Teraz jest So 27 kwi, 2024 19:32


"Żywi razem z umarłymi"

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

LostBeyondRetri

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 254
  • Dołączył(a): Pt 08 cze, 2007 22:22
  • Lokalizacja: Stąd?

"Żywi razem z umarłymi"

PostN 07 gru, 2008 13:43

Dawno nie było niczego z powodu braku chęci, więc wydaje coś, co od jakiegoś czasu zalega na moim dysku.

"Żywi razem z umarłymi"

Wymagane addony:
WWI mod

Misja to kontratak wojsk brytyjskich na umocnione niemieckie pozycje. Jako dowódca jednego z plutonów, przyjdzie nam się zmierzyć z kilkoma zadaniami pod ciężkim ogniem artylerii niemieckiej.

Jest to klasyczny przykład zajmij i utrzymaj z kilkoma niespodziankami i utrudnieniami.
Miłego grania.

W te święta wydam kilka misji pod Vietnam. Do zobaczenia :]
Ostatnio edytowano Wt 09 gru, 2008 19:50 przez LostBeyondRetri, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sudayev

Major

Major

  • Posty: 509
  • Dołączył(a): So 11 lut, 2006 15:44

PostWt 09 gru, 2008 19:34

Bardzo mnie sie podobala ta misja. Jest przyzwoicie wykonana i ma klimat. Musze przyzac ze latwo nie bylo ja ukonczyc. Czekam na inne produkcje;)
OFP Jungle Fever | Beta Test Team
Offline
Avatar użytkownika

Ovg

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 379
  • Dołączył(a): Pt 03 lis, 2006 20:14
  • Lokalizacja: z domu

PostPt 12 gru, 2008 00:09

Wrażenia u mnie bardzo pozytywne. Przeszedłem ją sobie 2 razy. Więcej takich misji!
Ostatnio edytowano Śr 17 gru, 2008 22:43 przez Ovg, łącznie edytowano 1 raz
"Ojej, jakże ja kocham koniczki!"
:kloda:
  ▲
▲ ▲
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 16 gru, 2008 16:41

Misja na prawdę klimatyczna i świetnie wykonana. Początkowo gdy zobaczyłem topic (Żywi z umarłymi) to myślałem, ze przenosisz się w klimaty zombie :grin: Potem lookam wymagane, WWI mod. Myślę sobie: "Hmm, WWI Horror :grin: ", ale nie czytam dalej i wciągnęło mnie to i mówię, no nic tylko pobierać. Przeszedłem właśnie tę misję i stwierdzam iż jest ona świetna i dla interesantów WWI obowiązkowa. Przeszedłem kilka twoich misji i stwierdzam, że wiesz co robisz stary ;-) Nie przerywaj, twórz, bo naprawdę wiesz sporo i misje zawsze są barwne. Masz mój respect :grin: . Pozdro.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostSo 03 sty, 2009 15:39

Jak wyżej. Jedyne co kłuje w oczy to ta Armata Niemiecka ustawiona tak, że jest przygotowana do obrony przed A7V. Ponadto doczepiłbym się jeszcze trenczy, które są prostą linią. Dorwałem się do Lewisa i bez problemów oskrzydliłem wroga.
Poza tym naprawdę dobre wykonanie.
Offline
Avatar użytkownika

MłodyRzyg

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Pn 21 lip, 2008 20:44

PostN 04 sty, 2009 12:22

Można prosić o ponowne wrzucenie na rapida? :lol2:
Offline
Avatar użytkownika

LostBeyondRetri

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 254
  • Dołączył(a): Pt 08 cze, 2007 22:22
  • Lokalizacja: Stąd?

PostŚr 07 sty, 2009 00:11

Jedyne co kłuje w oczy to ta Armata Niemiecka ustawiona tak, że jest przygotowana do obrony przed A7V.


Bez tej armaty, nie wykończyłbyś czołgu, bo w WWI nie ma innej broni przeciwpancernej.
Czyli musiałbym skasować czołg, a powszechnie wiadomo, że bez czołgu nie byłoby zabawy :]

Ponadto doczepiłbym się jeszcze trenczy, które są prostą linią.


Gdyby były tak, pięknie i ładnie jak na oficjalnej mapce, to misja miałaby duże haczenia.

Można prosić o ponowne wrzucenie na rapida?


Poleci w okolicę tego weekendu i z edytuje post ten i pierwszy.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostŚr 07 sty, 2009 18:03

LostBeyondRetri napisał(a):Bez tej armaty, nie wykończyłbyś czołgu, bo w WWI nie ma innej broni przeciwpancernej.
Czyli musiałbym skasować czołg, a powszechnie wiadomo, że bez czołgu nie byłoby zabawy :]


Granaty. Dużo granatów. Można by również się wycofać na pierwotne pozycje i je wykończyć (Niemcy mieli też działa na głównej linii).

Gdyby były tak, pięknie i ładnie jak na oficjalnej mapce, to misja miałaby duże haczenia.


Żartujesz? Na tych misjach dodanych do modu miałem minimalne zawiechy raz na jakiś czas.

LostBeyondRetri napisał(a):Poleci w okolicę tego weekendu i z edytuje post ten i pierwszy.


Mogę ci wrzucić na FileFont.
Offline
Avatar użytkownika

LostBeyondRetri

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 254
  • Dołączył(a): Pt 08 cze, 2007 22:22
  • Lokalizacja: Stąd?

PostŚr 07 sty, 2009 20:17

Granaty. Dużo granatów. Można by również się wycofać na pierwotne pozycje i je wykończyć (Niemcy mieli też działa na głównej linii).


W sumie racja, nie pomyślałem nad tym.

Żartujesz? Na tych misjach dodanych do modu miałem minimalne zawiechy raz na jakiś czas.


Ja mam dosyć słaby komp i czasami mi haczy.

Mogę ci wrzucić na FileFont.


Byłbym wdzięczny :]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostPt 09 sty, 2009 13:11

Pięknie ładnie, ale ja jak zwykle czepiać się będę. Tym razem tytułu. Czy nie uważasz ż tytuł "żywi razem z umarłymi" jest dość dziwny. Czy nie warto rozważyć zamianę tytułu na jakiś inny? Oczywiście decyzja należy do ciebie.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

LostBeyondRetri

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 254
  • Dołączył(a): Pt 08 cze, 2007 22:22
  • Lokalizacja: Stąd?

PostPt 09 sty, 2009 20:35

Czy nie warto rozważyć zamianę tytułu na jakiś inny? Oczywiście decyzja należy do ciebie.


Nie, bo mi się nie chce i nie będę wydać drugiej wersji ;-)
A co do dziwności, to jest to tytuł pewnej książki opowiadającej o losie żołnierza I wojny światowej.
Ma on oddawać sytuacje w okopach. Zresztą podoba mi się ;)
Obrazek

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości