Teraz jest So 27 kwi, 2024 19:10


Kamery w wyzwalaczu...

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

Kamery w wyzwalaczu...

PostŚr 25 lut, 2009 13:13

Czesc. Moglby ktos mi podac krotki skrypt do kamery w wyzwalaczu? Mialem to kiedys, pamietam, lecz zgubilem kod. Dokladniej byla to jedna linijka kodu, ktora wlaczalo sie za pomoca wyzwalacza (np. przez radio), wtedy moglem swobodnie przegladac sobie tereny. Szukalem w wyszukiwarce, ale znalazlem skrypt, a ja szukam zwykla linijke kodu, ktora dziala w edytorze bez zabawy w plikach...
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

Re: Kamery w wyzwalaczu...

PostŚr 25 lut, 2009 14:42

Kaaleth napisał(a):Czesc. Moglby ktos mi podac krotki skrypt do kamery w wyzwalaczu? Mialem to kiedys, pamietam, lecz zgubilem kod. Dokladniej byla to jedna linijka kodu, ktora wlaczalo sie za pomoca wyzwalacza (np. przez radio), wtedy moglem swobodnie przegladac sobie tereny. Szukalem w wyszukiwarce, ale znalazlem skrypt, a ja szukam zwykla linijke kodu, ktora dziala w edytorze bez zabawy w plikach...


Trochę to niejasne, ale zgaduję że chodzi ci o zwykłe this exec "camera.sqs" w inicjacji
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

PostCz 26 lut, 2009 18:05

O wlasnie to jest to. Dzieki wielkie i przepraszam za "niejasnosc" ;)

Edit:
Mam jeszcze jedno pytanie, a dokladniej problem. Skrypt pakuje do inicjacji, a podczas gry uruchamiam go poprzez radio, jak moge ustawic wspolrzedne "startu"? Otoz kiedys nie mialem z tym problemu, gdzie postawilem wyzwalacz, tam wlaczal sie skrypt. A teraz, przykladowo na Desert Island po wlaczeniu skryptu kamery, wywala mnie gdzies daleko poza wyspa (na wode)...
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostCz 26 lut, 2009 18:12

Jeśli odpalasz skrypt z poleceniem this to wiadome że będzie gdzieś nie wiadomo gdzie :D Ponieważ kamera jest tworzona na pozycji jednostki wywołującej skrypt - jeśli wpisujesz w wyzwalaczu to nie zadziała tak jak powinno.

Nazwij jakąś jednostkę np. ap, a w aktywacji tego wyzwalacza ap exec "Camera.sqs" wtedy kamera wystartuje z pozycji ap.

@Edrave, twój post nic nie wnosi do tematu, zastanów się nim coś napiszesz 5 razy :) Post skasowany.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

PostPt 27 lut, 2009 17:50

O dzieki Maćko :) . Jak to jest nie dobrze zapominac cokolwiek. Dzieki jeszcze raz! Pozdrawiam.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości