Teraz jest Cz 28 mar, 2024 11:09


"Operacja Biały Orzeł"

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość

Berna

"Operacja Biały Orzeł"

PostWt 31 paź, 2006 18:52

Zgodnie z zapowiedzią. Narazie wersja 1.0, ale godna uwagi. Cały czas ją doskonale, z biegiem czasu będe publikował nowsze ulepszone wersje tej kampanii. Zapraszam do sciągania i zycze miłej zabawy

http://rapidshare.com/files/1441017/Ope ... __322_.rar


PS. Prosiłbym któregoś z moderatorów, o wrzucenie kampanii na serwer strony, o ile to oczywiscie możliwe. Bo na rapidzie zacznąsię limity i będzie klapa. Z góry dzięki :)



Niżej podaje linka do nowej wersji, pozbawionej błedów


http://rapidshare.com/files/1885375/Ope ... _.rar.html
Ostatnio edytowano N 05 lis, 2006 16:18 przez Berna, łącznie edytowano 4 razy
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 31 paź, 2006 20:00

Hurray :jupi: Dzięki Berna :* Let teh killing begin

PS: Rodzaj tematu :P
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

konradk7

Kapral

Kapral

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): Wt 27 gru, 2005 11:24

PostWt 31 paź, 2006 22:20

yes yes yes :)
Obowiazkiem Boga jest wybaczenie terrorystom - naszym zorganizowanie im spotkania jak najszybciej
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostWt 31 paź, 2006 22:43

Nareszczie mam powód do zainstalowania OFP.
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 31 paź, 2006 23:04

Bardzo klimatycznie sie gra mimo :
-brak podłożonych głosów w cutscenkach ( przynajmniej u mnie mimo włączonej "muzyki")
-czasem rypniete kolejności wyświetlania komunikatów ;)
-i po "Zwiadzie" w przerywniku wywala mi
Obrazek
a potem
Obrazek

I klapa :P
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostWt 31 paź, 2006 23:41

Czyżbyś nie miał GROM-u? (aktualnie ściągam kampanię, więc nie wiem na ile to jest możliwe)
Obrazek
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostŚr 01 lis, 2006 10:31

Jakbym NIE miał GROMu to bym nawet pierwszej misji nie włączył ...

Berna

PostŚr 01 lis, 2006 10:51

Goose:
1. Dokładnie w którym momencie wywala ten błąd. Zaraz po "Zwiadzie" w pierwszej scence czy w drugiej?
2. Gdzie jest zła kolejność komunikatów?

PS: Przepraszam za brak rodzaju tematu. Już poprawiłem :)


A i niech ktoś napisze czy jemu też wywala błąd w tym momencie co Goosowi. Może to tylko odosobniony przypadek. Jeżeli nie to bedziemy działać.

Pozdro.
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostŚr 01 lis, 2006 12:33

Who hate the hardest way to share thing - crapidshare?

Na serwer OFPC PL wrzuce później jak pojawi się jakiś moderek który poda mi link do formularza...
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 01 lis, 2006 14:02

Mi w pierwszej misji, wywala jakiś błąd cośtam, costam OFF_sn1 czy jakoś tak.

Btw, po co inne zodiaci, skoro do GROM'u jest dołączony najlepszy obecnie wydany zodiac?

Kilka sugestii:

- Zbyt suche, i banalne notatki w pierwszej misji. Jeśli byłbyś zainteresowany moją ew. pomocą w zmienianiu owych - daj znać.
- BIS'owe jednostki są stare i brzydkie jak ryło miss Polski. Partyzantów proponuję zastąpić partyzantami Edge'a, zaś rosjan [jeśli występują - nie wiem, nie przeszedłem dalej niż 1 misja so far] na RHS [Jeśli są BMP, to zostawić BIS'owe]
- Dodać jednostkom granaty Kyle'a Sarnika - są naprawdę zaj*biste. Partyzantom zaś dać broń RHS'u - żeby wszyscy biegali z jednym rodzajem kałaszów :) [Mogę Ci przygotować do wklejenia do inicjacji, linijki (?) "kodu", dla każdej klasy żołnierza]
- Przydałoby się nagrać jednak głosy do cutscenek. Głucha cisza w filmikach kontrastuje z bdb nagraniami w samych misjach :)
- No i to chyba tyle - grając dziś [4.32 AM] nie ukończyłem pierwszej misji - bo heli nie chciał odlecieć ;/ [Grałem na ECP] Ktoś tak miał?

No i na koniec dodam, jak mi dasz trochę czasu, to Ci sprezentuję taki prezent, że... :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostŚr 01 lis, 2006 14:24

Chciałem raczej aby ktoś wskazał mi ewentualne błedy w stylu "czy cos wywala" itd.
Teraz widze ze wywala tym którzy mają poinstalowane jakies dodatki.
Założyłem, że kampania bedzie tworzona na standardowych mapach, ze standardowymi addonami (poza WPSem). Dlatego też żadnych dodatkowych addonów wprowadzał nie będe. Druga sprawa jest taka że chciałem skupić się na ukazaniu piękna jednostek polskich.
Co do dzwięków w filmikach, to prosiłem wielu o nagranie, jednak odzew był znikomy. Raptem dwie osoby pokusiły się o nagranie kilku kwestii. Więc sami widzicie. Jeżeli chodzi o wersje GROMu to zamienie starą na nową. Poczekam aż pojawi się kilka rzeczy do poprawy bo nie ma sensu co 2 godz uaktualniać linka.

Myślałem również o przetłumaczeniu samych briefów na j. angielski i puscić kampe w świat, jako polskie dzieło.
Pojawił sie nawet pomysł żeby standardowe komunikaty radiowe z angielskich przerobić na polskie. to byłoby coś zaje***stego.
Jednak żeby nie było wstydu, należy najpierw dopracować szczegóły i wyeliminować błędy.
Pozdro.
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostŚr 01 lis, 2006 16:20

Pare refleksji po przejściu kilku misji:
-Błąd z Off_sxN
-Może daj zakładnikom animacje "FXStandSur", IMO troche dziwnie to teraz wygląda.
-W misji co trzeba było rozpoznać teren w DB47 po detected by resistance misja natychmiastowo się kończy bez żadnego ostrzeżenia [ot, można by było dać przyciemnienie i napis "Misja zakończona niepowodzeniem..."]
-Po tej misji skończyła się moja przygoda przez błąd missing entery Off_s4n (player był najwyraźniej tym soldatem...)
-W przerywniku w którym jedziemy truckiem na lotnisko przydałoby się dodać troche więcej cywili (wyspa wygląda jak po nawiedziła ją jakaś zaraza)
-Przydałoby się popracować trochę nad briefingami (ot, chociażby dodać markery odpowiadające za miejsce startu)
-Może jakiś komunikacik po dotarciu do miejsca ewakuacji w Czystce lub chociażby hint?
-Fademusic w co krótszych interkach pododawaj (np. w intrze do Czystki)

W zasadzie to tyle, za dużo sobie nie postrzelałem (bo w zaledwie tylko jednej misji - Czystce) ale kampania klimat trzyma jednakże bugi narazie uniemożliwiają sensowną rozrywkę i głębsze wczucie się w nastrój.

Poniżej screenik na zachęte do dalszej poprawy misji:
Obrazek
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.

Berna

PostŚr 01 lis, 2006 17:09

1. Nie wiem dlaczego wywala ten błąd Off_sxN oraz ten missing entery Off_s4n. Wiesz może czym to spowodowane :?: :roll:

2. Nie wiem jak mam zrozumieć tego screena :P
Nie wiem dlaczego koles trzyma karabin jedną reką. Takiej komendy nie wprowadzałem. Być moze że u Ciebie doszło do jakies kombinacji modów. Na czystym resie jest to chyba raczej niemożliwe.

Reszte uwag da sie doszlifować :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostŚr 01 lis, 2006 19:05

Mi się wydaje że reyhardowi chodziło o to, że w czasie dnia żołnierz na screenie ma założony noktowizor, ale po głębszym namyśle... Chyba jednak chodzi o ten trzymany karabin. Poza tym Berna - wspaniała robota. Tak trzymać... :wink:

Berna

PostŚr 01 lis, 2006 20:10

Dobra robota bedzie wtedy jak wszystkie bugi zapadną w sen zimowy :twisted:
Ale dzięki :spoko:
Następna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron