Teraz jest Cz 28 mar, 2024 17:45


Wasze pierwsze spotkanie z OFP

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Razorback

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Pt 11 sie, 2006 08:18

PostN 20 sie, 2006 14:45

Pierwsze spotkanie z OFP? Też u kumpla i też uznał grę za beznadziejną. Kilka miesiecy później przyjeżdża wujek i melduje, że ma jakąś gierke dla mnie i było to właśnie OFP, ale orginał :P
Offline
Avatar użytkownika

FLESZ

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Pn 26 cze, 2006 14:09
  • Lokalizacja: BYDGOSZCZ

PostPn 21 sie, 2006 20:35

Pirat :D
Od razu pożyczyłem kilka gierek jak kupiłem kompa...
Później kupiłem orginał za 89,90zł+ przesyłka w sklepie interentowym...
Nie żałuje... ale przez sieć nie gram :)
Offline

[PR] Pryk

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 22 sie, 2006 04:11

PostWt 22 sie, 2006 05:48

Pierwszy kontakt z OFP to pirat w wersji angielskiej. Dostałem go od kumpla. Oryginał kupiłem w drugim tygodniu po ukazaniu się na polskim rynku. Jako, że była to dla mnie dość trudna gra, a grałem jedynie singla, rzuciłem OFP w kąt. Leżała sobie bidulka z dwa lata. Potem schwytałem kontakt z Mitnic'em z SFoP. Powiedział co i jak instalować jeśli chodzi o patche. Potem już jakoś poszło. Grałem sobie w cAc mapy w stylu hit&run, czyli ratuj się kto może, bo szczelają do nas. Potem zaznałem czegoś takiego jak cti. Po odejściu z cac niemal od razu przystąpiłem do PR. Zaczęło się granie dla czystej zabawy, nie chęci rywalizacji. Moja baba ma wyznaczony termin porodu na 24.02.2007 czyli w moje urodziny ... jak ja to zrobiłem? :twisted:
Offline

Suxer

Cywil

Cywil

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): N 20 sie, 2006 00:35

PostSo 26 sie, 2006 00:42

Moje pierwsze spotaknie to bylo demo resistance :D na jakiejs plycie z jakiegos pisma komputerowego znalazlem pogralem i... zajefajne:D Odrazu przyciagnleo mnie. ta misje z demo pzechodzilem 5 razy dziennie przez pol miesiaca ;D az skombinowalem se Pelna wersje CWC :D a resistance sprawilem sobie 2 tyg temu heheh wiem ze pozno
Offline

Dreadnought

Kapral

Kapral

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): Śr 21 cze, 2006 17:20
  • Lokalizacja: De76 Winter Nogojev

PostŚr 30 sie, 2006 00:10

Hmmm... O ile pamiętam w OFP'a zagrałem przez nauczyciela matematyki. Tak samo poznałem RTCW. Mówił o tej grze i mi ją pożyczył. Zagrałem (CWC ;,) )
i spodobało mi się. Parę lat później (dwa?) wyszła platyna więc zakupiłem (tak to rąbałem w pirata gdzie kampania 1985 kończyła się bo ewakuacjii z Everonu).
Nie propagaduję faszyzmu i mój avatar jest najzwyklejszym avatarem przedstawiającym żołnierzy SS w polu -.-
Offline
Avatar użytkownika

bgonzo

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 16:39
  • Lokalizacja: Rzeszów

PostPt 15 wrz, 2006 17:31

Hymm... Pierwszy raz z OFP spotkałem się na w listopadzie/grudniu 2004 roku kiedy to mój dobry kolega porzyczył mi originalnego OFP platyna i po 2 miesiącach sam kupiłem sobie te gre, a po miesiącu gry natknąłem się na świetną strone o tej grze :spoko: oczywiście OFP Center PL i od tamtego czasu niemal codziennie jestem na tej stronie i od pewnego czasu na Armed Assulalt Center PL :eek:
Kochaj śmierć, tylko ona na Ciebie czeka.
Offline
Avatar użytkownika

dr BMP

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): N 01 paź, 2006 16:02

PostN 01 paź, 2006 17:27

Moje początki były ciężkie, otóż na moim starym sprzęcie, kilka miesięcy po premierze OFP Cold War Crisis, owa gra chodziła mi wolno, szczególnie w momencie strzelania, cięła się i zamulała. Mimo to udało mi się przejść do Talking Comand (jedna z misji). Chyba 2 lata później, na już lepszym sprzęcie grało mi się fajnie, a ponieważ nie miałem płyty po defragmentacji nie miałem gry. (bardzo tęskniłem) Kilka miesięcy temu kupiłem sobie z jakąś fgazetą OFP CWC za około 7 zł. Mam zamiar kupiennia Ressistance, ale jakoś nie mogę się do sklepu wybrać. :D
Dobrze, że wojna jest tak okrutna; w przeciwnym razie za bardzo byśmy ją lubili.

Z tego jestem bardzo dumny :D http://patrz.pl?81122
Offline

PamiX

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Wt 03 paź, 2006 17:56
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostWt 03 paź, 2006 18:24

nie wiem czy ktoś z was wie, ale dokładnie 5 lat temu ofp zaistniał na polskim rynku :) btw. ja zacząłem grać kilka miechów po tej premierze, kumpel pożyczył mi pirata. Odrazu pobiegłem po oryginała :) a na necie grałem na przełomie 02/03 , SGO , 1RC hehe to były piękne czasy :)
"Bóg wybrał to co głupie w oczach świata"
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 03 paź, 2006 19:48

nie wiem czy ktoś z was wie, ale dokładnie 5 lat temu ofp zaistniał na polskim rynku Smile

Wiemy i pamiętamy o tym doskonale :P
Offline
Avatar użytkownika

Walt

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): So 07 paź, 2006 13:31

PostSo 07 paź, 2006 13:47

Od czterech lat wstecz gram w ofp i nie zamierzam przestać :)
Offline
Avatar użytkownika

=ZSRR=

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Cz 03 sie, 2006 16:01
  • Lokalizacja: Jakto skąd?Z Rosji!

PostN 08 paź, 2006 21:38

Moje pierwsze spotkanie z OFP to jak chciałem na urodziny film wojenny (zapomniałem nazwy) a zamiast tego dostałem dziwne duże pudło z sierpem i młotem a na środku na prawo były 3 hindy.Potem jak włączyłem OFP EP prosił przy instalacji o kod,a te pudło nie miało kodu.Musiałem wymienić u BISu i pograłem 3 dni później.A jak sie zainstalowało i włączyłem to aż mnie serce zabolało :shock: !Jaka to jest cudowna gra...A ArmA będzie jeszcze lepszy :mrgreen: !
Nasz put butć Stałin!!!!


------------->CCCP<---------------
Offline
Avatar użytkownika

Pan

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 21 paź, 2006 16:11
  • Lokalizacja: Torun

PostN 22 paź, 2006 21:05

Moje pierwsze spotaknie z OFP widzałem je u kumpla spodobała mi sie ta gierka to jom sobie kupiłem i ciągle w niom pogrywam :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Szpecznarz

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): N 22 paź, 2006 11:17
  • Lokalizacja: Z Zamościa

PostPn 23 paź, 2006 19:06

Moje pierwsze spotkanie z OFP to bylo gdzies kolo premiery.Mój tato wytrzasnął skądś demko .Ja bylem wtedy jeszcze stosunkowo maly, i podgladalem w co tato gra.
Potem ja zacząłem i mi tak zostalo . :D
Mój podpis był niepoprawny politycznie i go moherowa cenzurka wykasowala. :D
Offline
Avatar użytkownika

Bezel

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pn 07 sie, 2006 15:33

PostPn 23 paź, 2006 22:40

Moje pierwsze spotkanie z OFP było ok. 1 rok temu kiedy pierwszy raz uwidziałem je u kumpla, więc postanowiłem sobie kupić. Za stosunkowo niską cenę 24 zł.
Gra mnie bardzo zaciekawiła a zwłaszcza edytor misji. Polecam!

Diego

PostWt 24 paź, 2006 10:11

Na początku to z nudów pograłem w Demo z CDA ( 1 misja SP ) . Potem gdy już 10 raz tą samą misje przechodziłem , to zrozumiałem że to jest to ! Skołowałem Pirata CWC po angielsku . Potem gdy Res wyszedł to polowałem na niego , ale NIKT w zasięgu 50 km go nie miał :P Po pewnym czasie zobaczyłem Platynke w Empiku , no i se zafundowałem :D
Poprzednia strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron