Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:05


Chrome - potrzebuję info

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

Chrome - potrzebuję info

PostŚr 19 paź, 2005 22:34

Czy ktoś w to gra/grał? Przeszedłem demo i ciekawi mnie jak wygląda rozgrywka.
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 19 paź, 2005 22:36

Ja grałem kiedyś , nawet w CDA było , rozgrywka ... IA zbyt celne a karabin zbyt mało celny :) , dla mnie gra szybko się znudziła , myślę że to kwestia gustu
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostŚr 19 paź, 2005 22:43

Również grałem, mam nawet orginał po polsku - był w CDA.
Giera fajna choć ma troche duże wymagania. Wiadomo...niezła grafa. Grywalność ogólnie niezła... Możliwość w dalszej części gry sterowania pojazdami. Fajne, duże mapy...
Hmm...co jeszcze. Super klasyczny FPS to nie jest, ale myśle, że jeśli demo przydało Ci do gustu, to pełna wersja napewno także "siądzie".
Kwestia gustu...jest sporo strzelania, sporo akcji, ale nie jest ona liniowa... Warto dodać, że jest to gra w całości stworzona przez Polaków :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 19 paź, 2005 22:45

trudno,zeby oryginal nie bylo po polsku jak to polska gra:Dgra podobno syfna. ja osobiscie nie przepadam za takimi grami;)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 19 paź, 2005 22:54

Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić owe "podobno"? :S O grze: Niezła grafika; Lekko infyantylne dialogi; Nie najlepsi lektorzy...?; Klimat całkiem niezły, zwłaszcza przez kilka pierwszych misji; Bardzo fajne giwery i ich "fizyka"; Pojazdy; Fajny klimat i sensowny poziom trudności - Ogólnie - polecam, bo teraz drogi chyba nie jest, a gierka naprawdę fajna :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Trace

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 159
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Biecz

PostŚr 19 paź, 2005 22:56

jeśli to jest jakaś futurystyczna strzelanka, to jak dla mnie odpada... jedyne, co sie przyjęło z takich strzelanek u mnie to red faction... ale reszta odpada... wole sobie w countera zagrac jzu bardziej z głupimi botami :P
"There's one more arrow, one more shot, one more kill, one more sin. "
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostŚr 19 paź, 2005 22:57

A grał ktoś w dodatek? A właściwie drugą część? Nawet nie pamiętam tytułu...pamiętam tylko, ze czytałem recke w CDA, jednak giera tak dobrych ocen jak "jedynka" nie zdobyła...
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostŚr 19 paź, 2005 23:14

Kampania mnie tak bardzo nie interesuje. Raczej chodzi mi o to jak wygląda MP i możliwość modyfikacji. Na pierwszy rzut oka nie jest to CQB i chyba większość walki ma miejsce pod gołym niebem(?). Obecnie kosztuje śmieszne 20 zł (nie licząc ceny dodatku).

Trace napisał(a):jeśli to jest jakaś futurystyczna strzelanka, to jak dla mnie odpada... jedyne, co sie przyjęło z takich strzelanek u mnie to red faction... ale reszta odpada... wole sobie w countera zagrac jzu bardziej z głupimi botami Razz


Jeśli nie wiesz co to za gra, to po co się wogóle odzywasz? :roll: Mnie akurat gówno obchodzi co ci się przyjmuje, a co nie. Masz ochotę na zwierzenia to idź do psychoanalityka
Offline
Avatar użytkownika

mossin

Major

Major

  • Posty: 516
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:40
  • Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice

PostCz 20 paź, 2005 07:24

Jeśli nie wiesz co to za gra, to po co się wogóle odzywasz? Mnie akurat gówno obchodzi co ci się przyjmuje, a co nie. Masz ochotę na zwierzenia to idź do psychoanalityka

Troche przeginasz :neutral:

Gra jak gra. nie ma w sobie nic specjalnego. Wątpie żeby ktoś w nią jeszcze grał po sieci. Za 20 zł faktycznie warto kupić. Mimo tego, że dziłania toczą się natwartej przestrzeni to po wejściu do budynkow, gra robi się strasznie oskryptowana i liniowa, a przynajmniej ja to tak odczułem. W każdym bądź razie jeżeli podobało ci sie demko tom pełna też ci siespodoba. Kup bo warto.
Ostatnio edytowano Cz 20 paź, 2005 16:13 przez mossin, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 20 paź, 2005 08:35

ppsh41 napisał(a):[url]Jeśli nie wiesz co to za gra, to po co się wogóle odzywasz? Mnie akurat gówno obchodzi co ci się przyjmuje, a co nie. Masz ochotę na zwierzenia to idź do psychoanalityka[/url]
Troche przeginasz :neutral:


Bo wymagam czytania ze zrozumieniem? Tak ciężko zrozumieć zdanie "Czy ktoś w to gra/grał?".
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostCz 20 paź, 2005 09:31

Ja grałem w Multi tej gry. Są klasyczne tryby takie jak DM, CTF, TDM w które się fajnie grało ( mówię fajnie bo jak przez 2 tygodnie nie było żadnego serwera do gry odinstalowałem ja ). I jest jeszcze tryb C&H podobny do tego z OF z użyciem maszyn bojowych. Mi się w tej grze (MP) spodobało to ze nie był to kolejny Quake i nie wystarczyło dobrze podskakiwać aby wygrać.

Ps. Tak wiekszosć walk ma miejsce pod gołym niebem.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostCz 20 paź, 2005 10:35

Gra nawet fajna. Bardzo mi się podobały implanty :D. Fabuła niezła. Najgorsze jednak jest to, że kolejna misja u mnie ładowała się jakieś 10 minut :/
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostCz 20 paź, 2005 12:35

Plusy Chroma:
1 Polska gra.
2 Spore mapy
3 Kilka poziomów jest nawet fajnych (niema monotomi)

Minusy:
1 Wymagania
2 Przy dłuższym graniu zaczyna męczyć
3 Kilka baboli (raggdol itd)
4 Si przeciwników (nierówne)
5 Skrypty (troszke niedopracowane)

Więcej "grzechów" tej gry nie pamiętam. Ale musze się przyznać że gra mi się w pewnym momęcie znudziła i jej nie przeszedłem. Co też dużo mówi o grywalności tego produktu.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron