Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:32


World of Tanks

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

World of Tanks

PostPt 06 sie, 2010 00:40

Czytając najświeższy numer CD-Action trafiłem na zapowiedź gry World of Tanks. Jest to: "gra w całości poświęcona tankom(...) z kilkunastocentymetrowym pancerzem, kilkusetkonnym silnikiem i wielkim działem. Raj dla fanów 'Czterech pancernych'."

Czyli pełnoprawne MMO z drugowojennymi czołgami w roli głównej (jeden czołg = jeden gracz, to nie RTS). Więcej informacji na tej stronie. Gry jak na razie nie polecam, gdyż jeszcze w nią nie miałem okazji zagrać. Na screenach i filmach prezentuje się jednak nieźle, recenzja w CD-A też nastraja pozytywnie. Poza tym - gra jest darmowa. Czy trzeba czegoś więcej dla fanów tych stalowych bestii i II WŚ?

Zapisałem się na publiczne betatesty, więc jeśli będę miał okazję zagrać, swoje wrażenia na pewno tu opiszę ;).
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez Maverick, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

Zombie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 08 cze, 2010 22:28
  • Lokalizacja: Się biorą dzieci?

PostPt 06 sie, 2010 02:24

Słyszałem o tej grze dawno, ale jakoś nie miałem okazji w nią zagrać. Czekam na jakieś opinie ;-)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 06 sie, 2010 05:21

Nic dziwnego, gra jeszcze nie wyszła...


News od niejakiego Donio: http://www.cdaction.pl/news-13990/world ... kodow.html
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPt 06 sie, 2010 09:19

No i warto nadmienić że beta jest w języku rosyjskim ;)
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline

Lt_Mic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 205
  • Dołączył(a): So 23 sty, 2010 14:38
  • Lokalizacja: Olsztyn

PostPt 06 sie, 2010 11:30

Dziwne ja miałem anglosaskie napisy w moim LTraktorze :cfaniak: (Beta Euro jest trochę do tyłu względem rosyjskiej a następny patch EURO ma być na koniec sierpnia)

Jak na razie miałem okazję po testować tylko MS-1(I), LTraktora(I) i BT-2(II) ale jak na wczesną betę jest nieźle :]
Nie wiem jak jest z czołgami wyższej klasy III i IV i wyższymi bo jeszcze tam nie dotarłem... (na laptopie z którego piszę mam 3 fpsy i 999 ping :) - co pozwala mi tylko wrzucić Ltraktora do bitwy i zdobyć dzienną wypłatę "golda")

W pełną na pewno zagram czekam na Brytyjczyków i Cromwella, Shermana Firefly VC i Cometa A34 szkoda że szanse na Polski 7TP są znikome :(
A2C - Arma 2 Coop Polska Serwer 64 Nowe forum!

"One shot,One kill, no Luck just Skill"
"DMR/M14 FAN"
Offline
Avatar użytkownika

Jerrey

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): Pt 09 lip, 2010 21:40
  • Lokalizacja: Moszczenica

PostPt 06 sie, 2010 12:32

Grałem w Europejską Closed Beta wersję tej gry... Totalna klapa. Rozgrywka przenudna, przeciwnicy normalnie oznaczoni na mapie jak i normalnie w świecie (coś ala wh) żeby kogoś trafić trzeba się nieźle namęczyć. Jedyne plusy to niezła dawka czołgów XX wieku. Jak dla mnie słabe...
Offline
Avatar użytkownika

Godzil

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 281
  • Dołączył(a): Wt 27 gru, 2005 15:26
  • Lokalizacja: Wołomin

PostSo 07 sie, 2010 09:26

Witam to tylko narazie Beta?
Offline
Avatar użytkownika

Jerrey

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): Pt 09 lip, 2010 21:40
  • Lokalizacja: Moszczenica

PostSo 07 sie, 2010 10:12

Tak narazie gra jest w wersji closed beta
Offline

ppio95 (Piotr)

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 303
  • Dołączył(a): So 08 maja, 2010 16:04
  • Lokalizacja: Góra Kalwaria

PostSo 07 sie, 2010 14:39

I tak jak na Bete to gra w to dużo osób
ObrazekObrazekObrazek
Offline
Avatar użytkownika

Zombie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 08 cze, 2010 22:28
  • Lokalizacja: Się biorą dzieci?

PostN 08 sie, 2010 01:09

Ale panowie, patrzmy obiektywnie.
Gra o czołgach NIE może być jakaś super dynamiczna. Jak cod...
Czołgi to nie samoloty. Poruszają się powoli. Z tego co czytałem czołgi są w prawie każdej klasie, począwszy od PzKpfw I Ausf.A bo King Tiger.


@Edit: a z grafiką jak? - Gameplay - cudo
@Edit2:Eee a jak model zniszczeń ?
Offline
Avatar użytkownika

Poncho

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 101
  • Dołączył(a): Pt 24 gru, 2004 22:47
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostN 08 sie, 2010 10:08

Grafika jest na prawdę dobra.
Model zniszczeń? Takim LTraktorem w przód PzI to se można strzelać i strzelać. Więcej byś zrobił porządnym pierdem.
Teraz mam PzJgr I. Krzaczki + duże puste pole do obserwacji i "reconujące" lekkie czołgi = zajebistość. Bo tym już można dużo zdziałać i trudniej się go wykrywa.
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostN 08 sie, 2010 12:42

Poncho napisał(a):Model zniszczeń? Takim LTraktorem w przód PzI to se można strzelać i strzelać.


Czyli model zniszczeń o kant d... A przecież wiele nie trzeba. Choćby taki Panzer Elite z lepsza grafiką, taki Stell Fury z uproszczoną rozgrywką. Jednak to nadal zbyt wiele.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline

strzelak

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): So 10 lut, 2007 23:54
  • Lokalizacja: who cares!!!

PostN 08 sie, 2010 21:44

Jak już ktoś jest maniakiem realizmu to polecam Steel Beasts Pro PE, szczególnie teraz bo ma wyjść nowa wersja 2.5 z paroma smaczkami. :-)

Tyle że to o współczesnym sprzęcie, choć twórcy przy ograniczeniach troją się i dwoją by zaimplementować do programu jak najwięcej i by jak najwięcej pojazdów było w 100% grywalnych.


Z "drugo" wojennych to jeszcze T-34 vs. Tiger, co prawda dostępne tylko dwa wozy (T-34/85 Model 1944 i SdKfz. 181 PzKpfw. VI Ausf. E) ale realistyczna i bardzo przyjemnie się gra. Co więcej config pancerza i poziomu penetracji pocisków jest w pełnie edytowalny i jak komuś nie odpowiadają wyliczenia przyjęte przez twórców wystarczy poszukać dobrych książek na temat i wpisać tam odpowiednie wartości.
SEMPER FI
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 08 sie, 2010 23:30

Pogralem lacznie z 4 godziny i nastepujace obserwacje

-non stop padajace serwery
-...lub czesto wyskakujace komunikaty "Server's busy"
- 6 strzałów z PanzerJagera(Pak 38/47) z przyłożenia nie zrobiło NIC (ze 100% zlazl na 80%) VK 31 (LOLtraktor)
-...podczas gdy on mnie rozpieprzył 2 strzałami
-"fturność" wiekszosc rund jest łudząco podobna
-znudziło mnie po 4 godzinach :lol: Moze jednak dam 2gą szanse jutro
Offline
Avatar użytkownika

Zombie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 08 cze, 2010 22:28
  • Lokalizacja: Się biorą dzieci?

PostPn 09 sie, 2010 18:59

Nie zapominajmy że to dopiero beta.
Mnie akurat serwer busy cieszy :> Bo dużo osób jest ;p
A jak wygląda zgranie czołgów?


Teraz następny problem. Nie mogę się zarejestrować na stronie głównej (Bo do bety się już logowałem) Jaki bym email nie wpisał, nawet nowy który tworzyłem, jest napisane że "alredy exist" OMG Nie wiem co zrobić. nawet 34578zombie@.... był w użyciu ....
Uff jak pisze email to mam User with this email already exists a jak pisze nick to mam User with this username and email not found ee fajnie. Jestem i mnie nie ma -.-
Ostatnio edytowano Cz 12 sie, 2010 16:18 przez Zombie, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron