Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:32


ArmA 3

Ogólna dyskusja na temat kolejnej produkcji studia Bohemia Interactive.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPt 15 sty, 2016 09:17

Testuje misję po wywaleniu moda A3MP być może część misji starszych będzie działała. Na obecną chwilę ogrywam jedną misję, opis misji zamieszczę w wątku :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPt 15 sty, 2016 10:16

The Arma 3 Apex expansion, and the supporting free platform update, is scheduled for release in the second quarter of 2016. As of today, enthusiasts will be able to pre-order the Arma 3 Apex expansion[store.bistudio.com] on the Bohemia Store[store.bistudio.com] (regular price: 29.99 EUR / 24.99 GBP / 34.99 USD – pre-order price (20% discount): 23.99 EUR / 19.99 GBP / 27.99 USD). Those who are new to Arma 3, but want the most complete experience, can choose to pick up the Arma 3 Apex Edition[store.bistudio.com] (price: 59.99 EUR / 44.99 GBP / 69.99 USD), which includes the Arma 3 Digital Deluxe Edition, all Arma 3 DLC released so far (Karts/Helicopters/Marksmen), and the Arma 3 Apex expansion.
Cena jak dla mnie taka trochę wysoka, co sądzicie o tym :?: :shock:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostSo 16 sty, 2016 19:49



Ciekawe, czy CDP.pl, gram.pl albo g2a.com będzie sprzedawać polskie klucze w polskich cenach.

Mnie jedynie cieszy, że dopiero w Q2. Sam Eden Editor ma jeszcze conajmniej parę braków.

I oby qrwa nie zjebali, bo naprawianie addonów z pacza na pacz sprawia, że odechciewa się grać..


http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostŚr 20 sty, 2016 16:11

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =550082465
Mogę prosić o sprawdzenie tej misji ponieważ mam wszystkie mody a jednak misja zawiesza mi komputer i nie startuje :shock:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPn 25 sty, 2016 16:11

Niektóre mody są dostępne tylko w warsztacie. Ogólnie w jakiej formie jest ten mod pobierany na dysk:@Nazwa a w środku folder addons ponieważ korzystam z zewnętrznego lauchera i gdzie ten mod jest zapisywany w steamie?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostPn 25 sty, 2016 19:19

Wszystkie zasubskrybowane i zassane mody po odpaleniu domyślnego launchera A3 przenoszone są do katalogu gry.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPt 19 lut, 2016 09:04

Znowu dostajemy świetne uaktualnienie gry. Mało, to dla graczy singlowych cios w same zęby. Do tej pory mogłem grać w misję coop w trybie gry pojedynczej, teraz jest to niemożliwe. Bohemia rozdzieliła jak sami zauważyliście scenariusza na sp/coop oraz coop/mp. Wiem że gra jest głównie adresowana dla gry wieloosobowej ale od jakiegoś czasu faworyzowany jest ten typ rozgrywki natomiast gracze singlowi którzy nie należą do żadnego klanu zostają pozbawieni możliwości gry w misje coop w trybie gry pojedynczej. Jednym słowem jako fan gry nie poddam się, jest jeszcze mnóstwo misji do zagrania i zapoznania z nimi innych czytelników forum, żal tylko tej setki misji które chciałem wam przybliżyć. Obecnie zajmę się misjami Outlaw7z, które będę opisywał w swoim wątku. Przy ARMA3 spędzę jeszcze mnóstwo godzin. Niech żyje BI i jej świetne pomysły.
Nadchodzi weekend więc cykliczne rozgrywki w ARMA 3, aktualnie misję oparte na modzie ACR. :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maciej

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 30
  • Dołączył(a): Pn 23 sty, 2012 01:26
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: ArmA 3

PostCz 25 lut, 2016 21:46

Dodatek Arma 3 Apex jest już dostępny do zakupu na Steam: http://store.steampowered.com/app/395180/

Wydanie dodatku jest planowane na czerwiec.
BIS w ofercie na Steam napisał(a):With the brand new 100 km² South Pacific island Tanoa, a co-op campaign, and new vehicles, weapons, and characters at the heart of Arma 3 Apex, this upcoming expansion for Arma 3 aims to dig into the theme of near-future combat, expand the main game's line-up of more familiar / modern-day armaments, and introduce new vehicle classes, such as VTOL aircraft and Light Strike Vehicles.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostPt 26 lut, 2016 09:59



Jon przepowiada:

VTOL Aircraft = F-35 gotowe ~4 lata temu jako "prezentacja technologii"
New Weapons = UTS-15 gotowy ~2 lata temu (widoczny na streamach), XM-25 Airburst GL gotowy ~3,5 roku temu

Innymi słowy, recycling tego, co "zostało skasowane i porzucone", żeby w bazowej grze brakowało contentu.

Thank you, Boooheeemia...

Inna sprawa, że, sugerują, że będzie jakaś bardziej "znajoma", współczesna broń. Ciekawe co mają na myśli. AK-12? Może kupili od FragOut? :D No i kampania Coop. To jest najciekawsza rzecz z całego dodatku.


http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPt 26 lut, 2016 11:04

Poczekam trochę i pewnie kupię dla samego terenu ponieważ w warsztacie pokaże się wiele misji rozgrywanych na Tanoa. Z drugiej strony cena jest wysoka jak za kilka elementów które dodatek wnosi. :shock:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mustang185

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1032
  • Dołączył(a): N 04 kwi, 2010 00:30
  • Lokalizacja: Jasło

Re: ArmA 3

PostPt 26 lut, 2016 17:35

Ale nowe efekty wystrzałów są w pytkę. Zwłaszcza efekt strzelania wewnątrz budynków, aż warto w głośniki zainwestować :D
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: ArmA 3

PostPn 07 mar, 2016 16:09

http://www.armaholic.com/page.php?id=30545
oficjalna wersja Namalsku do ARMA3 :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Pyjter

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 314
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 13:11
  • Lokalizacja: Mysłowice

Re: ArmA 3

PostPn 07 mar, 2016 19:48

Zainstalowałem dzisiaj ale chyba psuje mi Napf, chyba że ta moja Arma już zdupcona na maksa bo jak strzelam z RHS-owych Tetów to się franca wiesza, jak szybko nie naprawią to :-x
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ArmA 3

PostSo 12 mar, 2016 13:10

Akurat jakoś dziś chyba wyszedł nowy Napf?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Domin

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 21 lut, 2016 02:29

Re: ArmA 3

PostPn 14 mar, 2016 00:14

Mustang185 napisał(a):Ale nowe efekty wystrzałów są w pytkę. Zwłaszcza efekt strzelania wewnątrz budynków, aż warto w głośniki zainwestować :D


albo tańsza opcja - dobre słuchawki. Potwierdzam, że jest ekstra!
Ostatnio edytowano So 21 maja, 2016 13:12 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA III] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron