 17:21

MaRcin napisał(a):Mógłbym skwitować to krótkim LOL ale napiszę coś więcej lol i rotfl :twisted: :twisted: :twisted:

Gemenis robił piechotę przede wszystkim na potzreby SW, a dopiero w dalszej kolejności (ten sam addon) mógł podarować jeszcze komuś. Rozmyślił się i żołnierze są tylko w Silent War. Proste? NatĂĽrlich :]


To pewna informacje? Tylko dla SW?
Offline

Paweł

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 14:59

PostPn 02 sie, 2004 17:26

MaRcin napisał(a):Mógłbym skwitować to krótkim LOL ale napiszę coś więcej lol i rotfl :twisted: :twisted: :twisted:

Gemenis robił piechotę przede wszystkim na potzreby SW, a dopiero w dalszej kolejności (ten sam addon) mógł podarować jeszcze komuś. Rozmyślił się i żołnierze są tylko w Silent War. Proste? NatĂĽrlich :]


Jest jedno ale... OM dała gemenisowi zdięcia munduru (bardzo dobrej jakości) specjalnie dla tego addona. Gem je wykożystał... więc?
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostPn 02 sie, 2004 18:07

No cóż.... Oświadczenie Marchewki:

Lenin napisał(a):Gemenis dostał od nas trochę materiałów zaciągając niniejszym swego rodzaju dług wdzięczności.
To, czy go spłaci, zależy wyłącznie od niego.
My nie będziemy go do niczego zmuszać - ma przecież wolny wybór.
Następna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron