Teraz jest Cz 28 mar, 2024 18:55


AIM Mod - problem

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

antek

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): So 05 paź, 2013 19:09

AIM Mod - problem

PostPn 17 lut, 2014 23:00

Hej mam problem z tym modem. http://www.armaholic.com/page.php?id=17923
Nie mogę skuć cywila, gdy chcę go aresztować, on mówi do mnie "Easy! i didn't do anything wrong".
Nie mam już siły jak to naprawić. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mi wytłumaczył jak to zrobić ...
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: AIM Mod - problem

PostPn 17 lut, 2014 23:14

http://www.youtube.com/watch?v=Ywv9YCzRSYk

Pamiętaj o tym:
Additional action menu options
The arrest options only appear if the person has been arrested. These options let you move, release, hold or load (into vehicle) a suspect.
For some actions you need to hold down a specific key. This is the case for Arresting and ordering civilians to do something. These actions appear in red. This is also necessary for unloading a suspect from a vehicle and the field rations menu.
This key can be assigned in your controls. For this, go to Options >> Controls >> Custom Controls > Use Action 19, and set this to whatever key you want to use.

Nie dziękuj 8)
Offline

antek

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): So 05 paź, 2013 19:09

Re: AIM Mod - problem

PostWt 18 lut, 2014 16:16

No wiem o tym, use action 19 mam ustawiony pod klawiszem "y". Podchodzę do cywila, przytrzymuję y, odpala mi się okienko z interakcją, mam tam opcję arrest, ale gdy ją odpalam, wyświetla się napis "Easy! i didn't do anything wrong" a cywil dalej stoi nieskuty.
Uprzedzając następne pytania, tak, kajdanki mam w ekwipunku.

Nie dziękuję, bo w sumie nie ma za co ;x

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron