Teraz jest So 27 kwi, 2024 13:33


Kompania Braci wydana !

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostSo 11 gru, 2004 23:31

Dobra kampania według mnie, co do błędów to w misji "Bastogne" nie przyjedża jeep, a gdy do niego dobiegam to nie chce odjechać. Poza tym świetne dźwięki, klimat. Więcej błędów niedostrzegłem, chyba, że jak nie wykrywa addonu (ec_m1911) przy ładowaniu intra na początku kampanii i przed niektórymi misjami. Szkoda, ale ogólnie jest ok :)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostN 12 gru, 2004 00:21

MIG25_RADEK napisał(a):To co napisałem, to napisałem nie obchodzi mnie to co inni o tym myślą


Ja tylko mogę tobie życzyć aby twoje kampanie trzymały tak dobry poziom.
Offline
Avatar użytkownika

Speirs(Luca)

Kapral

Kapral

  • Posty: 82
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Zgierz

PostN 12 gru, 2004 15:38

No panowie wreszcie , ale słyszałem wcześniej że w czasie gry miały byc jakieś dłuższe wstawki filmikowe a tu za 8 mb nie wiele się chyba zmieściło... :grin: :spoko:
Wichurra Zamiataj !!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostN 12 gru, 2004 18:47

Marshal napisał(a):Co do tej kampani, narazie ludzie widzący wady piszą same ogólniki podajcie konkrety, abym mógł uniknąć podobnych błędów w następnych produkcjach.


Zrób dłuższe misje i intra bo to co tam było to jak struś pędziwiatr się skończyło ledwo zaczołem grać i już skończyłem
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Offline
Avatar użytkownika

Speirs(Luca)

Kapral

Kapral

  • Posty: 82
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Zgierz

PostPn 13 gru, 2004 16:30

No co jest.??? :???: w misji o bastogne nie chce sie mi władować, bo śniegu nie mam no to nie daliście śmiegu do addonów
Wichurra Zamiataj !!!!!!
Offline

Przemekm

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 15:15
  • Lokalizacja: Kołobrzeg

PostCz 16 gru, 2004 20:30

Pytanie do autorów lub osób które zagrały w kapaminię "BoB"

Jakie wymagania ma kampania? Siedzę na modemie i musiał bym sciągnąć ze 100 mb addonów. Czy warto zawracać nią sobie głowę przy takim sprzęcie PIII 500, gf4 mx 440 64mb, 192 mb RAM. Będzie działać płynnie?

Berna

PostCz 16 gru, 2004 20:57

Przemekm jeżeli ustawisz gre na najnizszych detalach powinno chodzić dobrze.
Misje nie sa za bardzo naładowane addonami, raczej jest mało jednostek.
Spróbuj, kto nie spróbuje ten nie zasmakuje, najwyżej sie zatruje :wink:

Berna

PostCz 16 gru, 2004 21:54

Droge krzyżową to miał dzisiaj mój profesor od wychowania do życia w rodzince, kiedy tłumaczył nam jakie śa pozycje w trakcie stosunku :D :D
Ja oczywiscie zachowałem powage bo to normalna rzecz, a w dodatku sprawia przyjemnośc.
No ale wracamy do tematu bo mnie tu HAV zaraz banana da :D

Spike może mu wysłać addony na CD.
Co do kampanii to jednostek w kazdej misji jest mało.
Jedynie w D-Day moze ciąć poniewaz jest duzo efektów świetlnych, no i w Market Garden w 1 misji.
Ja mam celeron 700 mhz i jakos mi misje działały w miare płynnie na normalnych detalach.
Przemekm jezeli masz p500 i dasz wszystko najniżej to bedzie chodziłó, najwyzej w D-Day i Eindhoven troszke bedzie przycinało.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 16 gru, 2004 21:56

EndMission i po sprawie. Pomiń Market Garden i [jeśli będzie cięło] D-Day.

PS: Mało jednostek... za***iście, bo nawet mi [P4 2,4 Ghz, GF4 128 MB, 512 MB Ram] cięło...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostCz 16 gru, 2004 22:45

PS: Mało jednostek... za***iście, bo nawet mi [P4 2,4 Ghz, GF4 128 MB, 512 MB Ram] cięło...




Tak Jonez ja wiem jakie jest to młode pokolenie, musza miec wszystko na full, ,bo inaczej nie przezyją. Jak byś zmniejszył detale to by nie cieło.
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 16 gru, 2004 22:51

Berna napisał(a):
PS: Mało jednostek... za***iście, bo nawet mi [P4 2,4 Ghz, GF4 128 MB, 512 MB Ram] cięło...




Tak Jonez ja wiem jakie jest to młode pokolenie, musza miec wszystko na full, ,bo inaczej nie przezyją. Jak byś zmniejszył detale to by nie cieło.


Dwa lata różnicy i już generation gap? :lol:

Berna

PostCz 16 gru, 2004 22:58

Dwa lata różnicy i już generation gap?


Chodzi mi o pokolenie graczy którzy maja wypasione PCty i ani im w głowie zmieniac detali bo myślą ze kazda gra bedzie im chodziła dobrze.
Ja mam komputer 4 letni, wiec zaliczam sie do starego pokolenia, pdobnie jak młode pokolenie tez tak kiedys myslałem. Myslałem tak 2 razy raz w 96 kiedy to miałęm p100 16 ram 2 mb grafika i windows 95, a kolezki z podwórka jakies złomy :D:D:D:D
drugi raz w 2000:D:D:D teraz planuje na rok 2005\06

Ale powrócmy juz do tematu, jesli można :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Smookie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 19:42

PostPt 17 gru, 2004 21:46

mam P4 3,0 ghz + radeon 9600xt 256 mb + 512 MB RAM
gram na najwyzszych detalach
mam 50 fpsów
nie wiem o co wam chodzi
nie chwale sie

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 17 gru, 2004 21:51

Mówiłem jedynie o misji Market Garden.

Chodzi mi o pokolenie graczy którzy maja wypasione PCty i ani im w głowie zmieniac detali bo myślą ze kazda gra bedzie im chodziła dobrze
Słuchaj Berna, gówno wiesz jak\w jaki sposób ja myślę więc K***A MAÆ SIĂŠ NIE WYPOWIADAJ NA TEN TEMAT DOBRA?! Strasznie mnie wq*** takie mądrzenie się...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Ingram

Major

Major

  • Posty: 567
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 15:26
  • Lokalizacja: z Bydgoszczy

PostPt 17 gru, 2004 23:25

Hehe...teraz jak John wydal swoja wyspe, to czuje, ze do partii z Bastogne wejda gwaltowne przerobki:D
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości