Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:56


Take On Helicopters

Symulator śmigłowca na silniku ArmA 2.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

VeaVictis

Kapral

Kapral

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Wt 23 cze, 2009 10:22
  • Lokalizacja: lubuskie

PostCz 22 mar, 2012 15:34

Fajnie byłoby gdyby ktoś pofatygował się,zeby w przyszłości umieścic w sieci mapę z ToH (np. jako addon wyspy) chociażby wersję lite, nie interesuje mnie szczególnie ToH, ale mapy są ciekawe.
"Spadochroniarze nie umierają... Idą do piekła,żeby sie przegrupować".
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 22 mar, 2012 16:16

Vea... zdecydowanie nie widziałeś tych map ;-) Z powietrza wygląda to jeszcze mizernie, jednak z bliska już - tragicznie. Z pozycji ziemi te mapy nie dostają nawet do standardów OFP. Dodatkowo, mechanika map wygląda inaczej niż w przypadku map ArmA (co prowadzi nieraz do zabawnych sytuacji, typu ruch uliczny wjeżdżający do wód zatoki albo przenikające przez Ciebie samochody), przerobienie ich by się do czegokolwiek nadawały to (afaik) sporo niełatwej roboty, której po prostu nie opłaca się wykonywać.

Te mapy zwyczajnie nie są tego warte.

Swoją drogą, jak Twoja Libia?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

VeaVictis

Kapral

Kapral

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Wt 23 cze, 2009 10:22
  • Lokalizacja: lubuskie

PostPt 23 mar, 2012 09:20

:/ szkoda,trochę się zawiodłem, bo na screenach to zupełnie inaczej wygląda.Widziałem na screenie do którego link podał Kondor, faktycznie miasto z poziomu ziemi jest tragiczne. Co do mojej Libii... to osobny temat, jeszcze dużo do zrobienia (a niestety z czasem na cokolwiek kiepsko).
"Spadochroniarze nie umierają... Idą do piekła,żeby sie przegrupować".
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: Take On Helicopters

PostPn 19 maja, 2014 09:18

Znajomy podarował mi klucz do gry, jeżeli ktoś grał to proszę o ocenę tej gry . Można grać na klawiaturze, jak jest z misjami do tej gry. Z tego co mi mówił znajomy są misje do pobrania z forum Bohemii, sam też sprawdziłem i misji jest mało. Jeżeli ktoś zna inną stronę z misjami to proszę o linka. :!:
Ostatnio edytowano Pn 19 maja, 2014 10:30 przez czernobyl10, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

Re: Take On Helicopters

PostPn 19 maja, 2014 09:22

Może jakbyś napisał po polsku, to mógłbyś liczyć na sensowną odpowiedź. A tak, szkoda gadać.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: Take On Helicopters

PostPn 19 maja, 2014 10:30

Post edytowałem, proszę o odpowiedź. :!:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Take On Helicopters

PostN 01 cze, 2014 20:04

Nie krzycz.

Recenzja ToH by ArmACenter.PL (<--- link)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: Take On Helicopters

PostPn 02 cze, 2014 06:58

Dziękuję, przydatna recenzja. Pogram w grę jak znajdę na nią czas, jest w bibliotece. Obecnie absolutnym nr 1 jest ARMA III i walki na jej wirtualnym froncie.
Obrazek
Offline

guti1000

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 04 paź, 2022 15:32

Re: Take On Helicopters

PostPt 14 paź, 2022 12:49

Plac zabaw jest pełen kolorowych baniek, słodyczy, dekoracji, obrazków - po prostu chcesz gry kulki za darmo online. Pojawiają się na górze powierzchni do gry lub obracają się wokół osi ucieczki węża. Każda gra wymaga logiki, szybkości i precyzji. Dlatego jeśli chcesz grać w kulki online, za darmo i bez rejestracji, kliknij link i ciesz się!
Poprzednia strona

Powrót do Take On Helicopters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość