Termin: Sobota 19.06.2010, godzina 20:15
Server: ACPL-PPDJ Server
Addony: ACE + ACPL_AddonPack v1.1 + Radio A2T v0.8
Platoon HQ:
1. Jon / Jager (Platoon Leader) (?)
2. ... (Platoon Sergeant) (w zalozeniu prawa reka PLT CO)
3. Kadryl (Platoon Medic) (aluzja zrozumiana i tak wole być lewą ręką PLT CO )
4. Black Shadow (Designated Marksman)
Alpha Squad:
Squad HQ:
5. Misiu (Squad Leader)
6. Volt (Squad Medic)
1st Fireteam:
7. Maverick (Fireteam Leader)
8. Maćko (Automatic Rifleman)
9. Clon (Assistant Automatic Rifleman)
10. Algrab (Rifleman (AT4))
2nd Fireteam:
11. Radek (Fireteam Leader)
12. Wiktor (Automatic Rifleman)
13. zGuba (Assistant Automatic Rifleman)
14. Psycho81 (Rifleman (AT4))
Bravo Squad:
Squad HQ:
15. Darek (Squad Leader)
16. Rafalsky (Squad Medic)
1st Fireteam:
17. Dread (Fireteam Leader)
18. Kriss (Automatic Rifleman)
19. Tenk (Assistant Automatic Rifleman)
20. Dymion (Rifleman (AT4))
2nd Fireteam:
21. Danikas (Fireteam Leader)
22. Piotr (Automatic Rifleman)
23. Ghost (Assistant Automatic Rifleman)
24. Jaromaz (Rifleman (AT4))
Charlie Squad:
Squad HQ:
25. Lt_Mic (Squad Leader)
26. Dan (Squad Medic)
1st Fireteam:
27. Patryk (Fireteam Leader)
28. Zombie (Automatic Riflema)
29. Konrad (Assistant Automatic Rifleman)
30. Refvex (Rifleman (AT4))
2nd Fireteam:
31. TASMAN (Fireteam Leader)
32. Pablodanzig (Automatic Rifleman)
33. KaRV (Assistant Automatic Rifleman)
34. RRBM (Rifleman (AT4))
-------------------------------------------------------------------------
35.Duku ( dopiszcie mnie tam, gdzie mogę się przydać) S!
36. Kuki - Jeśli będzie jakieś miejsce też bym chętnie zagrał, najlepiej na miejscu mniej odpowiedzialnym niż PLT SGT ^^
37. Nastar (ja też! ja też!)
Server: ACPL-PPDJ Server
Addony: ACE + ACPL_AddonPack v1.1 + Radio A2T v0.8
Platoon HQ:
1. Jon / Jager (Platoon Leader) (?)
2. ... (Platoon Sergeant) (w zalozeniu prawa reka PLT CO)
3. Kadryl (Platoon Medic) (aluzja zrozumiana i tak wole być lewą ręką PLT CO )
4. Black Shadow (Designated Marksman)
Alpha Squad:
Squad HQ:
5. Misiu (Squad Leader)
6. Volt (Squad Medic)
1st Fireteam:
7. Maverick (Fireteam Leader)
8. Maćko (Automatic Rifleman)
9. Clon (Assistant Automatic Rifleman)
10. Algrab (Rifleman (AT4))
2nd Fireteam:
11. Radek (Fireteam Leader)
12. Wiktor (Automatic Rifleman)
13. zGuba (Assistant Automatic Rifleman)
14. Psycho81 (Rifleman (AT4))
Bravo Squad:
Squad HQ:
15. Darek (Squad Leader)
16. Rafalsky (Squad Medic)
1st Fireteam:
17. Dread (Fireteam Leader)
18. Kriss (Automatic Rifleman)
19. Tenk (Assistant Automatic Rifleman)
20. Dymion (Rifleman (AT4))
2nd Fireteam:
21. Danikas (Fireteam Leader)
22. Piotr (Automatic Rifleman)
23. Ghost (Assistant Automatic Rifleman)
24. Jaromaz (Rifleman (AT4))
Charlie Squad:
Squad HQ:
25. Lt_Mic (Squad Leader)
26. Dan (Squad Medic)
1st Fireteam:
27. Patryk (Fireteam Leader)
28. Zombie (Automatic Riflema)
29. Konrad (Assistant Automatic Rifleman)
30. Refvex (Rifleman (AT4))
2nd Fireteam:
31. TASMAN (Fireteam Leader)
32. Pablodanzig (Automatic Rifleman)
33. KaRV (Assistant Automatic Rifleman)
34. RRBM (Rifleman (AT4))
-------------------------------------------------------------------------
35.Duku ( dopiszcie mnie tam, gdzie mogę się przydać) S!
36. Kuki - Jeśli będzie jakieś miejsce też bym chętnie zagrał, najlepiej na miejscu mniej odpowiedzialnym niż PLT SGT ^^
37. Nastar (ja też! ja też!)