Teraz jest Cz 25 kwi, 2024 11:25


ArmA 3

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostN 11 paź, 2015 00:45

...aaaaalbo jeżeli chciałbyś poznać Armę w najlepszej (czyt. właściwej) odsłonie, zapraszamy do nas na TeamSpeaka.

Tam wszystko objaśnimy i pokażemy Ci, jak bardzo ArmA może być zajebista (kliknij mnie)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPn 12 paź, 2015 09:59

Addon A3MP z mapami uległ dezaktualizacji o ile misja na mapach z addonu są jeszcze grywalne to misje wymagające A3MP-AP na mapach: Fallujah, Thirsk wywalają błędy. Nie wspominam o misjach na mapie Namalsk ponieważ podczas próby wczytania mapy z moda Namalsk Crisis otrzymamy zawieszenie gry i zmuszeni jesteśmy wykonać restart komputera. W ten sposób pozbyliśmy się wiele starszych i ciekawych misji z warsztatu steam. Kolejny mod nie kompatybilny to mod dodający Kanadyjczyków do ARMA3. Bez nowych wersji modów nie można pograć. :!:
Obrazek
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

Re: ArmA 3

PostPn 12 paź, 2015 13:22

Nawet jak zrobią update modów, addonów to i tak pewnie nie pograsz bo wypadałoby pewnie porobić updatey misji pod nowe wersje modów. ;)
W armie 2 miałem parę tysięcy misji i dobrą setkę kampanii i większych problemów nie miałem.
Do a3 misji mi się nawet nie chce pobierać bo jak co trochę mam ściągać ich nowe wersje, tak samo z modami to mi się odechciewa.
Jeszcze jak wyjdzie jakaś kampania to pobiorę ale to patrze żeby była na jednostkach z vanilli ewentualnie z jakimś jednym dużym modem np RHS.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostPn 12 paź, 2015 22:54

No niestety A3 nie jest dla missionmakerów łaskawe. A i dla graczy singlowych.


Dlatego ten, no. ACPL :P Zapraszam i polecam.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostWt 13 paź, 2015 10:16

Z nowymi misjami z warsztatu nie ma problemu, jest źle ze starszymi misjami robionymi na addonach i modach oraz misjami od ludzi którzy w ARMA3 już nie grają. Tak jak napisał tom3kb z misjami do ARMA2 nie było takich problemów jakie są w A3.

@Jon dziękuję że tak serdecznie zapraszasz do grupy, oglądałem kanał grupy na youtubie ciekawe misje. Zapisałbym się ale co członku ekipy który stawiał by się czasami na rozgrywkach. Dzieci, praca i inne obowiązki domowe dlatego jestem zatwardziałym graczem sp w grę stworzoną całkowicie do gry coop/mp i niech tak zostanie.Najważniejsze że wasze rozgrywki opierają się o całkowicie aktualne paczki addonów i modów to ułatwia grę.

Jeżeli chodzi o zdezaktualizowane i nie grywalne misje to chodzi o warsztat angielskiego missionsmajkera Iron Duka który ma ciekawe misje ale co z tego skoro ok 40 procent misji jest niegrywalne z powodu zdezaktualizowanych modów i braku updata misji. Jedynie można pograć w misje rozgrywane na mapach ARMA3 oraz na mapach bazowych z A3MP i nie wymagających addonu A3MP-AP.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostWt 13 paź, 2015 11:10

A3MP-AP jest opcjonalny. Bez niego spokojnie odpalisz misję. Jeżeli taka misja wymaga tego .pbo, to brawo Alduric (jak zwykle, ah ta "nasza" "addonmakerska", cebulowa perła) i brawo autor misji. Partactwo najwyższych lotów.

Niemniej można pozbyć się problemu w bardzo banalny sposób - wytrop misję funkcją "wyszukaj" w katalogu Steama szukając po jakimś słowie kluczu z tytułu, zassaj, rozpakuj i wyjeb z mission.sqm wpisy A3MP-AP.

Spakuj, wrzuć do missions w głównym katalogu gry i można grać.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPt 13 lis, 2015 13:22

Kolejne cudo ARMA3 czyli misje z warsztatu. Mam zasubskrybowane mnóstwo misji z warsztatu i otóż pojawiają się nowe wersje starych misji. Autor zmienił stare misje dostosowując je do nowej wersji modów i gry. Po włączeniu nowej wersji misji następuje informacja o braku plików z moda choć najnowsze wersje są zainstalowane. Grałem wcześniej w starsze wersje misji nie pomaga odsubskrybowanie misji w warsztacie. Są dwa sposoby na pozbycie się błędów:
1. odsybskrybowanie misji i reinstal gry;
2. odsybskrybowanie misji i wejście w:Steam\userdata\twójID\107410\remote tu znajdujemy po nazwie problematyczną misję i ją usuwamy.
Inne kuriozum jeżeli nie graliśmy w starą wersję misji a zagramy w nową to działa bezproblemu. Brawo BIS samo odsybskrubowanie misji powinno usuwać zawartość pobranej misji automatycznie a tak nie jest a potem człowiek robi :shock: i o co chodzi.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostSo 14 lis, 2015 16:44

Usunąłem stare wersje misji i dalej ten sam błąd. Macie jakieś pomysły oprócz nowej instalacji gry, sądzę że to błąd steama. Autor twierdzi że mam stare wersje modów ale wtedy nie mógłbym grać w inne misje więc taki dziwny błąd który uniemożliwia rozgrywkę. :-x
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostSo 14 lis, 2015 16:58

Wywalenie misji chujowych autorów robiących misje na chujowych addonach i zrobienie swoich :P


Człeniu, jak myślisz, czyje addony są w paczce Massiego? Mojego ulubionego antypolskiego pajaca.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostWt 17 lis, 2015 13:54

Jednak addony masiego nie wyglądają tak źle, kilka screenów z misji rozegranych na mroźnym i szalejącą zawieją Thirsku i rozpalonego słońcem i pełnej rebeliantów Fallujah. Misje typowo coop ale jako zatwardziały sp ukończyłem je. :spoko:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Offline

Keeway

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 20 kwi, 2014 11:11

Re: ArmA 3

PostWt 17 lis, 2015 16:51

Jak się gra na 3-osobie to można biegać cały czas z MXem lub modelami 2d i nie poczuje się różnicy w jakości.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

Re: ArmA 3

PostWt 17 lis, 2015 22:15

Ja sie kiedyś bawiłem w subskrypcje misji bo sądziłem że dzięki temu zawojuję świat, wystarczyło że kilka dni nie uruchamiałem gry, w międzyczasie BISik fiknął updejta gry, w piątek przyszedłem na wielkie granie coopy i była dupa blada a nie rozgrywki :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostŚr 18 lis, 2015 08:59

@Keeway widok 3 -osobowy powiększa zakres widzenia, ułatwia pokonywanie długich dystansów i walkę w zwarciu na bardzo małych odległościach. Jeżeli chodzi o jakość tekstur to wszystko jest uzależnione od klasy sprzętu na jakim gramy. Nie posiadam super wypasionego sprzętu więc moje screeny wyglądają tak jak załączone.
@Algrab masz racje najlepsze nadchodzi gdy jest aktualizacja gry dlatego staram się kończyć grę w czasie jednego posiedzenia góra dwóch.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Klimueres

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 12:18
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostŚr 18 lis, 2015 12:29

Pokonywanie dłuższych dystansów? W jaki sposób.
"Najszybszym sposobem na zakończenie wojny jest jej przegranie."
George Orwell - Eric Arthur Blair 25 czerwca 1903 - 21 stycznia 1950
Offline

Keeway

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 20 kwi, 2014 11:11

Re: ArmA 3

PostŚr 18 lis, 2015 13:05

Na 3-osobie szybciej biegasz :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości