Teraz jest So 27 kwi, 2024 12:55


Zgłoszenia do ekipy

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 04 paź, 2010 23:45

Tylko żeby jasne było - nagrodę Zombiak dostałeś za spamowanie innego tematu...


(to do wcześniej)

Zakończmy temat FireHawka. Ma czas na wyrobienie się :twisted:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostWt 05 paź, 2010 13:19

Słusznie. Wyrobienie się jest wazne. Szczególnie obcisłych gaci w tzw. kroku.
Offline

Aedrill

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Śr 27 paź, 2010 20:14
  • Lokalizacja: Leicester

PostŚr 27 paź, 2010 20:38

Witam serdecznie. Zwę się Wasyl, nick Aedrill, w Armę grywam w sumie od niedawna, ale sama idea gry prawdziwie milsimowej prześladuje mnie od kiedy tylko zagrałem w pierwszego efpeesa (z grubsza w okolicach Kambru). Czekam na dostawę OA, gra powinna być na dniach i z przyjemnością do Was dołączę przy pierwszej nadarzającej się okazji. Cierpliwe bydlę jestem jak nie wiem, nastawiony raczej na piechotę niż na pojazdy, najchętniej to grałbym strzelcem wyborowym/snajperem/spotterem (kolejność listy losowa), aczkolwiek domyślam się, że to stanowiska dość intensywnie okupowane, więc pchać się nie będę. Póki co, zadowolę się szarym Riflemenem.

Pozdrawiam,
Aedrill
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostCz 28 paź, 2010 13:45

Zaskoczę Cię ale te stanowiska nie są okupowane z prostej przyczyny - jak się operator tych stanowisk nie sprawdzi i zginie połowa oddziału to chwała kończy się zje... na forum :twisted:
A tak wogóle to cześć :)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 28 paź, 2010 13:48

Już bez przesady. Jeszcze nikogo nie ukrzyżowaliśmy, nawet zj...ek jakichś strasznych nie było.


Witka Aedrill :) Niewykluczone że znajdzie się dla Ciebie fucha. Wiesz, amunicja jest ciężka... ;-) :D
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Szamanek

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Pt 29 paź, 2010 21:41

PostN 31 paź, 2010 20:32

Witam wszystkich. Mam na imię Karol (lat 16, nie będzie ze mną problemów wychowawczych :twisted: ). Grałem kiedyś w OFP, w Armę I sporadyczne. Po obejrzeniu waszych filmów na YT stwierdziłem że to jest coś czego szukałem. Posiadam już Armę II, dodatek i wszystkie mody. Mam nadzieję, że dla mnie też znajdzie się jakaś fucha i ktoś, kto by mi objaśnił wszystkie najważniejsze sprawy. Zobowiązuję się wykonywać wszystkie rozkazy mojego dowódcy itp. ;-)

Pozdrawiam, Karol
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostN 31 paź, 2010 20:39

Witamy, witamy :D Nie martw się, fucha jakaś zawsze się znajdzie a i kilku ludzi skorych do pomocy i wyjaśniania różnych rzeczy zarówno w kwestii taktycznej jak i technicznej się znajdzie.
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

SNUPPi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): Śr 27 paź, 2010 22:16
  • Lokalizacja: Zakładu Karnego

PostN 31 paź, 2010 20:44

Eeeee.... szczerze mówiąc pominąłem temat ale skoro jest możliwość dołączenia do waszego klubu no to tutaj też się wpiszę. Co prawda przedstawiłem się w temacie "Witam wszystkich" to nie napisałem wszystkiego o sobie. Jak wiecie na imię mam Sebastian, skończyłem 20 lat. Nick się wziął od bohatera jednej z bajek (bardziej spostrzegawczy skumają). Ogólnie zabijam swoim śmiechem tylko wtedy gdy trzeba ;p jestem spod znaku Byka co oznacza że tłumię swoje emocje do pewnego momentu by potem wybuchnąć jak wulkan. Post brzmi bardziej jak jakiś anons matrymonialny ale co mi tam niech stracę ;-p
Offline
Avatar użytkownika

GierojPL

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Pn 11 paź, 2010 21:03
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 04 lis, 2010 18:56

Witam wszystkich chciałbym dołączyć do waszego teamu,dlatego się przedstawię.Mam na imię Jacek mam 17 lat i mieszkam w Poznaniu,moje ulubione gry to właśnie symulatory pola walki moją pierwszą grą było OFP później Arma Armed Assault a od kilku tygodni Arma 2. Dodatek Army kupię w najbliższym czasie (mam odłożone na nowego Calla).Wykonuje polecenia bez nie potrzebnych kłopotów.Moje ulubione stanowiska to snajper(jeden strzał jeden trup) albo sanitariusz ponieważ lubię ratować życie kolegów z drużyny. Jeśli się zgodzicie będę wielce zobowiązany.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 04 lis, 2010 19:00

Witamy obu, z radością powitamy w swoich szeregach :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Corelam

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Śr 03 lis, 2010 19:31
  • Lokalizacja: Katowice

PostN 07 lis, 2010 23:04

Witam
Chciałbym dołączyć w wasze szeregi. Nazywam się Marcin, mam 15 lat. Interesuję się komputerami. Gram w Armę II od niedawna (posiadam również dodatek), wcześniej przeszedłem OPF (dość dawno) i najnowszego Dragon Rising (coop wraz ze znajomymi). W grze chciałbym w miarę możliwości objąć przede wszystkim stanowisko medyka lub w razie potrzeby snajpera.
Pozdrawiam
Marcin
Offline
Avatar użytkownika

szOpman

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 404
  • Dołączył(a): Śr 23 cze, 2010 18:43
  • Lokalizacja: Kalisz

PostPn 08 lis, 2010 00:06

Goddamnit! Widzę, że coś mi ostatnio strasznie konkurencja rośnie w medykowaniu... ;P
Tak czy inaczej witam i czekam na nasze pierwsze walki o wspomniany slot... :)
Offline
Avatar użytkownika

Artur

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Wt 02 lis, 2010 12:19

PostPn 08 lis, 2010 08:19

Grałem z wami już ten weekend, a jeszcze się nie przywitałem.
A więc tak, nazywam się tak jak mój nick, czyli Artur,mam 15 lat, mieszkam w Katowicach, moim największym hobby są samoloty. Moja ulubiona funkcja to KM'ista oraz strzelec.(czasami lubie pograć jako pilot, ale żeby się odstresować :) ) Arma wciągnęła mnie jak żadna gra (ostatnio tak grałem w counter strike'a w 2003) Przy armie, oraz przy was tak szybko zleciał mi weekend, że już myślę o następnym. Mam nadzieje, że ACPL będzie się rozwijać, bo można tu naprawde świetnie się bawić.
Pozdrawiam.
Artur.
Offline
Avatar użytkownika

gustlik

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 18 wrz, 2010 10:16
  • Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

PostŚr 10 lis, 2010 08:54

Nazywam się Grzesiek mam 23 lata, jestem ze śląska. W arme 2 gram już jakiś czas, wcześniej w arme 1 i operation flashpoint. Grywam często średnio 4razy w tygodniu po 2-3 godziny. Lubię pograć w grę w którym trzeba się skupić i trochę pomyśleć a nie jak np w cod czy moh po prostu strzelać. Znudziła mi się gra z botami dlatego też pisze tutaj bo chciałbym z wami pograć i sympatycznie spędzić czas. Dziś idę po OA i jak tylko będę mógł pograłbym z wami w najbliższym czasie.
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostŚr 10 lis, 2010 10:53

no to przychodź w weekend !!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron