Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:50


Kampania "American Dream"

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

Kampania "American Dream"

PostPn 09 mar, 2009 00:46

Hah hah hah!
Oto po bardzo długim okresie starań, mocy i niemocy twórczych, załamań i wzlotów, ciężkiej walki, smaku zwycięstwa i porażki złamałem się i postanowiłem wydać na świat płód powstały z projektu o tytule roboczym "American Dream".

Z przyjemnością i dumą przedstawiam Wam tydzień w Wietnamie spędzony wraz z Samuelem O'Brienem - prostym chłopakiem mieszkającym daleko od wielkich miast.
Kampania od początku miała stawiać na dobrą zabawę i być utrzymana, że się tak wyrażę "w klimatach CWC". Nie wymaga więc ściągania dziesiątek addonów - zapewne każdy z Was wszystkie niezbędne posiada już na dysku. Skupia się ona na SebNamPacku oraz kilku drobnych dodatkach, których listę znajdziecie poniżej.
Zwracam szczególną uwagę na fakt, iż kampania opatrzona jest numerkiem 0.90
Nie mam zielonego pojęcia, czy wersja 1.0 kiedykolwiek zdołałaby wyjść, więc uznałem, że czas okroić to, co już zrobiłem i wydać kompletną, liniową kampanię. Jeśli się spodoba, jeśli znajdą się ludzie chętni do pomocy - jestem gotów pokierować dalszym rozwojem kampanii i wykonać dawno już obmyślony plan w 100%. Plan, który zakładał, że w połowie kampanii gracz zostanie postawiony przed wyborem, który określać będzie, co przejdzie w drugiej połowie swojej krótkiej przygody. Aktualnie wyboru niestety nie ma - jednak jeśli przejdziecie kampanię w jedną stronę i znajdą się chętni do działania - kto wie, może wkrótce będzie można ją przejść zupełnie inaczej?

Wersja ta ma jeszcze parę minusów, których się nie wstydzę, więc powiem. Wiele dialogów nie jest nagranych. Osoby, które mi pomagały często w życiu nie widziały mnie (ani ja ich) na oczy, więc nagrania z domowych mikrofonów trafiały do mnie w przeróżnej, często niestety kiepskiej jakości. Aktualnie przymierzam się do zebrania sprzętu do nagrywania instrumentów, więc wszelkie dialogi także nagrywałbym na miejscu prawie_że_studyjnie.
Starałem się prowadzić wszelkie prace w tym samym czasie, czego wynikiem jest to, że jeśli jakaś rozmowa jest nagrana - to jest nagrana w całości (aczkolwiek mogłem coś przeoczyć przy ostatecznych testach).

Dla wprawionego gracza kampania ta wystarczy na jeden, góra dwa wieczory, jednak wierzę i życzę, by czas ten był spędzony miło.

A oto wszystko, co musicie wiedzieć:

Kampanię można ściągnąć z poniższego adresu:

www.ramzesu.website.pl/AmericanDream/AmericanDream.zip (~23mb)

Wymaga ona następujących addonów:

SebNamPack2 (~47mb)
ftp://ftp.ofpr.info/ofpd/mods/sebnampack2_full.zip

Editorupgrade (~150kb)
www.ramzesu.website.pl/AmericanDream/Editoupgrade.zip

Douglas AD-6 Skyraider (~1.5mb)
by Digital Centurion and Footmunch

www.ramzesu.website.pl/AmericanDream/Skyraider.zip

c130v2 (~5.5mb)
by CAPT MOORE
www.ramzesu.website.pl/AmericanDream/c130v2.zip

JJR Vietnam Objects (~1.3mb)
www.ramzesu.website.pl/AmericanDream/jj ... bjects.zip

M1A1Thompson (~1.5mb)
Edited by Reyhard
www.ramzesu.website.pl/AmericanDream/Thompson.zip


Na koniec:
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej kampanii. W szczególności powinienem wymienić tutaj JONEZA, który zawsze trzymał wszystko w tajemnicy, a jednocześnie wspierał mnie gdy tylko tego potrzebowałem.
Dziękuję także REYHARDOWI - za pomoc merytoryczną oraz genialnie przerobiony model Thompsona, w którym - zapewniam Was - zakochacie się od pierwszego wejrzenia!
Dziękuję także MARKEROWI - za jego świetny głos!

Życzę miłej gry i czekam na wszelkie opinie :)

Remcio
Ostatnio edytowano Wt 31 mar, 2009 21:15 przez Remcio, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 09 mar, 2009 00:47

A to Ci niespodziewajka!



Dzięki, zaraz wrzucam SebNama i z chęcią zagram.


I ten tam. Spoko :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPn 09 mar, 2009 10:01

A ja myślałem że scena ofp już wymarła :)

Brawo Remcio za doprowadzenie projektu do końca, chętnie zagram.

Ale, nie wiem czy tylko ja mam taki problem - nie mogę ściągnąć pliku, w firefoxie otwiera stronę tekstową, a w IE ściąga tylko 17,7MB po czym kończy pobieranie, a otwarcie archiwum jest nie możliwe - "Nieoczekiwany koniec archiwum".
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostPn 09 mar, 2009 16:10

Widocznie jakieś problemy serwera. Zmieniłem wszystkie rozszerzenia na zip, powinno tym razem zadziałać.
Obrazek
Offline

Bratek196

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): So 27 paź, 2007 19:11
  • Lokalizacja: Bukowno

PostWt 10 mar, 2009 18:13

Ściągnąłem zagrałem i muszę napisać, że kampania jest bardzo fajna, miło się walczy z żółtkami w dżungli, mało addonów (plus dla tych którzy mają wolne łącze). Niestety nie mogę nic więcej napisać bo grałem dwie pierwsze misje, ale wrzuca się dziwna rzecz, czemu niektóre dialogi są po angielsku a inne po polsku ? Trochę to psuje klimat. Ogólnie dobra robota :spoko: , nie będę analizował strony technicznej bo niestety nie znam się zbytnio na tym.
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostWt 10 mar, 2009 20:32

Dialogi pisałem w języku angielskim i - gdy miałem je już nagrane i wrzucone do misji - tłumaczyłem kinowo. Stąd za każdym razem, gdy tekst jest nagrany - masz polskie tłumaczenie, gdy nagrania brak - angielska, "surowa" wersja.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Pan Salva

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Śr 20 sie, 2008 14:08
  • Lokalizacja: Silesia

PostSo 20 mar, 2010 19:40

Wiem że to archeologia... Ale czy mógłbym prosić o ponowne wrzucenie na serwa kampanii?
"Don't push me, 'coz I'm close to the edge
I'm trying not to lose my head"
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostWt 30 mar, 2010 23:57

Jaka tam archeologia! To docenianie kunsztu dawnych, niedocenionych artystów jest!
Przez parę dni kampanię da się ściągnąć stąd:

www.ramzesu.unl.pl/AmericanDream.rar
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Pan Salva

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Śr 20 sie, 2008 14:08
  • Lokalizacja: Silesia

PostŚr 31 mar, 2010 13:59

Dzięki wielkie ;-) już biorę się za ściąganie.
"Don't push me, 'coz I'm close to the edge
I'm trying not to lose my head"

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości