Teraz jest So 27 kwi, 2024 07:46


ARMA 3 ZAPOWIEDZIANA !

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 23 maja, 2011 14:42

Nie no przydałoby się pewnie, choćby do CTF'ów etc żeby ludzie nie płakali że "tak się nie da".


Ambitne PvP zdychają lub kończą jak mod Insurgency do HL2, więc siłą rzeczy albo rezyg z tej sfery gry (np. poprzez "olanie go" jak teraz) albo pvp w stylu już nawet nie CS, a Quake, właśnie po to by lonerskie lamy nie umiejące grać teamplay dało się jakoś w tym światku osadzić, co umożliwi "tym doświadczonym" złoić ich w ladderach i nie tylko...

Niestety takie mamy czasy, ambitne PvP zdechło. Inaczej wiele gier i modów które kochałem wciąż byłoby pełne ludzi.

A takto najbardziej "kombinującą" i "taktycznie" grającą elitą PvP stają się gracze CS...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostPn 23 maja, 2011 15:50

A czy dotychczas BIS, albo inny producent wydawał kontynuację "wkrótce" po poprzedniej części?
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Stary wiarus

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): So 25 lis, 2006 14:32

PostPn 23 maja, 2011 16:19

Różnica między Armą I, a Armą II, to ok. dwa i pół roku. A między II, a III teoretycznie różnica wynosi 3 lata. Gdyby chodziło o zwykłą grę, której nie można modować, to można przyjąć, że to długi okres czasu. W przypadku Army jest, to bardzo krótko. A dlaczego? Dlatego, że ilość addonów/misji/kampanii jest ogromna i nacieszenie się tym bogactewem wymaga czasu. Misje/kampanie nie są linowe i można je przechodzić na 1000 sposobów. Co ja piszę, przecież wszyscy o tym wiedzą. ;-) Gdyby nie kontynuacje można by grać, bądź w OFP, bądź Armed Assault, czy Arma II jeszcze ładnych kilka lat. Bez znudzenia. :smile:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 23 maja, 2011 16:20

Za patche Ci nie płacą


ArmA było martwe krótko po premierze, ArmA II zaczyna przeżywać to co OFP po ok. 6 latach. Takie czasy, mniej hardcore'owców.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Stary wiarus

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): So 25 lis, 2006 14:32

PostPn 23 maja, 2011 16:37

Po cichu liczyłem, że BIS zakończy sumulator na Arma II. Poprawią to i tamto i można będzie grać (kiedyś ;-) ) ładnych kilka lat. Jak we "flaszkę". No i skończy się ten technologiczny wyścig. No cóż pomyliłem się. Z drugiej strony może to i dobrze, zawsze będzie coś lepszego.
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostPn 23 maja, 2011 17:07

Wiarus, ale ludzie nadal grają w OFP, to znaczy, że wydając jedną taką grę można rozwiązać firmę? Bo, jak powiedział Jon, za mody i addony firma nie zarabia.
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 23 maja, 2011 17:51

Osobiście też wolałbym zamiast A3, lub OPRÓCZ A3 kolejny expansion do 2ki z najważniejszymi update'ami (PhysX dla pojazdów choćby, możliwość łażenia po nich, picture in picture). Mogliby to wydać kilka miechów po premierze ArmA 3, wilk syty i owca cała. Z jednego prostego powodu - część fanów odpadnie ze względu na brak możliwości upgrade'u (np. ja), jeszcze inni bo im setting nie pasi. Nie pasuje mi A3 tak szybko, nie dziwię się reakcji Wiarusa. (zimowy expansion... to byłoby coś :) )
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Stary wiarus

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): So 25 lis, 2006 14:32

PostPn 23 maja, 2011 17:54

Otóż to Jon, dodatki, niech tu zarabiają. Mogą wydać jeden rocznie. Nie mam nic przeciwko.
@Foka
Oczywiście, że po wydaniu jednej gry nie można likwidować firmy. Kiedyś, ktoś na forum wspomniał (chyba Maćko), że BIS po wydaniu Arma II, kończy karierę i przechodzi na kontrakt z wojskiem. I stąd moje "liczenie po cichu". ;-)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 23 maja, 2011 17:55

Nie tylko kontrakt z wojem ale przedewszystkim Carrier Command i kolejne, niemilitarno-symulatorowe tytuły.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Smookie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 19:42

PostPn 23 maja, 2011 19:06

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę panowie, ale dodatki to mogą sobie panowie z EA wydawać do swoich simsów w nieograniczonej ilości, bo i tak tłumy je będą kupować. Fakt jest taki, że ludzi, którzy mają poprzewracane we łbie tak jak my (rajcujemy się udawaniem żołnierzy.... LOL) tak wiele nie jest i wydawanie kolejnych dodatków jest totalnie nieopłacalne (co najwyżej wyzeruje koszty produkcji). BIS musi uderzać kolejny raz by zyskać nowych fanów, a nie uszczęśliwiać grupkę weteranów.
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostCz 26 maja, 2011 14:31

Do wszystkich zrzęd: otwarto bug trackera (w tej chwili to raczej feature-tracker only) dla Army3. Teraz jest najlepszy moment, żeby zgłaszać żądania (polskie tłumaczenie słowa request brzmi zbyt nachalnie) odnośnie gry.
BIS devs już pracują aktywnie z tym trackerem (z Armą3), a przynajmniej niejaki pettka.
Offline

rad

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 18:56

PostPt 27 maja, 2011 11:32

No, to mysle ze mozna postawic zadanie wyrzucenia calego fikcyjnego sprzetu. Ale wtedy chyba wiele z gry nie zostanie :D

Panuj trochę nad klawiaturą - Maćko
Ostatnio edytowano Pt 27 maja, 2011 13:48 przez rad, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPt 27 maja, 2011 20:00

BIS odpowiedział na 15 pytań dotyczących uprzedniego "hakowania" (ARG): http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=119602
Na podstawie jednego z nich można stwierdzić (z dużym prawdopodobieństwem), że nie będzie lepszej destrukcji budynków (ASCII animacja niszczenia muru)
Offline
Avatar użytkownika

Cpt.Iwan

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pt 31 sie, 2007 10:24
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 28 maja, 2011 11:20

kondor napisał(a):BIS odpowiedział na 15 pytań dotyczących uprzedniego "hakowania" (ARG): http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=119602
Na podstawie jednego z nich można stwierdzić (z dużym prawdopodobieństwem), że nie będzie lepszej destrukcji budynków (ASCII animacja niszczenia muru)

nie rozumiem do konca. Nie bedzie lepszej destrukcji od tej co w ArmA II czy od czego?
Give Me Some Fisch...
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 28 maja, 2011 11:33

Nie będzie lepszej destrukcji od tej w ArmA 2. I szczerze mówiąc nie dziwi mnie to, nie wyobrażam sobie A3 w stylu BF3.


Za to dostaniemy zapewne to o co marudziłem tyle czasu - czyli możliwość łażenia po pojazdach.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron