Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:19


ArmA 3

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPn 30 lis, 2015 13:28

Kolejny weekend i cykliczne rozgrywki w ARMA3. Chcę przedstawić dwie misje sp/coop które są ciekawe:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =551973815
jesteśmy członkiem 5 osobowego oddziału Specnazu. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie ładunku przemycanej broni, tu warto zmienić posiadana broń. Kolejne zadanie to zniszczenie w silnie bronionym obozie rebeliantów dział samobieżnych, dodatkowo posterunku i stacji radarowej. Akcja jest cały czas, w lesie napotykamy patrole przeciwnika, obóz jest silnie broniony przez rebeliantów. Po wykonaniu zadania ewakuujemy się.
Screeny z misji poniżej: :twisted:
broń i amunicja.jpg

wysadzone haubice.jpg

radar.jpg

:spoko:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =549294750
druga ciekawa misja, jako Marines musimy zniszczyć bazę lotniczą rebeliantów na jednej z tropikalnych wysepek, wysadzić śmigłowce z ładunkiem narkotyków. Wysadzić składy paliwa rebeliantów i uciec. Misja sp/coop. Walka jest cały czas, patrole przeciwnika, do zniszczenia również konwój z posiłkami dla rebeliantów. Warto zagrać.
Screeny poniżej: :spoko:
Lingor zaprasza.jpg

lotnisko.jpg

zniszczony konwój.jpg

śmigłowce z narkotykami.jpg

wysadzanie smigłowców.jpg

skład paliwa rebeliantów.jpg

po cysternach i paliwie.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: ArmA 3

PostPn 30 lis, 2015 23:49

Granie w armę w widoku z 3 osoby jest suabe.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostWt 01 gru, 2015 01:28

Give it a rest, pest
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostWt 01 gru, 2015 13:58

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =549652197
Kolejna ciekawa misja, oddział wojsk ONZ ma zadanie zniszczyć składy narkotyków należące do rebeliantów. Gdzieś w dżungli ukryte są 2 czołgi T-55 rebeliantów które należy zniszczyć. Uważamy na patrole rebeliantów które w mundurach zlewają się z roślinnością. Powiem misja warta jest zagrania ze względu właśnie na wciągające walki wśród roślinności, cały czas trzeba być w ruchu aby nie dać się okrążyć przeciwnikowi. Ogólnie w misji są dwa błędy: nie zalicza zadania ze zniszczeniem czołgu nr 2 oraz po wezwaniu helikoptera aby się ewakuować ten nie przylatuje.
Kilka screenów poniżej:
T-55.jpg

MAGAZYN.jpg

DANE.jpg

ROZPIERDUCHA.jpg

UCIECZKA.jpg

:spoko:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostWt 01 gru, 2015 14:03

Czerno, ale serio - miałeś chyba swój temat do tego. Fajnie, że się z nami dzielisz, ale temat ten robi się dużo mniej przejrzysty, a jest w sam raz do wrzucania newsów i ciekawostek ze świata ArmA 3.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostWt 01 gru, 2015 14:12

@Ok Jon pozostałe misje wstawię już w odpowiedni temat, choć tutaj ludzie zaglądają częściej bo nie chcę im się grzebać na forum. Ale podporządkowuje się prawom forum :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostŚr 02 gru, 2015 09:59

Kolejny patch, już się nie mogę doczekać zasysania giga nowych wersji modów i addonów. Wczoraj włączyłem ARMA dla sprawdzenia czy gra działa. Działa ale żadnej misji nie włączałem zrobię to dziś więc jestem dobrej myśli. Może jednak naprawili jakieś błędy :?: :!: bo lista poprawek i dodanych funkcji jest długa. Pożyjemy i sprawdzimy bo planuje zagrać w starsze misje. Relacje wrzucę do odpowiedniego wątku.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostŚr 02 gru, 2015 14:35

http://www.moddb.com/mods/csla-mod-for-arma-3 już się cieszę :D na zapowiedź tego moda, zagrywało się w kampanię 89 tego moda do ARMA2. Żałuję że CWR nie będzie dla ARMA3
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostŚr 02 gru, 2015 16:37

Kolejny patch, już się nie mogę doczekać zasysania giga nowych wersji modów i addonów. Wczoraj włączyłem ARMA dla sprawdzenia czy gra działa. Działa ale żadnej misji nie włączałem zrobię to dziś więc jestem dobrej myśli. Może jednak naprawili jakieś błędy :?: :!: bo lista poprawek i dodanych funkcji jest długa. Pożyjemy i sprawdzimy bo planuje zagrać w starsze misje. Relacje wrzucę do odpowiedniego wątku.
Kamizelki z modów nie działają, poza niektórymi reteksturami.

Have fun.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

warhlak

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 03 lis, 2015 20:13

Re: ArmA 3

PostŚr 02 gru, 2015 22:38

Nie wiem o jakich kamizelkach piszesz, ale TRYK oraz TAC.... działają pod względem wizualnym oraz wagowym ( w sensie przenoszenie danej ilości sprzętu, pakowność, czy jak tego nie nazwać). Nie wiem jak inne pod tym względem- z tymi dwoma typami problemu nie ma.

Pacz jednak porypał coś z kondycją kierowanego lojtka bo zachowuje się jak 60latek z astmą i kilka szybszych kroków i mamy takie rozdygotanie jak by jebnąć maraton.
Do tego dochodzi "skupienie / kontrola oddechu" przy celowaniu. Kilkusekundowe wstrzymanie i celownik dostaje jobca- coś jak stan po pierwszych paczach po relisie army. Po 15 latach jarania szlugów w porównaniu do prowadzonego supermena mam lepszą kondychę.
A i nie daj Panie Boże zapakować coś pod kurek sprzętowy. Kilka setek 7,62 i można zapomnieć o bieganiu.

Z plusów co zauważalne - szybsze uruchamianie i wczytywanie tekstur.
Reszty nie sprawdzałem lub nie zauważyłem.
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

Re: ArmA 3

PostŚr 02 gru, 2015 22:53

Kamizelki działają, ale nie spełniają swojej funkcji - przepuszczają kule jak powietrze, to samo zdaje się z nakryciami głowy.

Natomiast co do nowego systemu zmęczenia - ja zauważyłem że można dużo dłużej (około dwukrotnie) gnać pełnym sprintem, no i dodali też pasek "stamina".
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostCz 03 gru, 2015 00:00

Pytanie czy testy z naszymi addonami czy bez.

Bo "pasek stamina" np. to feature ShackTac Stamina Bar.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

Re: ArmA 3

PostCz 03 gru, 2015 10:32

Jon napisał(a):Pytanie czy testy z naszymi addonami czy bez.

Bo "pasek stamina" np. to feature ShackTac Stamina Bar.


Bez naszych addonów, nowy pasek od BISu znajduje się pod informacjami na temat ilości amunicji w magazynku, trybie ognia i pozycji strzeleckiej.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostCz 03 gru, 2015 12:11

Zauważyłem że po biegu złapanie oddechu i celowanie jest utrudnione ponieważ celownik rusza się tak jakbyśmy byli na pokładzie łodzi w czasie sztormu :shock: . Jest to denerwujące ponieważ nawet w rzeczywistości zgranie przyrządów zajmuje chwilę natomiast w grze dopiera za drugim razem można zgrać w miarę prawidłowo przyrządy celownicze. Utrudnia to rozgrywkę ale idzie się do tego przyzwyczaić. Jednym słowem to nie ostatni patch i pewnie to zostanie naprawione z kolejnymi poprawkami. Jeżeli chodzi o szybkość wczytywania addonów/modów to zauważyłem poprawę w stosunku do poprzednich wersji. Wiadomo jeżeli jedno jest poprawione to inne zepsute. :PPPP
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostCz 03 gru, 2015 13:35

http://www.armaholic.com/page.php?id=29898 lekarstwo na staminę, kołysanie i różne wynalazki BiS :twisted: :spoko:
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości