Teraz jest So 27 kwi, 2024 15:14


Zgłoszenia do ekipy

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gustlik

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 18 wrz, 2010 10:16
  • Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

PostŚr 10 lis, 2010 12:41

w ten weekend niestety spędze w firmie ale będę śledził kiedy będziecie grać i zgłoszę się na ts
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 10 lis, 2010 14:42

Ok, zapraszamy :) tak samo jak i całą resztę zgłoszonych wcześniej.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

gustlik

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 18 wrz, 2010 10:16
  • Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

PostCz 11 lis, 2010 08:14

ok mam już wszystko poinstalowane teraz tylko czekam na jakies granie
Offline
Avatar użytkownika

Cienki

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 179
  • Dołączył(a): Pt 12 lis, 2010 17:02
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPt 12 lis, 2010 19:45

Witam

Wczoraj miałem przyjemność pograć na Waszym serwerze - było całkiem fajnie.
Swego czasu śledziłem też Wasz kanał na YouTube i muszę przyznać, że podoba mi się to jak gracie.

Jeżeli chodzi o mnie to mam 25 lat i nie jestem zbyt gadatliwy. W OFP grałem od czasu kiedy się ukazało demo. Aktualnie ArmA II pochłania 80% mojego czasu spędzanego przy grach.
Czasem gram też w America's Army 3 (ale to tylko jak mam mało czasu na grę).

Z chęcią dołączyłbym w Wasze szeregi.

Jeżeli chodzi o role jakie mogę odgrywać to lubię grać w zasadzie każdą klasą postaci.
Rozkazy wykonuję, nie marudzę i potrafię wczuć się w grę.
Jeżeli chodzi o dyspozycyjność to niestety pracuję dość chaotycznie (nie mam stałych dni wolnych).

Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

CobraPL

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 23 lis, 2010 16:36
  • Lokalizacja: Szczecin

PostPt 26 lis, 2010 19:54

Witam,

mam na imię Piotr (używam ksywy "Cobra"), mam 28 lat, lubię spędzać wolny czas na gierzeniu.

Chciałbym z Wami zagrać. Od strony technicznej chyba niczego mi nie brakuje, za to w Armie mam doświadczenie póki co znikome. Dużo grałem we Flashpoint jedynkę z dodatkami. Mam nadzieję, że będzie nam się fajnie grało, w każdym razie zrobię wszystko aby tak było :)

Jeżeli chodzi o dyspozycyjność - różnie, mam wolny zawód (informatyk na telefon), stąd jednego dnia pracuję od 9 do 24, a innego cały dzień siedzę w domu.

Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostPt 26 lis, 2010 21:12

No prosze, jak to teraz mówią dzieci, "ziom" z mojego miasta. Witamy i na rozgrywki zapraszamy.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Dudi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): Wt 14 gru, 2010 22:54

PostPt 17 gru, 2010 12:50

Witam mam na imię Tomek nick "Dudi". Coś o sobie: mam 32 lata, z zawodu żołnierz (nie żaden komandos ;-) ). Jeśli chodzi o doświadczenie z grą to zacząłem grę od OFP jak tylko się ukazała. Należałem do grupy "SFoP". Potem ukazała się ARMA i SFoP przestał istnieć, niedawno ARMA 2 dziś mam komplet poza ostatnimi 2-oma DLC. Dlaczego chce z Wami grać ? Podobał mi się klimat i współdziałanie jaki widziałem w filmiku gdy walczyliście z zombiakami na wulkanie :spoko: . Jeśli chodzi o obsługę sprzetu, potrafię latać śmiglakami (używam joya) nie przepadam za samolotami ale też dam radę, pozostałe pojazdy i sprzęty bez ograniczeń (lubię zestrzelić i udaje mi się to lecący śmiglak za pomocą RPG lub SMAW).

Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostPt 17 gru, 2010 13:07

Dudi napisał(a):walczyliście z zombiakami na wulkanie

to nie my tylko "bliźniacza" na tym forum grupa A2C
no ale witamy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Dudi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): Wt 14 gru, 2010 22:54

PostPt 17 gru, 2010 21:57

Wiem, mój błąd :oops: rozmawiałem dziś z Jonym na TS i wted wyszło, że to nie wasz filmik ale to niczego nie zmienia i tak chcę grać z wami.
Offline

XEL

Cywil

Cywil

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Pt 09 lip, 2010 01:25
  • Lokalizacja: Tychy

PostPt 31 gru, 2010 00:54

Adrian, czesto gram, w arme ostatnio mialem pzerwe ale pamietacie mnie mysle z pod pseodo xel, morze tak Adrian [ACPL] bym grał??? O sobie nie lubie opowiadac bo 40% rzycia spie, 40% rzycia gram a reszta to jakas robota. Mam nadzieje na pozytywne rozpatzenie tego otorz wniosku i do zobaczenia w grze [pozycja strzelec, dowudca(ocze sie jeszcze) i hetnie wyszkole sie na pilota]

Do słownika ortograficznego też radziłbym przy okazji zajrzeć... - Mav
Ostatnio edytowano Pt 31 gru, 2010 02:24 przez XEL, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Gizmous

Kapral

Kapral

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Śr 23 cze, 2010 20:33

PostPt 31 gru, 2010 02:00

Witam
Grałem z wami już parę razy, więc część na pewno mnie kojarzy. Wcześniej grałem tylko trochę w flashpointa w arme tylko parę razy. Dodam tylko, że lat mam 18. Grać mogę jako dowódca, obsługa granatników przeciwpancernych albo jako zwykły strzelec.
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostN 02 sty, 2011 13:09

AVE!
RPG operator to w ACPL towar rzekłbym pierwszej potrzeby :D
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 02 sty, 2011 13:13

Yep, witaj Gizmous.

Zdecydowanie nietypowy i bardzo mile widziany zestaw ról ;)

Z tego co słyszałem już grałeś... and they liked it ;)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

BlackMoses

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 24 gru, 2010 00:11

PostŚr 05 sty, 2011 20:58

Dziń dybry.

Jestem Michał, mam 17 lat (rocznik '93). Co do ksywki, jeśli Moses wam nie pasuje, mogę być Michaś :grin:

W OFP grałem kilka lat od czasu, kiedy mój komp mi na to pozwalał, czyli gdzieś od 2007 roku. Rok temu zawiodłem się na OF:DR, następnie Arma 2 nie okazała się taka wspaniała. Niedawno kupiłem Arrowheada i naprawdę dość już mam gry z botami, którzy może i radzą sobie w walce, ale na pewno nie w prowadzeniu pojazdu (kiedy mówię "Naprzód!", wpie*dalają się na najbliższy głaz).

W związku z tym mam zamiar pograć z towarzyszami inteligentnymi, a nie z, mówiąc lekko, niefrasobliwym AI, które nie potrafi nawet powiedzieć mi, gdzie jest wróg i dla którego istnieją tylo 4 kierunki (in front of us, rear, left, right - czy tak naprawdę mówią w US Army? Jeśli tak, wiem już, po co Pentagon zatrudniał telepatów).

Mogę być zwykłym trepem - to mi pasuje.

Czy, jak będę grzeczny, dostanę ACOGa? :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 05 sty, 2011 21:31

Possible ;] ale na początek, to wiesz. Amunicja jest ciężka.


Witamy i zapraszamy na strzelanie :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron