Teraz jest So 11 maja, 2024 23:10


SCUD

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

jedrek

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Wt 09 paź, 2007 19:40
  • Lokalizacja: Poznań

SCUD

PostCz 14 maja, 2009 19:40

No więc uczę się na błędach. :spoko: Wydaję drugą misję pt. SCUD. Everon, testowane na wersji 1.96
oto link:
http://w596.wrzuta.pl/plik/3MjN6mP3XAr/scud.eden

Brak intra i outra. :neutral:

Miłego grania.

Ps. proszę o wytyczenie błędów.
:smile:

EDIT
jest na serwerze wrzucaj. com, jakby ktoś chciał.
http://www.wrzucaj.com/655487

Do moderacji:
Mogę wrzucić w ten temat jeszcze jedną misję?
"Wiem że nic nie wiem" - Sokrates

Ponoć 90% graczy nie ma Visty, jeśli ty należysz do tych 90% którzy jej nie mają daj to do podpisu.

A ja mam 7 ;)
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostSo 16 maja, 2009 11:04

W zasadzie jaki jest cel misji? Bo cel to "znaleźć SCUD-a i czekać na rozkazy" tyle, że po dotarciu "nowe rozkazy" wcale się nie pojawiają. Z braku rozkazów, kierując się instynktem, po prostu zlikwidowałem wartowników, podłożyłem ładunki i... przegrałem misję.

Poza tym dwie sprawy:
Sekundę po spojrzeniu na mapę wiedziałem, gdzie ukryty jest SCUD. Miejsce trochę zbyt oczywiste.
Czy na mapie są jakieś ruchome patrole?
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

jedrek

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Wt 09 paź, 2007 19:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 16 maja, 2009 15:52

dziwne, naprawdę dziwne.... Nie mam zielonego pojęcia co się stało.... :co:
Przetestuję to jeszcze raz...
jest parę patroli, ale ich liczebność jest mała

EDIT:
Ok. Poprawiłem błędy, dodałem parę obiektów.
proszę :

http://w416.wrzuta.pl/plik/39YO3SnK10r/scud.eden
lub:
http://www.wrzucaj.com/698566

Ps: Mam cichą nadzieję że nie pomyliłem plików. :]
"Wiem że nic nie wiem" - Sokrates

Ponoć 90% graczy nie ma Visty, jeśli ty należysz do tych 90% którzy jej nie mają daj to do podpisu.

A ja mam 7 ;)
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostSo 16 maja, 2009 20:26

Nom, tym razem zadziałało jak trza, komunikat był, misja skończyła się natychmiast kiedy SCUD został zniszczony. Widzę też, że wzmocniłeś poważnie obstawę SCUD-a.

Parę pomysłów:
1. Przydałyby się jakieś ruchome patrole, np. z dwóch sołdatów patrolujących "wnękę" wokół SCUD-a. Może 2-3 większe patrole w obszarze działań (łatwe do ominięcia, ale wymuszające ostrożność w poruszaniu). Jak na razie jest tylko kilka 3-osobowych grupek czatujących na skraju lasów.
2. Wykrycie gracza w bezpośrednim sąsiedztwie SCUD-a mogłoby doprowadzić do wezwania posiłków przez oficera (np. patrol zmotoryzowany poruszający się BRDMem). Wymusiłoby to ostrożność przy podchodzeniu do SCUD-a i utrudniło "wyczyszczenie" posterunku przez cierpliwe kampowanie z HK.
3. w zbrojowni przydałyby się M16 z M203, Glock 17SD. LAW chyba by zrobił misję za łatwą.
4. Misję mogłaby zakończyć ewakuacja Blackhawkiem (z aktywacją jak zapakujemy się na helikopter), bo natychmiastowy koniec jak SCUD wybuchnie jest trochę niezbyt.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

jedrek

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Wt 09 paź, 2007 19:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 17 maja, 2009 19:40

Wielkie dzięki Kireta! Wytyczyłeś mi błędy, dzięki czemu mogłem poprawić misję.
Niedługo wydam polepszoną mocno wersję i zmienię położenie SCUDA. ;-)
Co do pomysłu nr. 4 : myślałem nad tym, ale zdecydowałem się że nie. Ale to dobrze zdobi misję. :]
"Wiem że nic nie wiem" - Sokrates

Ponoć 90% graczy nie ma Visty, jeśli ty należysz do tych 90% którzy jej nie mają daj to do podpisu.

A ja mam 7 ;)

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości