Teraz jest Cz 28 mar, 2024 14:03


"Operacja Biały Orzeł"

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

konradk7

Kapral

Kapral

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): Wt 27 gru, 2005 11:24

PostŚr 01 lis, 2006 21:32

BERNA,
przeszedłem 3 misjie wywala mi bład off_s1n - ale wszystko działa

a tak wogóle PODOBA MI SIĂŠ KAMPANIA (pierwsza 3 fajna) klimacik - andrzej tmek itd - brak moze wyboru broni (cóż w misjach dziennych lubie beryla z celownikem optycznym {nie EOT, niew kolomator}) ale trudno w wojski musiałbym brać to co jest (jak w filmie 9 rota {9 kompania}, lub jak słyszałem od kolegi co zrobił z kałaszem jak odchodził - dziw bieże że jest nas jeszce 37 milinów - a tyle wypadków z bronią powinno być).

ZROBIłE¦ KAWAł DOBREJ ROBOTY CZEKAM NA PORAWKI - ORAZ CZEKAM NA ROZROST KAMPANII :) TAK TRZYMAJ
Obowiazkiem Boga jest wybaczenie terrorystom - naszym zorganizowanie im spotkania jak najszybciej
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

PostN 05 lis, 2006 00:13

No. Mnie działa bez zarzutu.
(Najlepiej smakuje z FFUR'em).

Plusy: WPS, WPS :)), walka z partyzantką. Misje ciekawe. ¦liniłem klawiaturę przy grze.
Minusy: Za**ana cisza w cut-scenkach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Berna

PostN 05 lis, 2006 23:35

W pierwszym poście dałem nowego linka, który nie ma błedów. Wszystko powinno działac dobrze.
Pozdro.

Severb. O cutscenkach juz sie wypowiadałem. Nie ma chętnych, będzie kino nieme. :P
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

PostN 19 lis, 2006 10:54

Hmmm.... Musiałem zrobić reinstall OFP'a i coś się zwaliło.... Czemu żołnierze nie mają twarzy? Każdy sołd ma oko na brodzie, a japę na czole. Da się jakoś zaradzić?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostN 19 lis, 2006 11:12

@Serverb - Wątek już wielokrotnie poruszany, w WPS'sie brakuje pliku facestexture, po częście jest też to moja wina pod od ponad 3 miesięcy obiecywałem aktualizacje tego pliku na naszym ftp'ie :lol:

Edit: Opcja szukaj...
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline

Michael

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 10:51
  • Lokalizacja: Niemcy

PostN 19 lis, 2006 19:04

Super, mam Addonpacka WP ale bez zadnych misji. Biore sie za sciaganie. Yaaaaay! :grin:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostŚr 22 lis, 2006 21:24

Ogólnie to tak:
zacznę od minusów:
- brak głosów w przerywnikach
- źle wykadrowane zdjęcia w overwiew
- suche briefingi ;]
- chyba masz lekkie problemy z ukłądaniem krótszych zdań :P niektóre brzmiały naprawdę dziwnie
- błąd: brak SJB weaponpack, chociaż go mam... ale grać się dało ;]

a plusy?
- klimatyczna jak cholera!
- niektóre głosy w świetnej jakości
- niesamowite wykonanie misji. Naprawdę, piękna robota. Chociaż czasem miałem wątpliwości co robić dalej ;]
- moje screeny w overwiewach :D:D:D dzięki ;) chociaż raz sie do czegoś przydały ;]

ogólnie na razie jestem w środku kampani. Jutro chyba dokończe
Obrazek
Offline

Wladek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 122
  • Dołączył(a): Cz 10 sie, 2006 15:07

PostCz 23 lis, 2006 09:09

Ja aż tak jak Loony nienarzekam, chyba jedyna Kampania do WPS :grin:
Bardzo Dobra Robota ;-)

Berna

PostCz 23 lis, 2006 10:50

chyba masz lekkie problemy z ukłądaniem krótszych zdań niektóre brzmiały naprawdę dziwnie


Czytać ze zrozumieniem nie potrafimy :?: :P
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostCz 23 lis, 2006 11:35

łe tam :P

i kolejne coi zauważyłem:
niedokłądne briefingi. Po misji ze zlikwidowaniem obozu partyzantów nie wiedizałęm co mam zrobić... dopiero później załadowałęm ekipę na Stara i pojechałęm sobie gdzieś w długą i misja się skończyła ;]
Obrazek

Berna

PostCz 23 lis, 2006 11:44

Myślenie nie boli :P
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostCz 23 lis, 2006 11:46

nie no, o ile czytałęm to GROM ma wyznaczone zadania i idealnie skorygowane ;] poczytaj troszkę ;)
Obrazek

Berna

PostCz 23 lis, 2006 12:32

Ja pier***
Chodzi o to, żeby gracz tez troche ruszył łepetyną. Ja wiem że najlepiej było by gdybym dołączył do kampanii opis przejścia wszystkich misji, ale wybacz 8)
Co do Briefingów to uważam że są wystarczające, a jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam do poczytania poradnika na temat tworzenia briefingów, napisanego przez Alderousa. Proponuje uważnie przeczytać ostatni akapit :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostPt 24 lis, 2006 12:30

dobra dobra, chillout ;]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

javelin

Kapral

Kapral

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pt 08 lip, 2005 17:27
  • Lokalizacja: Olsztyn

PostSo 25 lis, 2006 02:07

Taki pytanie (trochę noobowate) - czemu gra notorycznie (no, dość często - zbyt często) wiesza mi się jak podejdę do trupa - tylko jeśli to trup Polaka? Zazwyczaj wywala mnie wtedy do windy, a czasem zostaje tylko reset. I często wywala mnie też jak podejdę blisko płonącego pojazdu. Brak jakichś addonów? Mam poinstalowane wszystko co było w wymaganiach, oprócz patcha do WPS - nie chciał się uruchomić. W tym problem?

Sorry za głupie pytania :P [/url]
Legio Patria Nostra

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron