Teraz jest Cz 28 mar, 2024 17:47


Respawn po śmierci w single player

Archiwum działów sekcji Operation Flashpoint
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Wojskowy

Kapral

Kapral

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Mielec

Respawn po śmierci w single player

PostŚr 07 paź, 2009 22:42

czy da się zrobić a jeśli tak to jak by po śmierci w single player wskrzesić się jeśli jest dostępna jakaś żywa jednostka w grupie której byłeś

Dokładnie robie misje z maksymalną ilością jednostek chodzi o sztum a wiadomo jak szturm to dużo trupów. Powiedzmy że jestem szarym szeregowcem w jakiejś drużynie i jak padne to wskrzeszam się w postaci innej żywej jednostki w mojej drużynie lub też w innej jeśli są.

Wydaje mi się że dawno temu coś takiego widziałem w jakiejś misji MP.

albo jeszcze chodziło by mi o inny efekt. Czy da się zrobić spawn jednostek czyli zginie jakaś to w innym miejscu znów się pojawia i znów biegnie do celu xD coś podobnego było w misji MP jakiejś też xD

Chodzi mi cały czas o możliwość zrobienia tego w single player.


Nie piszemy całych zdań wielkimi literami, po za tym dodany rodzaj tematu; pilnuj się. - Maćko
Ostatnio edytowano Cz 08 paź, 2009 16:22 przez Wojskowy, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostCz 08 paź, 2009 00:32

nie da się tego zrobić w SP
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline

Maku1234

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 20 lut, 2010 21:59

PostN 21 lut, 2010 11:55

Zgadzam się z reyhard. Można to tylko zrobić w Multi.

Powrót do Operation Flashpoint

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron