Teraz jest Cz 28 mar, 2024 13:50


Tonacy w realizmie snajper-amator prosi o pomoc..

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Belphe

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2017 16:57

Tonacy w realizmie snajper-amator prosi o pomoc..

PostCz 26 paź, 2017 17:32

Czesc,

Jestem nowy tak w Armi'e jak i na Waszym forum. Mam 36 lat i (nie)stety mieszkam poza granicami Polski. Od zawsze krecilem sie w poblizu militarystyki, a majac ojca pilota wojskowego temat byl na wokandzie 24/7. Mimo szczerych checi nie trafilem jednak do wojska, ktorego namiastke probuje sobie teraz symulowac przed komputerem.

Niestety w ArmA 3 nigdy wczesniej sie nie zaglebialem: albo brakowalo czasu, albo komputer byl za slaby. Od niedawna jednak mam na czym "uruchomic" gre i cieszyc sie tym co ma do zaoferowania. Przez te wszystkie lata to rola strzelca wyborowego wydawala mi sie najbardziej atrakcyjna. Jak wiecie mod ACE3 przenosi swiat snajpera (i nie tylko) w zupelnie inny wymiar realizmu. Od 2 dni czytam i ogladam wszystko co moge znalesc na ten temat w internecie. Niestety proby na stworzonych przez siebie prostych mapach (ja i cel na pasie startowym, 1000m miedzy nami) przynosza kiepskie rezultaty. Tak naprawde to nie wiem nawet czy wszystkie elementy mod'a ACE3 sa uruchomione (np. Advanced Balistics)..
Uzywam M200 Intervention, .408 419gr, LRPS, Vector 21, ATragMX, Kestrel 4500NV i MicroDAGR GPS i stosuje sugestie z guide'ow i tutorial'i - niestety trafiam 2 - 3 strzaly na 10...

Choc jestem obcy i interesuje mnie w zasadzie glownie rola snajpera chcialbym wiedziec czy ktos z Was moglby przygarnac mnie mnie na godzinke gdzies na "prywatna lekcje" i pokazac co robie zle, a czego nie robie wcale. Mam nadzieje, ze w Waszych szeregach znajdzie sie jakis ochotnik.. :)

Pozdrawiam -
Belphe

PS. Przepraszam za brak polskich czcionek!
Offline

Kilov

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 08 kwi, 2017 20:52

Re: Tonacy w realizmie snajper-amator prosi o pomoc..

PostPt 27 paź, 2017 10:08

Witam,

Poniższy film, który być może znasz:

https://www.youtube.com/watch?v=bfMnWT6Tb-Y


Do tego 360 Degree Training Course, o którym mowa w powyższym materiale. Jest to misja nie mod. Zrobiona dla treningu snajpera. Zapoznaj się z funkcjami dostępnymi pod rolką myszy + powyższy filmik i mam nadzieje, że to pomoże.

http://www.armaholic.com/page.php?id=26414

Pozdrawiam!

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron