Teraz jest N 28 kwi, 2024 10:22


Kolekcja Platynowa

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

Kolekcja Platynowa

PostN 08 sie, 2004 19:00

gdy kupiłem sobie ofp platynową kolekcje oczywiśćie oryginał :D to nr cd-key mi się nie zgadzał z tym na pudełku czy wam też to się zdażyło ??
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

PostN 08 sie, 2004 20:12

Mi, mojemu koledze i innym moim kolegom wszystko pasowało :)
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostN 08 sie, 2004 21:01

Może sie przydażyć - byłą seria nmerów które nie pasowały - radze w tych sprawach zadzwonic do dystrybutora - powinine grzecznie podać nowy, bądź wysłać maila
Offline

OFman

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 237
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:15

PostN 08 sie, 2004 21:16

Ja miałem taki problem ale jak pierwszy raz kupiłem zwykłego OFP. Dałem grę do reklamacji i po 2 dniach miałem już właściwy serial.
Offline

Pietras_Stinger

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:41
  • Lokalizacja: Piekielna Przeginia Duchowna

PostN 08 sie, 2004 22:43

Pisze przecież w troobleshoting czy w readme że wyszły opakowania z błędnym cd-keyem. I trza wtedy skonsultowć sie z supportem ! :razz:

Watchdog

PostN 08 sie, 2004 22:56

ale najpierw sprawdz czy dobrze go wklepywales... "o" czasmi wygląda jak zero a "q" jak "g" itp. itd .....ja tam problemów nie miałem.

A pietras ,wyrzej to samo padło by zadzwonić do Cenegi ...a po drugie,jak platyne odpieczętowałem ,to naprawde nie w głowi mi było zaglądać najpierw do readme ....tylko szybki instal...który mi sie chol**** dłużył...a jak by mi miał CD-Key niepasować ,to w mojej flustracji i rozczarowaniu nie wgłowie by mi to było...chociarz bym klucza na płycie i wszędzie szukał.....
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostPn 09 sie, 2004 13:04

ja Cd-key mam od tego dnia co kupiłem w necie znalazłem ale się tylko chciałem zapytać ile było takich przypadków
Obrazek

HAV

PostPn 09 sie, 2004 17:17

STW - że się tak spytam, co mają wspólnego Twoje kłopoty z avatarem z tematem OFP Platinum Edition :???: Jak masz problem to wysil się trochę i załóż sobie NOWY topic z twoim problem (tylko sprawdź łaskawie, czy taki temat nie był już poruszany :]), a nie zaśmiecasz inne, dopisując posty zupełnie niezwiązane z tematem.
Offline

ultek

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Wt 10 sie, 2004 18:50
  • Lokalizacja: Zgierz

PostCz 12 sie, 2004 16:55

Kupilem sobie na allegro... Oryginala... Za pol ceny... Wszystko dziala bezproblemowo - totalny oryginal, nawet po necie juz gralem.. Za 59.99 zl... No bajer po prostu :)

A wczesniej sie klopotalem jak uzbierac 95-99 zeta :P

Z serialem problemow ni mialem zaaaaaadnych! :D
Offline
Avatar użytkownika

eagle_1

Kapral

Kapral

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Cz 29 lip, 2004 10:26
  • Lokalizacja: DANZIG

PostSo 14 sie, 2004 18:24

Niestety, Cenega (dystrybutor gry) to głupia firma. Ja miałem podobny problem, ale z inną grą (wydaną przez Cenegę). Oddałem wtedy grę do reklamacji i ok. 2 dni później dostałem nowy egzemplarz, tym razem z poprawnym cd-keyem.
Papa Bear, tu Eagle_1. Rodzaj tematu został wybrany, a opcja Szukaj włączona. Prztgodowuję się do dyskusji. Odbiór.
Papa Bear do Eagle_1. Rozpoczynaj akcję. Tylko pamiętaj, aby nie off-topicować. Bez odbioru :]
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostN 15 sie, 2004 19:03

mój jest w porzo ale czy napewno masz orginał :D
czort z tym numerem :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :faja:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości