Teraz jest Cz 28 mar, 2024 19:42


Znikające napisy w Arma II

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Q123

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 14 cze, 2014 17:37

Znikające napisy w Arma II

PostSo 14 cze, 2014 17:49

Grę mam oryginalną ze steam i pobrałem polskiego patcha. Po instalacji poznikały mi napisy typu: camping, options itp. Co gorsza nie mogę wczytać ostatniego zapisu z misji tylko muszę zaczynać od nowa. Reinstalacji próbowałem ale to nic nie dało. Zastanawiam się czy dało by się przywrócić ustawienia fabryczne czy coś takiego. Dzięki za każdą odpowiedź.
Offline
Avatar użytkownika

Jasina

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 433
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2010 13:26
  • Lokalizacja: Inowrocław

Re: Znikające napisy w Arma II

PostSo 14 cze, 2014 19:12

Problem z nieczytelnym zapisem wynika prawdopodobnie z instalacji patcha. Co do napisów... co to był za patch? Jeśli nie dało się zmienić języka na polski z poziomu Steam ( prawy klik na grę w bibliotece -> właściwości -> zakładka język) to lepiej nie eksperymentować bo Arma tego nie lubi. Słyszałem, że może to nawet aktywować zabezpieczenia antypirackie gry, ale co do tego nie mam pewności.

PS. Temat średnio pasuje do działu "addony".
nick w grze: Jasina
kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/Jasina85
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Znikające napisy w Arma II

PostŚr 16 lip, 2014 17:16

Bo nie ma czegoś takiego jak funkcjonalne spolszczenie do ArmA 2 (poza ewentualną opcją na Steam).
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: Znikające napisy w Arma II

PostPt 18 lip, 2014 08:01

Osobiście przypisałem swoją wersję elektroniczną ARMA II/OA do steama i mam na steamie ARMA II/OA PL choć na steamie jest dostępna wersja angielska ARMA II/OA. Wszystko zależy od klucza. :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kentothas

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Pt 02 maja, 2014 10:29
  • Lokalizacja: Za Tobą

Re: Znikające napisy w Arma II

PostCz 31 lip, 2014 18:44

Ja także mam Armę II na Steamie, ale po aktualizacji, żeby uzyskać język polski, wystarczy ustawić go w opcjach GRY. Ja go używam tylko w kampanii, ponieważ nie da się (a przynajmniej ciężko jest) w tym samym czasie strzelać, czytać i tłumaczyć. A poza tym to mi nie pasuje. Jest po prostu źle zrobiony.
Insieme in battaglia - in nome della vittoria!

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron