Teraz jest N 28 kwi, 2024 06:57


Wasze pierwsze spotkanie z OFP

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Kelly

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): N 08 sie, 2004 15:32
  • Lokalizacja: Wola Blakowa

PostWt 11 sty, 2005 17:24

Jak wiekszość najpierw zaczałem od pirata no ale potem zrozumiałem swój błąd....Kupiłem w sklepie internetowym Platinum a dalej cóż ściąganie, robienie misji, nieprzespane noce (gdzie jest ten $^#$#% rusek!!! ew. Jak do cholerci ciężkiej to przejść?).....ale kupiłem OPF przedewszystkim dlatego że tą grę można przejść na 1000 i 1 sposobów i każdy jest inny.....No i te addony...... :spoko:
"Strzeż się gniewu człowieka cierpliwego"
John Dryden
Offline
Avatar użytkownika

zwojek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:23
  • Lokalizacja: Houdan

PostWt 11 sty, 2005 20:53

Ja najpierw dostałem kompa - wakacje 2001, kupiłem se K¦ GRY Extra i tam była przygodówka... Flojd. Jak zainstalowałem grę i zobaczyłem ją, to wyrzuciłem ją razem z gazetą do kosza. Poszedłem do kiosku again i patrzę CD Action z demkiem CWC. Zobaczyłem obrazek w gazecie (widok z oczu M16A2 in hands) i to (CWC) pierwsze, co zainstalowałem z tych 2 lub 3CD (nie pamiętam) dołączonych do czasopisma. Gram, na początku nie wykonywałem misji, postanowiłem się pobawić, zabijałem moich wojaków, aby wypróbować ich giwery :D itp. potem przeszedłem misję (to była Zasadzka w tym demku), i już wtedy poczułem, że to jest gierka moich marzeń :D. I faktycznie, kupiłem sobie OFP i... grałem cały czas, potem Resa i znowu grałem, grałem, grałem. Odkryłem OFP Center i... łącze mi się "paliło" od ściągania addonów :D i utopiłem się w tej grze, aż do teraz i... nadal się topię i podejrzewam, że szybko z tego nie wyjdę...oby :D Po prostu Flashpoint rządzi!!
Offline
Avatar użytkownika

TOMU

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): So 01 sty, 2005 16:16

PostWt 18 sty, 2005 20:58

streszcze to tak ofp cwc pirat jesień 2002 platyna grudzień 2004
Offline

Tommy

Cywil

Cywil

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 17 sty, 2005 17:47

PostWt 18 sty, 2005 23:57

Demkow gazecie...a potem nastala u mnie w domu ERA OFP ! trwa do dzisiaj, nosi wyrazne znamiona choroby...Podejrzewan , ze jest nieuleczalna
Offline
Avatar użytkownika

Ingram

Major

Major

  • Posty: 567
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 15:26
  • Lokalizacja: z Bydgoszczy

PostŚr 19 sty, 2005 00:18

U mnie to już jest taka mania, że jak ktoś się mnie o coś pyta to mówię "I really don't know soldier"
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostŚr 19 sty, 2005 01:38

[quote="Tommy"Podejrzewan , ze jest nieuleczalna[/quote]

Tylko pokazać dla mojego ojca że ludzie w "poważnym" wieku też prawdziwie kochają... Operation Flashpoint
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Ronin_[PL]

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): So 25 gru, 2004 11:32
  • Lokalizacja: Lędziny

PostŚr 19 sty, 2005 12:34

mi kolega porzyczył pirata jakies 1,5 roku temu grałem jakies 2 miechy puzniej sprawiłem sobie Złotą edycje grałem ok: 6 miechów i niedawno kupiłem Platynówke i czuje ze bede grał do oporu :D oczywiscie jako pierwszy mialem oryginał na osiedlu, porzyczyłem koledze pograł 3 dni i tez sobie zamówił i tak zararzam innych :) (TAMTEN BYł PO ANGIELSKU A PLATYNKA PO POLSKU WIĂŠC KAMPANIE PRZECHODZE :D w RES jestem na koncu jak trzeba atakowac lotnisko a w CWC jestem na misji "ZABIJAKA" bo przerwałem kampanie i zaczołem bawic się edytorem zaniedługo pewnie zobaczycie moje pierwsze dzieło w akcji.)
"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, aby nic nie wymyślić. Przecierz mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił - ks. Jan Twardowski"
Offline
Avatar użytkownika

Ingram

Major

Major

  • Posty: 567
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 15:26
  • Lokalizacja: z Bydgoszczy

PostN 23 sty, 2005 01:20

W sumie to sobie taraz OFP podzieliłem na moje 3 ulubione typy:)
Bo innaczej czuję się w FDF, CSLAII i EECP:)
Na podstawowym prawie wogóle nie gram:)
Najczęściej używam do gry albo FDF albo EECP:)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

MatKat

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 21:31

PostN 23 sty, 2005 11:50

hmmm..... Ja pamiętam, że miałem przypływ kasy, i spacerując po Media Markcie,
było napisane, że dziś po raz pierwszy w sklepach OFP. Więc kupiłem w ciemno,
bo nie czytałem nic o tej grze, ale opłacało się... Potem kupiłem Gold Upgrade...
A kiedy w końcu wyszedł, zakupiłem Resa. Nie miałem pirata ofp, hehe...
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostN 23 sty, 2005 13:00

a ja miałem pirata :]
Kiedyś dawno temu gdy delta force 2 wydawał się realistyyczny kumpel przyszedł do nie i wręczył mi pirata ofp mówiąc, że napewno mi się spodoba skoro tak lubię DF.
Platynę kupiłem dopiero gdy kolega dał mi oryginalnego resistance i nie udało się go na pirata zainstalować :razz: Ale prędzej czy później i tak kupiłbym oryginała
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Czapa

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): N 30 sty, 2005 20:32
  • Lokalizacja: Zabrze

PostPn 31 sty, 2005 16:38

Ja zacząłem od pirata, które dalej posiadam ;-) Kuzyn mi go przyniósł do domu, ponieważ wtedy miał za słabego kompa. No i się uparł żebym go zianstlaował u siebie, tak zrobiłem. Pierw zaczęliśmy przechodziś SinglePlayera, spodobało nam się :grin: Gra nas wciągła, więc zaczęliśmy przechodizć kampanie. Później spacerując po sklepie, zauważyłem OFP Platinium, była juz ostatnioa więc postanowiłem kupić. No, a potem zaczął się internet, multi otd. ;-)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Miho

Kapral

Kapral

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Śr 02 lut, 2005 09:57
  • Lokalizacja: Grudziądz

PostŚr 02 lut, 2005 13:06

Ja zetknolem sie z ta gra jakies 3 lata temu. Zobaczyle ja u kumpla i normalnie :shock: :spoko: Zaraz u nie go sobie wypalilem (pirat) w ostatnie boze narodzeni dostale orginal od kuzyna ze stanow ktoremu sie ta gra znudzila i mi ja zprezentowal. :spoko:
Athlon 1.7+ 256 DDR GeForce 2 64 DDR(128 AGP) AC 97
Offline
Avatar użytkownika

BOLO

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 116
  • Dołączył(a): Cz 09 lut, 2006 18:55
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostPt 24 lut, 2006 19:47

Ja najpierw kupiłem cd-action z demem, dalej kupiłem CWC pełną wersję (nie pirata), i dwa razy platyne(raz rozwaliła mi się płyta :cry: )
Nie "dziecią neostrady"!
Nie "gorącym" 13!
Nie pokemonom!
... kurde, to co ja jeszcze tu robię?

NIE BOLO A Bolo!
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostPt 24 lut, 2006 20:29

Ja nawet o tej grze nie słyszałem do czasu.... byłem wtedy w szpitalu i trafiłem na spoko gościa ktury sie taż interesuje grami. Polecił mi gazetke CDA (kumple mówili że to cienka gazeta) Wypuścili mnie do domu instaluje richard burns rally ale coś nie moge. Zaczynam instalować ofp. Zaczynam grać i od razu wiedziałem że będzie to moja ulubiona gra. Potem zobaczyłem info że jest na wirtusie res za 9.90 poprosiłem mame o kaske i na drugi dzień dostaje do rąk resa. Chyba każdy zna to uczucie kiedy rozpakowujesz gre i aż ci ślinka leci ;-) zainstalowałem resa zacząłem sciągać addony i... tak jest do dziś...
Offline

zygomir

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): N 18 wrz, 2005 11:55
  • Lokalizacja: Mielec

PostSo 25 lut, 2006 11:20

Standardowe story
recka w CDA -> pirat (co za boska gra :twisted: )->oryginał i tak już gram w OFP prawie od momentu jego wyjścia na świat :D
Forever Punk!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości