Teraz jest So 27 kwi, 2024 22:50


Znikające drogi w mojej wyspie

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Vheilh

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 18 sie, 2004 15:53
  • Lokalizacja: Skała

Znikające drogi w mojej wyspie

PostŚr 18 sie, 2004 16:07

AvE!

Jestem nowy na tym forum,chociaz niegdys juz bralem udzial w dyskusjach pod innym nickiem.

Do rzeczy. Jestem w trakcie robienie wyspy w WRPEdit, kiedy jednak wgrywam ja do OFP - niektore drogi mi znikaja jesli patrzy sie na nie pod odpowiednim katem. Zauwazylem, ze np na nogovie tez to sie dzieje, ale to jest 1 przypadek na 1000, a u mnei jest odwrotnie. Pomocy! Jak mam temu zapobiec!?!?!
Eee...kangury de bezd - szczególnie gąbka (to taki rodzaj kamienia, wiecie?) z grupy włochatych dernowichtozaurów zielonkawo-żelaznych wodożerców. Acha - wolę bez masła.
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 18 sie, 2004 16:32

prawdopodobnie tekstury się na siebie nakładają, ale nie jestem pewien - może po prostu, twoje ustawienai w ofp, są takie niskie, że twoja wyspa swoją wysoką jakością detali wymusza na karcie graficznej pomijanie niektórych elementów, bądź w związku z przeciążeniem sie karty graficznej powstają artefakty.
Offline
Avatar użytkownika

Vheilh

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 18 sie, 2004 15:53
  • Lokalizacja: Skała

PostŚr 18 sie, 2004 16:54

Hmm...Mam ustawione jedne z najwyzszych detali z mozliwych w ofp i chyba dobra karte graficzna (skoro doom 3 mi chodzi bez problemow!). :) jak temu mozna zapobiec ?????????????
Eee...kangury de bezd - szczególnie gąbka (to taki rodzaj kamienia, wiecie?) z grupy włochatych dernowichtozaurów zielonkawo-żelaznych wodożerców. Acha - wolę bez masła.
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostŚr 18 sie, 2004 19:32

a dajesz drogom fit to ground ??
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Vheilh

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 18 sie, 2004 15:53
  • Lokalizacja: Skała

PostŚr 18 sie, 2004 21:01

No jasne! Ale jest jeszcze jedna dziwna rzecz a propos fit to ground: kiedy np drodze nie dam, to w zadnych obiektach juz nie ma. a kiedy ustawie zeby byla ta opcja, no to i w tych drogach gdzie mialo nie byc jest..........ale odkrylem na to jakas metoda, nie potrafie jej opisac.

Zauwazylem jeszcze ze w niektorych miejscach np na kolgujevie (baza na zachodnim krancu obok takiego ladnego budynku) obiekty lewituje (w wrpie oczywiscie, nie w ofpie) moze to jest jakas rada?
Eee...kangury de bezd - szczególnie gąbka (to taki rodzaj kamienia, wiecie?) z grupy włochatych dernowichtozaurów zielonkawo-żelaznych wodożerców. Acha - wolę bez masła.
Offline
Avatar użytkownika

GL

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): Pn 02 sie, 2004 23:17

PostŚr 18 sie, 2004 21:10

To już chyba nie problem z ofp a z twoją Kartą dokładnie sterownikami mi też sie
różne rzęczy dzieją we flashpoincie gdy nie instalne nowych sterów np.
m16 wygląda jak spłaszczony naleśnik a drogi wyglądają jak zza rdzą
Offline
Avatar użytkownika

Vheilh

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 18 sie, 2004 15:53
  • Lokalizacja: Skała

PostŚr 18 sie, 2004 21:51

Ok, czyli smialo moge robic swoja wyspe dalej , tak? DZIEKI! Poceiszyliscie mnie ,szczegolnie ty, GL! :D:D:D
Eee...kangury de bezd - szczególnie gąbka (to taki rodzaj kamienia, wiecie?) z grupy włochatych dernowichtozaurów zielonkawo-żelaznych wodożerców. Acha - wolę bez masła.
Offline

OFman

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 237
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:15

PostŚr 18 sie, 2004 22:50

Nie ciesz się tak. Ja jak zrobiłem moją pierwszą wyspę w WrpTool to też na niej drogi znikały tak samo jak u ciebie. Też myślałem że to błąd w moim OFP'ie ale gdy dałem misję do przetestownia to tester miał ten sam błąd. Ale w moich następnych wyspach tego błędu już nie było. Naprawdę dziwne.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości