Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 19:51


Wasze pierwsze spotkanie z OFP

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Nomek

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 16 mar, 2006 23:23

PostWt 21 mar, 2006 23:30

Ja tak samo jak vilasss 6 lat temu znienawidzilem opf :) za klimat, trudnośc gry itp. dzisiaj zauważyłem, że się myliłem :) późno bo późno ale OPF jest w drodze do mnie :) nie wie czemu ale jak zagralem sobie w demko po raz kolejny chyba 2 tyg temu to dopiero teraz zauwazylem ze gierka jest świetna... mimo, że jest dosyć stara. mam nadzieje, że jest jecze sporo ludzi którzy krają w to na multi chociaż za główny cel obrałem sobie Singla bo jest niezastąpiony ;)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 21 mar, 2006 23:53

Jest. żebyś wiedział, że jest - gdy miejsce przygłupawego AI zajmie człowiek, zrozumiesz... i dopiero poczujesz blues'a... :peace:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostŚr 22 mar, 2006 14:59

Jonez napisał(a):Jest. żebyś wiedział, że jest - gdy miejsce przygłupawego AI zajmie człowiek, zrozumiesz... i dopiero poczujesz blues'a... :peace:

zagadzam się w 100% :)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 22 mar, 2006 20:34

Wchodzi :) Tylko budynki muszą mieć odpowiednie ścieżki ustawione :o

A tak w ogóle - to w sumie nie bardzo wiem z jakiego powodu do mnie kierujesz tą wypowiedź, bo ja odpisywałem na post Nomka :D
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Matte

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Pn 28 lis, 2005 19:09

PostŚr 22 mar, 2006 22:07

Ja odrazu polubiałem Ofp
pamiętam to jak by było miesiąc temu (lekka mgła)
wakacje 2002
wpadłem do kolegi i spytałem się Jacek maszcoś nowego a on mowi Mam "operacje flashpoint (czytać operacje flashpoint , nie mylić z operacje fleszpoint) pokazał mi to i owo spodobało sie odrazu pożyczyłem tą gre byl to pirat 1.00.
grałem w kamanie CWC ach ten klimat :beksa: do cholery doprowadziła mnie after montignac potem płyta sie zawieruszyła myślałem że mnie kumpel wykastruje niestety 2 miesiące potem wyprowadził sie nad morze i tak mineło 2003,2004,i luty 2005,
Po podłączeniu neostrady mam do dziś i zaponaniu się z takim syfem jak torrent sciągłem cwc po wcisnięciu multi player nic nie było po tym weszedłem na flash.pl i dowiedziałem się o resistance znalazłem na emulu resa ale po 3 dniach pobierania miałem dość.
Wszedłem na timsoft.pl i zamowiłem platinum po 24 był mine i na tym jade do dziś

i jest :spoko:
Obrazek
Offline

Nomek

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 16 mar, 2006 23:23

PostŚr 22 mar, 2006 23:12

Moj platinum tez już jest u mnie :) i zaczynam sobie pomału pykać i zapoznawać się z grą :)
Offline

R@V

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): So 25 mar, 2006 22:43
  • Lokalizacja: Lublin

PostSo 25 mar, 2006 23:29

Ja to gdzieś tak z 3 latka temu pirata u kumpla dorwałem - pierwsze wrażene to szok! Przeszedłem kampanię potem począłem z edytorkiem zabawę. I tak sie bawiłem ze 2,5 roku aż tu nagle zobaczyłem, że w CDA jest OPF i to gold! No to nie mogłem przepuścić. ¦ciągłem z neta kampanie Vietnam 1968 i pogralem trochy, potem Red Hammer(zajefajna kampania!) i tak se siedze tera i szukam kampanii, addonów i rozwiązania problemów (które opisałem w dziale Ogólna dyskusja) no giera jest po prostu niesamowita!!!!!
==>>I'm a soldier,I fight where I'm and I win where I fight.<<==
Offline

admo13

Kapral

Kapral

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Śr 04 sty, 2006 17:28

PostSo 25 mar, 2006 23:33

Moja historia jest krótka i niezbyt treściwa ;)
Poznałem OFP u kolegi taty, który jest zapalonym graczem (a ma coś koło 30 lat) Miałem wtedy z 9 lat i za bardzo nie umiałem grać. Aż tu nagle widze w jakies gazecie reklame serii "SuperSeller" , a tam... OFP Platinum! Takiej okazji nie mogłem przepuscic. I tak teraz siedze i gram (chociaz teraz od czasu do czasu) i zyje :D
Fin.
Offline
Avatar użytkownika

szczepan

Cywil

Cywil

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Cz 01 cze, 2006 12:12
  • Lokalizacja: Kamionka koło Lubartowa

Moje Wrażenie

PostŚr 07 cze, 2006 20:31

Ja to miałem Full Version 1.46 i po polsku z CD-Action.Pamiętam 2 misja i leciałem na rosjan jak w Call of Duty(czyli na pałe aby przed siebie:D)no i pewnie jak każdy wie zabili mnie odrazu to sobie mówie ,,głupia gra".Odłożyłem ją czekała miesiąc i potem zczajiłem jak grać no i najpóźniej moje ulubione zajęcie ,,Mission Makerstwo".I tak mi sie spodobało że teraz mam zamiar kupić sobie platynówe :D
Ostatnio edytowano Śr 07 cze, 2006 20:35 przez szczepan, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostŚr 07 cze, 2006 20:35

Skoro już ktoś odkopał ten temat , to mój pierwszy raz był u kuzyna gdy pokazał mi ładne ślniące pudełeczko , dużych romiarów i z ceną : 100 zł. Operation Flashpoint. Tak się ta gra zwała. Od razu zaczęliśmy grać ... i nas przez pewien czas nie było.
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostŚr 07 cze, 2006 20:43

YacieK napisał(a):101 st paratroop - dlaczego odkopał? To temat gdzie nowi userzy , gracze moga wspominac ten "ich pierwszy raz"


No niby tak tylko ciut dawno był ostatni post a topic nie jest przyklejony...
Bałem się ruszyć ten temat , gdyż myślałem że go odkopię i wkurzę moderacje .
Offline

Piromaniack

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): N 31 lip, 2005 23:17

PostŚr 07 cze, 2006 21:29

Po przeczytaniu króciutkiej zapowiedzi Operation Flashpoint zamieszczonej w K¦G/CD-A w 2001 r. postanowiłem, że gra będzie moja. Jednakże jeszcze przez długi czas po ukazaniu się tego tytułu nie mogłem swego pragnienia urzeczywistnić. Na przeszkodzie stał mój ówczesny sprzęt (nie ma się czym chwalić), a także cena OFP :/ - dopiero w czerwcu 2002 r. miałem za co i na czym grać :D... Niebawem miną cztery lata, a ja coraz bardziej zaprzyjaźniam się z poznanym wtedy towarzyszem - karabinem :spoko:.
Offline
Avatar użytkownika

Igor Koprowski

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Wt 11 kwi, 2006 17:06
  • Lokalizacja: łódź

PostŚr 05 lip, 2006 20:22

Był Listopad 2002. roku, poszedłem do Sgt. Logana (wtedy Logan), bo mówił, że ma jakiś wypasiony symulator walki. Odpalił Flashpointa, włączył mi misję "Commander", pograłem i powiedziałem mu żeby mi pożyczył, a on na to "Nie mogę, sam gram.". Przyszedł Grudzień, w klasie organizowaliśmy Mikołajki, poprosiłem kumpla o Flashpointa...i dostałem pirata "Gold Update". Później Sgt. Logan pożyczył mi Resistiance'a...no i uzależniłem się kompletnie.
Na Boże Narodzenie 2003 dostałem Platinium Edition. To już kompletnie sprawiło, że grałem prawie tylko we Flashpointa.

ThX dla: *Sgt. Logan- bez ciebie nigdy nie poznałbym Flashpointa, a nawet jeśli to nie byłby tak samo wciągający i... po prostu nie byłby taki jaki jest teraz.
*Dydola- który dał mi na Mikołajki "Gold Update-a"
Kto Pyta, Nie Błądzi...
Offline
Avatar użytkownika

Melon

Kapral

Kapral

  • Posty: 87
  • Dołączył(a): N 02 paź, 2005 18:17
  • Lokalizacja: Olsztyn

PostŚr 05 lip, 2006 20:44

Ja najpierw mialem demo,chyba z CDA...pogralem,znudzilo się i zapomnialem o grze.Jakiś czas potem zobaczylem u kumpla pelną wersję 1.00,pirata,więc zapożyczylem i gralem na tej zacofanej wersji nie zdolnej do 'spaczowania" przez parę lat.W końcu kiedyś zessalem z neta wersję 1.96,bylo tam wszystko...i zaczela się zabawa.Jako iż nie dalo się grać przez neta,w końcu kupilem sobie orginalną platynową edycję za 25 zeta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

james_gastovski

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 318
  • Dołączył(a): N 02 kwi, 2006 14:56

PostCz 06 lip, 2006 11:04

Całkiem przypadkowo kupiłem CD-Action nr 12/05 - zachęciła mnie pełna wersja Richard Burns Rally. Szybko okazało się, że na mojej GeForce 2 sobie w niego nie pogram, więc z nudów zainstalowałem OF-a, żeby sprawdzić "co to za gra".
No i wsiąkłem. Teraz jest to według mnie najlepsza gra na PC w historii (lepszy może być tylko Armed Assault lub OFP 2). Niedawno zakupiłem platynę i w końcu mam wersję 1.96.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron