Teraz jest Śr 15 maja, 2024 06:31


Ilość bomb w Cessnie

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

Ilość bomb w Cessnie

PostPn 16 mar, 2009 12:26

Mam taki mały problem: chcę dodać możliwość zrzucania bomb w Cessnie. Nic prostszego ;-) . No więc wpisuję
Kod: Zaznacz cały
cessna addweapon "LaserGuidedBombLauncher"
cessna addmagazine "LaserGuidedBombLauncher"

Wszystko jest git. Problem polega na tym, że jeden magazynek dodaje mi od razu 8 bomb. Czy jest możliwość zmniejszenia ręcznie ich ilości do, dajmy na to, dwóch?
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPn 16 mar, 2009 14:11

Nie da rady, to w configu jest ustawione jako magazine capacity (czyli pojemność "magazynka" - tak jak w M16 jest 30 naboi, tak w LGB jest ich 8 ) i nie można oddziaływać na ich ilość w OFP ( ew. dodaj LGB i potem spróbuj suwak ammo ustawić na 1/4)
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPn 16 mar, 2009 14:20

Jeśli cessna nie musi być dostępna i widoczna od początku misji, to może zanim gracz się do niej dorwie wrzucić do niej wojaka, umieścić wysoko, wypuścić odpowiednią liczbę bomb i umieścić odchudzoną cessnę w docelowym miejscu.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron