Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:20


CoD: MW3

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

CoD: MW3

PostWt 24 maja, 2011 09:35

No i jest pierwszy prawdziwy trailer.

Nowe miejscówki - spoko. Cała reszta obawiam się - same old shit niestety. A szkoda, bo takie lokacje zobowiązują (Na co komu Berlin - Z AMERYKANAMI?)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Exe

Major

Major

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:35
  • Lokalizacja: Rzeszów

PostWt 24 maja, 2011 12:33

Kampania będzie pewnie do przejścia w 3-4 godziny.
Ale będą musieli barykad z rozwalonych aut nastawiać, żeby nikt w mieście za daleko nie odszedł przypadkiem.

Do multi dodadzą parę nowych perków, i na tym się skończą nowości.
Widocznie bug tak chciał.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 24 maja, 2011 13:12

Też sądzę, że będzie gorszy niż odświeżający lekko serię Black Ops.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostWt 24 maja, 2011 17:31

Odgrzewany kotlet. Pewnie jakoś dorwę co by singla opykać w trzy godziny, ale już prędzej BF3 z nową grafiką ma szansę zdobyć większe uznanie :P
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

WinteR5

Moderator

Moderator

  • Posty: 451
  • Dołączył(a): Śr 19 maja, 2010 21:52
  • Lokalizacja: Toruń

PostWt 24 maja, 2011 17:48

Zauważcie jaki teraz trend następuję, gierki które teraz wychodzą/wyjdą są niby osadzone w czasach współczesnych ale łączą elementy wybiegające nieco w przyszłość i są podobne do siebie.

~Ghost Recon Future Soldier - w sumie od ostatnich E3 nic nowego się nie pokazało, żadnych nowych materiałów.
~Battlefield 3 - choć jeszcze nie wyszedł ale stawia wysoko poprzeczkę teraz.
~Cod MW 3 - idzie "nieco" śladami BF3
~ArmA3 (?) - po screenach mam mieszane odczucia co do tej gry.

To tylko takie moje spekulacje tylko. Zobaczymy co na E3 teraz pokażą nowego :P

Edit:
Widać że Activision nie ma za bardzo pomysłu na Call of Duty i kombinuję jak tylko może by wydać coś co będzie konkurować Battlefield 3 od EA, coś co będzie kolejną kopią poprzednich części Call of Duty i nic znaczącego nie wniesie. Byle tylko sprzedało się na konsolach i kasa wpłynęła do portfeli.

Jestem ciekaw czy coś na E3 pokażą panowie z Respawn Entertainment (EA) :P
Obrazek
Offline

psycho081

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): So 20 mar, 2010 19:18
  • Lokalizacja: Szczecin

PostWt 24 maja, 2011 21:03

Activision moze wydac nawet najwieksze gowno, lecz ludzie i tak to kupia - "bo to jednak COD". Co do gier teraz masz racje Winters, lecz co maja tworzyc? II Wojne Światową? To juz sie przejadlo i producenci o tym wiedza. Tak wiec, teraz czekac tylko na realia wspolczesnej wojny + odrobinka przyszlosci.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 01 cze, 2011 14:26

Krótka przypowieść o tym, Jak Nisko Upadł Gaming Dzięki Takim Chciwym Gnojkom Jak B. Kotick.

Więcej na temat na forum BISu.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

WinteR5

Moderator

Moderator

  • Posty: 451
  • Dołączył(a): Śr 19 maja, 2010 21:52
  • Lokalizacja: Toruń

PostŚr 01 cze, 2011 14:54

...

Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

PostCz 02 cze, 2011 00:12

Mówcie co chcecie, ale dla mnie seria modern warfare rozwala. Od początku cod był gra liniową, ale za to bardzo dynamiczną. W MW gra się dla fabuły... może nakręcą film na podstawie serii... ;-)
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostCz 02 cze, 2011 15:40

Blackburn napisał(a):W MW gra się dla fabuły

W MW1 może i tak, ale w MW2 to...

:|
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline

Exe

Major

Major

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:35
  • Lokalizacja: Rzeszów

PostCz 02 cze, 2011 15:44

O dupę można rozbić taką fabułę jaka jest w Codach - źli Rosjanie/talibowie/Muminki chcą zawładnąć światem. Jako wybawiciel świata musisz zabić wszytko co się rusza.
Widocznie bug tak chciał.
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

PostCz 02 cze, 2011 16:49

Hejterzy. Nie pasuje, to nie grajcie i nie obrzydzajcie innym. Fabuła owszem przypomina holywudzką produkcję ale myślę, że taki był cel: akcja i dynamika ubrana w hamerykańcką flagę.
Offline
Avatar użytkownika

szOpman

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 404
  • Dołączył(a): Śr 23 cze, 2010 18:43
  • Lokalizacja: Kalisz

PostCz 02 cze, 2011 17:49

CoD-y to fajne gry żeby załatwić sobie z internetu "oficjalną nielicencjonowaną wersję testerską", przeżyć ową wspaniałą akcję i fabułę po czym bez wyrzutów zaznaczyć folder główny i kliknąć "usuń"...
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 02 cze, 2011 22:33

@up
Kurcze nie uznaje nieoficjalnych wersji testerskich z internetu od kilku lat wyrosłem z tego :) ale zgadzam się z twoją opinią w 100% wiem że to głupio brzmi i sam sobie przecze :)
Offline

plati

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): So 07 maja, 2011 15:16
  • Lokalizacja: Wrocław

PostSo 04 cze, 2011 16:16

Kolejny COD ... dla mnie Black Ops jest ostatnią produkcją jaką zakupiłem w serii Cod gdyż albowiem nie warto wydawać paru stów na konsole lub kilkudziesięciu złotych na PC ,żeby pograc 4-5 lub max. 6 h .Moze i fajnie super fabuła ,zawroty akcji ,wybuchy wiecie wszystko wali się na łeb III Wojna Światowa super ale potem zostaje multi w ktore będziesz pykał aż do końcowego lvl'a i po pewnym czasie odłozysz tę grę na półkę ... Black Ops'a kupiłem ze względu na czasy zimnej wojny i zombiaki których mi brakowało , World At War jeszcze dawał radę bo przecież II Wojna ... i nazi zombies , w Cod'a MW to się grało ... po 4 razy przechodziłem bo było ciekawe jak na lata 2007 , MW 2 jeszcze jeszcze bo czułem niedosyt końcem MW 1 ,ale teraz ... to skuszę się chyba na pobranie torrenta , przejście w 4 h , skasowanie i zapomnienie na kolejny/e rok/lata bo znów będzie lekki niedosyt końcem i tak w kólko potem znów cofną o ileś lat potem znów do przodu aż w końcu chyba im się wyczerpie limit . Szczerze mówiąc bardziej czekam na BF3 i Armę 3 gdyż wiem ,że może być to coś nowego a nie odgrzewany kotlet , chociaż od razu nie zakupię ich w dniu premiery bo wyjdą w momencie gdy trzeba będzie się uczyć :/ . To takie moje zdanie na temat Cod'ów , wiem ,że może moja wypowiedz się komuś nie spodoba,ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i nie okłamywać siebię i innych . Dziękuję :D.
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości