Teraz jest Pt 29 mar, 2024 06:35


Więcej informacji na temat CTI

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

Więcej informacji na temat CTI

PostPn 30 sie, 2004 14:30

Najpierw zaczne od przeprosin do Modreatora Kuby :/ Nie zrozumiałem twojego upomnienia, myślałem, ze chodzi o Temat w którym się znajduje :| A teraz dopierio z kumałem z tym Rodzajem tematu...
Więc no dobra... szukałem w necie info o CTI... Ale nie znalazłem nic oprócz patchy do niego oraz na czym MNIEJ WIĂŠCEJ polega ta rozgrywka... czy ktoś mógłby mi pomóc i wytłumaczyć.... :| Oraz podać linka do najnowszej wresji CTI.... :]


{Kuba} Nie ma problemu. Każdemu moze sie zdarzyc nie wybranie rodzaju tematu :-)
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPn 30 sie, 2004 14:37

CTI jest wiele. Najnowszegych CTI za tem też, więc nie bede podawał do szystkich linków.

CTI to Conquer The Island, czyli coś podobnego do RTS'a polegającego na zdobywaniu miast wyspy w celu uzyskania dochodów, które skutecznie wydajemy na budowę nowych uzbrojeń, poszerzanie bazy, upgrade'y.

Pozatym mam niewyobrażalnie wielkie wrażenie, że już to pisałem. I to nawet na tym forum. Deja vu ?
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostPn 30 sie, 2004 14:42

Ja nic nie znalazłem :| Bo próbowałem znaleść... A co do tego co napisałeś to akurat wiem :| Ale nie wiem natomiast ile mniej więcej graczy gra na seci... jakie są serwery, skąd ściągnąć najpopularniejszego CTI...
PS. czy przypadkiem CTi nie przypomina nieudanej gry o nazwie Soldner???? Gdzie zdobywa się miasta i gracz zarabia na sprzęt dla siebie?????
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPn 30 sie, 2004 14:51

tu masz linka do cti
http://cr-ofp.dyndns.org/index.php?id=8

tu masz linka do strony gdzie możesz pytać o CTI do woli:
http://www.cti-poland.h.pl/
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostPn 30 sie, 2004 14:55

zdięki bardzo :P Kiedyś spróbuje się odwdzięczyć :]
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain

Rainbow

PostPn 30 sie, 2004 15:55

Oto lista wszystkich CTI na forum CTI-POLAND(zrobiona przezemnie :) ) :
LINK

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron