Teraz jest So 27 kwi, 2024 23:42


.RTM

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

bartekz191

Kapral

Kapral

  • Posty: 99
  • Dołączył(a): So 15 wrz, 2007 10:58

.RTM

PostPn 16 lut, 2009 19:00

No więc właśnie, używałem już niejednokrotnie opcji "szukaj" i nigdzie nie znalazłem, jakim programem (lub pluginem do programu) można eksportować animki do .rtm :grin: Wie ktoś może?

--EDIT--

Googlowałem też :]
Offline
Avatar użytkownika

bartekz191

Kapral

Kapral

  • Posty: 99
  • Dołączył(a): So 15 wrz, 2007 10:58

PostPn 16 lut, 2009 19:12

A skąd to można ściągnąć?
Offline
Avatar użytkownika

Kuszek

Kapral

Kapral

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Wt 01 sie, 2006 18:35
  • Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań

PostPn 16 lut, 2009 19:19

Z tego co pamiętam dobrym programem 3d jest Blender, jest to program OpenSource'owy i dostępny za darmo w sieci, w przeciwieństwie do 3dsmax.
Offline
Avatar użytkownika

bartekz191

Kapral

Kapral

  • Posty: 99
  • Dołączył(a): So 15 wrz, 2007 10:58

PostPn 16 lut, 2009 19:22

No dobra, ok, wiem w czym robi się animki :] A z tym "skąd ściągnąć" nie chodziło mi o programy autodeska, tylko o ten RTMBox, jeśli to w ogóle można ściągnąć ;-) Chyba że coś źle zrozumiałem...
Offline
Avatar użytkownika

bartekz191

Kapral

Kapral

  • Posty: 99
  • Dołączył(a): So 15 wrz, 2007 10:58

PostPn 16 lut, 2009 19:42

Dobra, ale w żadnym z tych trzech programów nie da się wyeksportować animki do .rtm. Gdyby się dało to ten temat by nie powstał :]
Offline
Avatar użytkownika

bartekz191

Kapral

Kapral

  • Posty: 99
  • Dołączył(a): So 15 wrz, 2007 10:58

PostWt 17 lut, 2009 16:10

Mam, a sądząc z Twojej wypowiedzi Ty również? :grin: I jak już pisałem, w domyślnych formatach eksportu nie ma .rtm, więc jeśli znasz sposób to byłbym wdzięczny za prostą odpowiedź :]

--EDIT--

Nie byłoby problemu, gdyby ten RTMBox był gdziekolwiek. Ale nie mogę tego znaleźć, nigdzie.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 01 kwi, 2009 15:37

<kopu kopu kopu kopu> Ufff <odkłada szpadel>

Cześć, co u was?


Bo ja właśnie się noszę z myślą, że sobie scustomizuję animki - używając różnych wersji tego czym obdarował nas Sanctuary, BIS a być może także i Dreamy Knight. Tylko że tutaj pojawia się problem, bo byłem święcie przekonany że BIS nazwał animacje po angielsku - tak, jak wywołuje się je w edytorze... Niestety.

Nazwy animacji są po czesku, a ja czeskiego ni w zub, w związku z czym chciałbym podejrzeć te animacje, przed podmianą. I tutaj pytanie: czy da się to zrobić, i jeśli tak - to czym?


Z tego co kojarzę, był taki programik OFP Anim czy coś, czy on wchłonie i wyświetli mi wspomniany tutaj już ciąg animacji .rtm?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostŚr 01 kwi, 2009 17:59

Z tego, co kojarzę, jest wydany przez Hoza, Mandoble'a i Kronzky'ego OFPEC Game Viewer w postaci pojedynczej misji, gdzie możesz wybrać z listy i podejrzeć sobie wszystkie animacje w grze.

Tu masz link.
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 01 kwi, 2009 18:24

Dziękuję, ale to do Army - a ja potrzebuję do Ofp...



Udało mi się ściągnąć i uruchomić Ofp Anim - zobaczymy co z tego wyjdzie...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

bartekz191

Kapral

Kapral

  • Posty: 99
  • Dołączył(a): So 15 wrz, 2007 10:58

PostSo 04 kwi, 2009 18:24

Ja tylko chciałem dodać, że z tym programem RTMBox to jest tak, że on się nazywa RTMAnimBox :] Dlatego nie mogłem go znaleźć.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 04 kwi, 2009 20:28

Google napisał(a):Podana fraza - RTMAnimBox - nie została odnaleziona.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości