Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:14


A3 - oficjalna kampania

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mustang185

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1032
  • Dołączył(a): N 04 kwi, 2010 00:30
  • Lokalizacja: Jasło

A3 - oficjalna kampania

PostPn 04 lis, 2013 18:43

I co myślicie? Jak dla mnie super. W szkolnej skali pierwszemu epizodowi daję +4. Plusy? Jak dla mnie klimat i atmosfera, przede wszystkim! Dobrze wykonane, nie nużące misje. Największa wada to brak wolności - zawsze jesteśmy pod rozkazami AI, co samo w sobie nie jest złe, ale mocno ogranicza możliwe sposoby rozegrania misji. No i jednak jakaś jedna-dwie dłuższe misje by się przydały.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: A3 - oficjalna kampania

PostPn 04 lis, 2013 20:25

Nie grałem, ale nie znoszę jak muszę dowodzić AI. Zwłaszcza oddziałem większym niż 3 osoby.

Kampania w stylu początku CWC, gdzie to MI wydają rozkazy - jest wypas. I ja chcę taką właśnie kampanię.

PS: Od połowy kampanii zapewne będziesz dowódcą.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Sejtan

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:26
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: A3 - oficjalna kampania

PostPn 04 lis, 2013 21:04

Mustang185 zgadzam się z Tobą w 100%, ale... Nie wiem czy bardziej frustrujące było posiadanie A3 bez kampanii, czy granie w nią "na raty"... Tak jak już tu powiedziano, kampania ma świetny klimat, misje są zróżnicowane, okraszone dużą ilością dobrych dialogów. Przed każdym zadaniem mamy możliwość zbrojenia się wg własnego uznania. Fabuła też mi się spodobała... i właśnie dlatego myślałem, że z siebie wyjdę, jak okazało się, że po ok 3 -3,5 godz. (jeden wieczór) dobrej rozgrywki trzeba czekać do grudnia na "Epizod 2" :-x
Offline
Avatar użytkownika

Artek3333

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 19:17
  • Lokalizacja: Żywiec

Re: A3 - oficjalna kampania

PostPt 08 lis, 2013 22:15

Ja nie tykam, nie ruszam, dopóki nie wyjdzie całość. Korci zagrać, ale jestem cierpliwy :)
Offline
Avatar użytkownika

Jasina

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 433
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2010 13:26
  • Lokalizacja: Inowrocław

Re: A3 - oficjalna kampania

PostŚr 13 lis, 2013 19:25

Generalnie kampania dobra, klimatyczna, jednak kłują mnie w oczy 3 rzeczy:

1. Wybór broni przed misją - niby jest ale w razie czego i tak broń mi zamienią, no gdzie tu logika?
2. Jedna misja to DOSŁOWNIE lekko przerobiony showcase piechoty... not funny man. :(
3. Głosy postaci w cutscenkach ( głosy lokalne a nie przez radio) wydają mi się nie wydobywać z ust mówiącego tylko gdzieś z eteru ( stałem przed gościem, który do mnie mówił i musiałem wykręcać sobie łeb żeby słyszeć ci mówi, bo patrząc mu w twarz widziałem tylko jak rusza ustami, ale dźwięku w ogóle).
nick w grze: Jasina
kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/Jasina85
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: A3 - oficjalna kampania

PostŚr 13 lis, 2013 22:10

Dżasina napisał(a):1. Wybór broni przed misją - niby jest ale w razie czego i tak broń mi zamienią, no gdzie tu logika?
Goście z BIS wyraźnie zaznaczyli, że wybór broni jest mocno WIP.

Najpewniej dlatego póki co możesz zapomnieć o jego poprawnej implementacji w kampanii na ten moment.

Dżasina napisał(a):3. Głosy postaci w cutscenkach ( głosy lokalne a nie przez radio) wydają mi się nie wydobywać z ust mówiącego tylko gdzieś z eteru ( stałem przed gościem, który do mnie mówił i musiałem wykręcać sobie łeb żeby słyszeć ci mówi, bo patrząc mu w twarz widziałem tylko jak rusza ustami, ale dźwięku w ogóle).
To może być problem z Twoim środowiskiem dźwiękowym*.

*preset środowiska, nieobsługiwane lub źle ustawione urządzenia widmo.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: A3 - oficjalna kampania

PostŚr 13 lis, 2013 22:40

Jon napisał(a): Goście z BIS wyraźnie zaznaczyli, że wybór broni jest mocno WIP.

Panie ARMA2 jest WIP, a wy się takim rzeczom dziwicie :D
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: A3 - oficjalna kampania

PostŚr 13 lis, 2013 23:16

Jeśli ArmA 2 jest WIP, to 3ka nie zeszła z desek kreślarskich :P


Co gorsza, jest na spore prawdopodobieństwo, że masz rację :D :P
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jasina

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 433
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2010 13:26
  • Lokalizacja: Inowrocław

Re: A3 - oficjalna kampania

PostN 17 lis, 2013 10:15

Jon napisał(a):
Dżasina napisał(a):3. Głosy postaci w cutscenkach ( głosy lokalne a nie przez radio) wydają mi się nie wydobywać z ust mówiącego tylko gdzieś z eteru ( stałem przed gościem, który do mnie mówił i musiałem wykręcać sobie łeb żeby słyszeć ci mówi, bo patrząc mu w twarz widziałem tylko jak rusza ustami, ale dźwięku w ogóle).
To może być problem z Twoim środowiskiem dźwiękowym*.

*preset środowiska, nieobsługiwane lub źle ustawione urządzenia widmo.


Mów do mnie jeszcze, może za parę lat zrozumiem o czym mówisz. :/
nick w grze: Jasina
kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/Jasina85

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron