Teraz jest Pt 29 mar, 2024 15:01


ARMA 3 ZAPOWIEDZIANA !

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPt 20 maja, 2011 21:33

Chyba nie czytałeś tego topiku na tym forum.
Offline
Avatar użytkownika

Smookie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 19:42

PostPt 20 maja, 2011 22:11

Ozelo napisał(a):A tak poważnie. Arma 3 ma być (na szczęście) nadal PC-exclusive więc wydaje się oczywistym, że BIS chce wykorzystać maksymalny potencjał jaki niesie ta platforma.


Obrazek

;-)
Offline
Avatar użytkownika

Ozelo

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pn 22 lut, 2010 23:07

PostPt 20 maja, 2011 23:29

kondor napisał(a):Chyba nie czytałeś tego topiku na tym forum.


A ty mojego posta może nawet przeczytałeś ale widać nie zrozumiałeś. Pzdr.
OFP will never die...
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPt 20 maja, 2011 23:45

To zabawne. Na jakimkolwiek forum pojawi się info o nowej grze zawsze pierwsze kilkanaście/dziesiąt stron zostaje poświęcone na biadolenia jakie to Ci wredni developerzy narzucają wymagania sprzętowe! Kto to widział by iść z duchem czasu.

Strona 1. - 1 post o wymaganiach sprzętowych
Strona 2. - 3 posty o wymaganiach sprzętowych
Strona 3. - 1
Strona 4. - 1 post o sprzęcie, bez biadolenia, czyli 0
A Ty chyba sam siebie nie zrozumiałeś. Pzdr.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 21 maja, 2011 00:54

Ozelo, jeśli ArmA 2 Cię nie wyrwała ze świata OFP, to 3ka pewnie też nie wyrwie. PZPN.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Artur

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Wt 02 lis, 2010 12:19

PostSo 21 maja, 2011 02:10

Znowu trzeba apgrejdować kompa :(.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostSo 21 maja, 2011 02:33

Ok, faktycznie po wejściu do Army jest zajęte 2,1 GB RAM. Pograliśmy dość długo, ale cały czas ta sama mapa i jedna ciągła misja z małą ilością jednostek. Z czasem zajętego RAM przybywało i doszło do 3,2 GB.

Jedyne wyjaśnienie jakie znajduje jest takie, że gra doczytywała kolejne tekstury i skrypty. Po "zużyciu" system nadal trzymał to w pamięci, żeby było pod ręką. W momencie kiedy system dysponuje ograniczoną ilością pamięci musi wywalać stare rzeczy, żeby robić miejsce dla nowych, tutaj nie musiał. Dzięki "inteligentnemu" zarządzaniu danymi system (a nie aplikacja) wiedział, że program, który tego potrzebował nadal pracuje i trzymał dane pod ręką.

Czyli gra nie obsługuje takiej ilości danych ale system sobie pomaga na własną rękę.
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostSo 21 maja, 2011 14:42

Dajcie do xp dx 11 i ja nie przesiadam sie na żaden iny system. Za bardzo się przyzwyczaiłem.
Jak dla mnie to nowa arma nie wygląda rewolucyjnie. Chociaż na podstawie screenów ciężko coś wiecej wnioskować. Trzeba poczekać na pierwszy gameplay. Co do wymagań to będe sie tym przejmował jak gra wyjdzie. Tak miałem w przypadku arma2. Nie chodziła płynnie to kupiłem nową kartę graficzną i śmiga bez problemów. W przypadku ArmA 3 na wymianie samej karty się nie skończy.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 22 maja, 2011 12:32

Nareszcie sie doczekalem, nowa arma z nowym silnikiem fizycznym, nareszcie bycie tankista bedzie przyjemne :D i przez jakis czas nie bedzie sytuacji "k*** lobby game bo znowu polowa ludzi nie ma radia" :D. BiS zrobil mila niespodzianke zamiast kolejnego "dlc".

P.S : nie mam polskich znakow, sory.
Offline
Avatar użytkownika

Cpt.Iwan

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pt 31 sie, 2007 10:24
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 22 maja, 2011 14:08

Mi sie bardzo podoba. Tego Armie brakowało - tej płynności ruchu. Może też wreszcie bedzie można jako tako strzelać w lekkim biegu. W końcu jest to fizycznie możliwe, i podczas szturmu na budynek sie przydaje. Mam nadzieje ze poprostu "sztywnośc" broni oraz sposób jej trzymania bedzie taki jak w BF3, a reszta jak to w Arma'H - full real.
A na kompa sie uzbiera. Jak patrzylem ile od podstaw zrobienie takiego potwora by wyszło to w sklepowych czesciach wychodzilo ~2500zł, na uzywanych można było zejść do ~1900zł. biorąc porawkę na to, że za 2 lata bedzie taniej i na to, że nie każdy bedzie poptrzebował nowego zasilacza, czy tez obudowy to myśle ze 1000/1500zł w zupełności wystarczy na czesci które będą nawet powyżej wymagać minimalnych army 3.
:)
Give Me Some Fisch...
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostN 22 maja, 2011 17:00

Cpt.Iwan napisał(a):Jak patrzylem ile od podstaw zrobienie takiego potwora by wyszło to w sklepowych czesciach wychodzilo ~2500zł, na uzywanych można było zejść do ~1900zł.
Tak z ciekawości - jaki setup liczyłeś?

Cpt.Iwan napisał(a):biorąc porawkę na to, że za 2 lata bedzie taniej:)
Takie poprawki w przypadku sprzętu komputerowego to błąd. Za dwa lata cena będzie taka sama, tylko kupisz za nią mocniejszy sprzęt. Mocniejszy w porównaniu do dzisiejszych standardów, ale w standardzie za dwa lata to będzie ten sam poziom. Za dwa lata kupisz taniej mocną maszynę do gier z dziś :)
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Smookie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Wt 27 lip, 2004 19:42

PostN 22 maja, 2011 17:52

Cpt.Iwan napisał(a):Mi sie bardzo podoba. Tego Armie brakowało - tej płynności ruchu. Może też wreszcie bedzie można jako tako strzelać w lekkim biegu.
:)


A gdzie jest tak napisane?
Offline
Avatar użytkownika

Cpt.Iwan

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pt 31 sie, 2007 10:24
  • Lokalizacja: Poznań

PostPn 23 maja, 2011 13:23

Smookie napisał(a):
Cpt.Iwan napisał(a):Mi sie bardzo podoba. Tego Armie brakowało - tej płynności ruchu. Może też wreszcie bedzie można jako tako strzelać w lekkim biegu.
:)


A gdzie jest tak napisane?

PhysX to tłumaczy. Po coś go dodają, a za to jest on miedzyinnymi odpowiedzialny ;)

A z tymi cenami to wiem. O to mi chodzilo. Ze wlasnie kupie za 2 lata komp który dzisiaj był by turbo maszyna a wtedy bedzie przeciętnie mocny.
Give Me Some Fisch...
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 23 maja, 2011 14:15

Za niedługo dzięki naszym ekspertom dowiemy się, że dzięki PhysX, krowy dają więcej mleka.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Stary wiarus

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): So 25 lis, 2006 14:32

PostPn 23 maja, 2011 14:18

Ciekawi mnie, czy znajdzie się w Polsce dystrybutor Arma III? No i jeszcze coś... ;-) Wszyscy, może prawie wszyscy, planują zakup nowego sprzętu, bo mocniejszy itd. A jak wkrótce po wydaniu Arma III, BIS zaserwuje Armę IV, z większymi kosmicznymi wymaganiami? Co wtedy? :twisted:
A te strzelanie w biegu, to zbędne.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron