Teraz jest Cz 28 mar, 2024 17:00


Wasze pierwsze spotkanie z OFP

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Stalker

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 04 sie, 2004 14:18
  • Lokalizacja: Gdynia

Wasze pierwsze spotkanie z OFP

PostPt 06 sie, 2004 21:20

U mnie to się zaczeło od demka w CD-action. Potem kupiłem sobie pirata(za 10 zeta) i grałem, grałem i grałem. Potem nadszedł czas na Resistance. Ale to był odlot. W końcu kupiłem sobie Platyne, dostałem stałe łącze(128kb/s) i gram do dziś. :))))))))))
Offline
Avatar użytkownika

GL

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): Pn 02 sie, 2004 23:17

PostPt 06 sie, 2004 22:15

Mi OFP-ka pożyczył kolega , ale mi nie działał (nie zminiłem w opcjach z ramem)
pobiegłem do kolegi który miał nowego kompa instalujemy , odpalamy odlot
gierka zaj...(dobre znaczenie) .No więc po kupnie 128ramu odpalił a tu kicha
brak tekstur podłoża (zasłaba karta) po wgraniu nowych sterów wszystko ok
no ale po około dwóch miechach coś jedna nie tak (podłączyli mi stałe łącze)
weszłem na ofp-center (jeszcze z tym starym pojedyńczym menu)
no są tam jakieś wyspy pojazdy jak to wgrać , niedziała cholera :mad: .No więc pomogło kupno orginała . Potem resa potem forum potem ....
Offline

pops

Spammer

Spammer

  • Posty: 330
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 10:27
  • Lokalizacja: TYCHY

PostSo 07 sie, 2004 08:41

Najpierw gralem u kuzynka, potem gdy mi sie spodobala kuilem sobie pirata i gralem ze dwa lata, nastepnie w czerwcu tego roku kupilem sobie platyne!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostSo 07 sie, 2004 09:30

A ja w 2001r. przeczytałem w K¦G o premierze tej gry. Spodobała mi się szczególnie dlatego że b ładna grafa była i również dlatego cytuję "Aby dotrzeć do bazy wroga możemy przebrać się za dostawcę pizzy..." Heh dałem się nabrać. Kupiłem gierke i grałem, grałem, grałem. I tak grając grałem w CWC aż do lipca tego roku(nie mogłem dostać Resa a jak już to był za drogi :P) Więc zamówiłem w końcu Resa dotarł dwa tygodnie temu i teraz cały czas od rana do wieczora koszę... świetna gra
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
Offline

Pietras_Stinger

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:41
  • Lokalizacja: Piekielna Przeginia Duchowna

PostSo 07 sie, 2004 09:47

Ja to na początku w cd-action przeczytałem kupiłem sobie pirata. 2 lata grałem na piracie z wersją 1.46. Potem na bazarze gry-online kupiłem Operation Flashpoint PL i Resistance PL. Spatchowałem do 1.96 i ciupie ostro !
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostSo 07 sie, 2004 10:26

Demo -> pirat przed pol. premierą -> cwc oryg -> pirat resa (pewnie przed premierą) -> res.

gdzieą poąrodku gold upgarde.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

PostSo 07 sie, 2004 15:15

U mnie było tak:

Demko (odlot) :arrow: pirat CWC (dostałem od kumpla) (jeszcze wiekszy odlot) :arrow: oryginalna Złota Edycja :arrow: demko Resa (b. zachęcające) :arrow: oryginalny Resistance (cudo) :arrow: liczne mody i addony unieśmiertelniające OFP
Offline
Avatar użytkownika

Kelly

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): N 08 sie, 2004 15:32
  • Lokalizacja: Wola Blakowa

PostN 08 sie, 2004 15:43

Podobnie jak niektóży najpierw grałem w pirata (i do tej pory tego żaluję).Potem kupilem "platynę". i to właśnie bylo najlepiej wydane 89 zyli w moim życiu.Ot co.... :aniol: :lol: :lol:
"Strzeż się gniewu człowieka cierpliwego"
John Dryden
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostN 08 sie, 2004 16:07

Moje pierwsze spotkanie z OFP to przeczytanie recenzji oraz krótkiej solucji w Action Plus. Potem tak się złożyło że miałem imieninki i na imieninki kupiłem sobie OFP GOLD (gra, gold upgarde i płyta z muzyką).
I do dziś jestem zadowolony. Także dlatego, że nie posiadałem nigdy pirata.
Offline
Avatar użytkownika

Elej

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 285
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 09:53
  • Lokalizacja: łódź

PostN 08 sie, 2004 17:35

Mirage napisał(a):Moje pierwsze spotkanie z OFP to przeczytanie recenzji oraz krótkiej solucji w Action Plus. Potem tak się złożyło że miałem imieninki i na imieninki kupiłem sobie OFP GOLD (gra, gold upgarde i płyta z muzyką).
I do dziś jestem zadowolony. Także dlatego, że nie posiadałem nigdy pirata.

Taa, pirat to chańba. OFP to był mój pierwszy pirat w życiu (i dzięki Bogu jedyny), ale niedługo później kupiłem oryginała. Już trzymam pieniążki na oryginalne OFP2 i przedłużę swoją przygodę z OFP :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostN 08 sie, 2004 18:28

Pietras_Stinger napisał(a):Witamy na forum ! Aha chciałem coś powiedzieć ! Oryginał o wiele rózni się od pirata ! Na piracie niektóre addony nie chodzą poprawnie !


Poprawka: Na piracie żadne addony nie chodzą :twisted:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostN 08 sie, 2004 19:09

od kolegi pożyczyłem nagrałem sobie od niego i ktoś mi go ukradł hehe wreszcie kupiłem po roku rozstania :beksa: bo nie mogłem od nikogo pożyczyć ale zato lepsze bo Platynową oryginał
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostN 08 sie, 2004 19:41

Ja zaczynałem od demka z CD Action, wrażenie zrobiło na mnie niesamowite, później kolega miał piracką wersję która co jakiś czas się zawieszała i dlatego odstawiłem grę na jakiś czas. Przymierzałem się do zakupu orginału, ale zawsze brakowało kasy :oops: . Dopiero jak przeczytałem artykuł w Cd action na temat modu Silent War (jestem z podlasia to wiedziałem że wtedy muszę mieć tę gre), pojechałem do kolegi znowu po pirata i trochę się męczyłem, (niektóre misje nie właczały się, nie dało się zpatchować gry) i dlatego przy najbliższej okazji wysłałem wiadomość dla kolegi by mi kupił orginalne Operation Flashpoint i już wtedy nie miałem problemu z rozstaniem się z kasą, bo dla pracowników mieli zniżkę za podstawkę i płytę z rozszerzeniem zapłaciłem 45zł dokładnie tyle ile za Resitance pół roku po premierze. :spoko: :spoko: :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

eagle_1

Kapral

Kapral

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Cz 29 lip, 2004 10:26
  • Lokalizacja: DANZIG

PostPn 16 sie, 2004 18:19

Moja historia będzie dość nietypowa, a mianowicie na początku w ogóle nie chciało mi się kupować czegoś takiego jak OFP. Słyszałem, że gra była bardzo dorba, ale nie zamierzałem jej kupować, gdyż wtedy takie gry nie przypadałymi do gustu. Był sierpień 2002 roku. Do mojego domu przyjechali na weekend dwaj kuzyni. Przynieśli ze sobą dwie gry: FIFĂŠ 2002 (pirat) i Operation Flashpoint (też pirat). No i musiałem zainstalować Flashpointa na swoim dysku. Podczas ich pobytu w OFP nie grałem, jednak jak patrzyłem jak kuzyni w to grali, zaczęła mi się ta gra nawet podobać. Kuzyni niestety podczas wyjazdu zabrali ze sobą Flashpointa, a zostawili mi FIFĂŠ. Jednak ja odkryłem to, że pirat ten działał bez płyty. Od tej pory grałem i grałem w OFP. W końcu przeszedłem kampanię CWC, jednak ciągle "byłem głodny". Od tego momentu zacząłem chodzić na waszą stronę, którą również odkryłem przypadkowo. Pewnego dnia patrzę na jeden z waszych newsów: "Dziś otwieramy w download dział "Kampanie", a pierwszą kampanią do ściągnięcia jest Red Hammer". No to ja pędem do tego działu i zacząłem zasysać. ¦ciągnąłem i patrzę na plik readme: "Ten plik wymaga wersji 1.4 Flashpointa i podstawowych addonów". Ja na początku nie wiedziałem, że patche i addony nie chodzą na piratach. Więc ściągam patcha 1.2, instaluję, włączam Flashpointa, aby sprawdzić czy działa i pojawia się błąd: "Press insert correct CD-ROM". To po Flashpoincie. Nudziłem się bardzo przez parę miechów (nie miałem płyty z OFP do przeinstalowania go), lecz pod koniec sierpnia 2003 przechodząc po jednym z Empików patrzę: "Operation Flashpoint: Edycja Platynowa". Od razu zacząłem zbierać kasę na OFP, a miesiąc później już się cieszyłem Flashpointem w wer. 1.91, kampanią Resistance i soundtrackiem do Flashpointa. A jeszcze niedawno spatchowałem OFP do wersji 1.96. Oto koniec mej długiej opowieści.
Ostatnio edytowano Pn 16 sie, 2004 20:39 przez eagle_1, łącznie edytowano 1 raz
Papa Bear, tu Eagle_1. Rodzaj tematu został wybrany, a opcja Szukaj włączona. Prztgodowuję się do dyskusji. Odbiór.
Papa Bear do Eagle_1. Rozpoczynaj akcję. Tylko pamiętaj, aby nie off-topicować. Bez odbioru :]
Offline
Avatar użytkownika

Bodzio

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 13:57
  • Lokalizacja: Wejherowo

PostPn 16 sie, 2004 20:24

Najpierw przeczytałem recenzję w lamerskim Clicku, potem zagrałem u kumpla. Początkowo gra mi się nie podobała, uważałem ją za najgorszą grę jaka kiedykolwiek wyszła. Dużo biegania, głupio się strzela itd.

Nadszedł czas nudów. Wszystkie gry mi się ponudziły, więc poszedłem do tego kumpla i porzyczyłem OFP. Grałem przez kilka minut i odinstalowałem. I tak kilka razy. (w połowie treningu...)

Czas nudów znowu nadszedł. Wyjąłem grę z biurka i pomyślałem: "...przynajmniej przejdź trening!...". No i przeszedłem w jeden dzień kilka misji. Potem całą kampanię i pojedyncze misje. Teraz to była najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem.
OПEPATИOH ФЛbACXПOИHT
Następna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości