Teraz jest Cz 28 mar, 2024 18:33


Wasze pierwsze spotkanie z OFP

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sever

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Cz 29 gru, 2005 10:31
  • Lokalizacja: Lipno

PostPn 17 lip, 2006 22:29

szperałem sobie w necie... natrafiłem na screen polskiego Mi-8 z Silent Wara i Stara... trafiło mnie... musze to miec... mineło pare miesiecy wychodze sobie w szkole do kiosku patrze CDA - Operation Flashpoint: Coldwar Crisis do domciu po kasunie na przerwie (mam pare metrów) i zaraz lece do domciu wgrywam... :shock: <- dosłownie takie gały miałem nawet lekcji nie odrobiłem ;) potem kupilem Resistance i gram i gram i gram...
Obrazek
Obrazek
Offline

Gabriel.K

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 19 lip, 2006 15:29

PostŚr 19 lip, 2006 17:19

Więc tak... Ja zobaczyłem prezentacje CWC na kanale http://hyper.pl/, i postanowilem kupic, grałem jakieś 2-3 a może i nawet 4 lata w CWC (bez klanu) aż wkoncu res, i minał rok czy dwa grając w resa i wstąpiłem do klanu BW.

Gabi
Offline
Avatar użytkownika

CJ

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): Śr 08 mar, 2006 18:22
  • Lokalizacja: Skąd zechcesz.

PostCz 20 lip, 2006 10:51

Ja kiedyś (bardzo bardzo bardzo dawno temu) poszłem sobie do kumpla (nie miałem wtedy kompa) i nagle włączył OFP nie zainteresowało mnie to ale gdy poszedł na obiad ja zaczołem sobie grzebać tak w menu aż nagle włączyłem Credits'a i wcięgneło mnie...
po miesiącu dostałem kompa, kumpel pożyczył mi do zainstalowania CWC (nie było wtedy Res's) I grałem w tego piratka prez wiele lat :grin: .Aż całkiem niedawno kupiłem resa może 2 miesiące temu, I komputer grzeje się i grzeję aż nagle pewego dnia nawet zasilać się zjarał naszczęśćie tylko zasilacz. :spoko: Wiecie jak rozpaczałem...?
Ale Następnego dnia miałem nowiutki zasilecz...
Offline
Avatar użytkownika

Sudayev

Major

Major

  • Posty: 509
  • Dołączył(a): So 11 lut, 2006 15:44

PostCz 20 lip, 2006 11:15

Sciagnalem demo CWC gdy sie ukazalo, bo wiedzialem ze ta gra mi sie spodoba. Potem wkrtotce dostalem oryginal z UK. Jedyna gra ktora sie nie nudzi i za kazdym razem zaskakuje czyms nowym, a oprocz tego najbardziej tworcza spolecznosc ktora daje coraz to nowa rozrywke.

BTW. Potrzebna mi jest misja z wersji DEMO Resistance, ktos ma ? Jak co kontakt na PW.
OFP Jungle Fever | Beta Test Team
Offline

frees_jr

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pn 31 lip, 2006 15:34
  • Lokalizacja: Kłobuck

PostPn 31 lip, 2006 16:04

Ja na tej grze sie wychowałem. Najpier brat pokazywał jak co robić już 2 dni później byłem tak uchachany ze umiem grać na komputerze miałem wtedy ze 4-5 lat
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostPn 31 lip, 2006 16:38

7-8. Kiedy Ty miałeś 5 lat Marek S. pewnie dopiero myślał nad stworzeniem tej gry ;-)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

HIV

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): N 23 lip, 2006 16:05
  • Lokalizacja: Nogova MP

PostPn 31 lip, 2006 21:18

Ja osobiście pierwszy raz zobaczyłem OF w Cd-Action od tamtej pory kupiłem tą świetną gre, i ciągne na niej do dziś, dla niej będe miał zawsze zarezerwowane miejsce na dysku :D
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostŚr 02 sie, 2006 06:02

Jak to było w moim przypadku?

1. Recenzja w jakimś tandetnym czasopiśmie o grach w 1 klasie gimnazjum
2. Widziałem w krakowskim Empiku jak jakiś idiota przechodził misje pojedyncze, zachwyt nad konwencją gry
3. Tamże po trzech latach kupiłem Platinum kumplowi na urodziny
4. CD-Action (OFP Gold) i totalny zachwyt nad klimatem CWC
5. Neo 128 na św. Mikołaja i stwierdzenie że potrzebuję Platinum
6. Platinum od kumpla (tak, tego co mu kupiłem ^^) na kluczu z płytki CDA ;) zachwyt nad klimatem Resistance
7. Zacząłem grać w necie, zachwyt nad misjami C&H na skryptach Duke Daxa
8. Dołączyłem do BlackWater
9. ¦ciągnąłem WPSoldiers i zacząłem bawić się twórczo edytorem misji
10. Potem O2, Gimpem, PANToolem, Buldozerem, BINviewem i Notatnikiem

I teraz mam nowy FFUR i straciłem ochotę na dokończenie kokpitu dla Corrana... czyżby czas na przymilanie się do RHS o model?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostŚr 02 sie, 2006 13:35

Jak by na to nie patrzec nie masz oryginała :D
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostŚr 02 sie, 2006 22:20

Armed Assault kupię oryginalny :aniol: ... gdzieś za rok. Na piraty szkoda mi kasy. A Platinum kupiłem za 50 zł - teraz kosztuje 25. Więc jakby nie patrzeć zapłaciłem za dwie gry :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

CharleS

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 18:01

PostCz 03 sie, 2006 10:20

Mój brat przyniósł pirata od kumpla gra mi się nie podobała zupełnie a puźniej sępił ode mnie kasę na oryginała i jak już się dołożyłem to zacząłem grac (to już 4 lata) ale ciągle mi się nie podoba ...
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

otm

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Śr 02 sie, 2006 18:47

PostSo 19 sie, 2006 14:43

Jakieś demko w gazetce znalazłem i mi się spodobało. Kupiłem platynową wersje do dziś
żałuje (bo mi na tym zrombanym wydaniu fdf nie chodzi ale to inny temat) :mad: ale gra sama spoko jest :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostSo 19 sie, 2006 16:04

No po patrz, mi na zrąbanym wydaniu FDF działa.
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostSo 19 sie, 2006 16:42

Mi tysz i się nie laguje. :D
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

javelin

Kapral

Kapral

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pt 08 lip, 2005 17:27
  • Lokalizacja: Olsztyn

PostN 20 sie, 2006 13:27

Moje pierwsze spotkanie z OFP? U kumpla na jego urodzinach, ładnych parę lat temu. Inny kumpel dał mu w prezencie OFP (oczywiście piracik :P ). Oczywiście wszyscy uznali ze gra beznadziejna, tragiczna itp. bo nie można lecieć środkiem ulicy i rozwalać setek przeciwników. Tylko ja i koleś który tą grę kupił widzieliśmy jej prawdziwe piękno :D Aż w końcu po polowaniu na allegro kupiłem edycję platynową za bodajże 39zł (wtedy w sklepach chodziła po jakieś 70-80zł).
Legio Patria Nostra

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron