Teraz jest Śr 24 cze, 2026 15:27


Aechelon - co za diabeł ?

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 08 paź, 2004 19:50

"Aechelon Technology is a leader in real time computer graphics applications in training, simulation and entertainment markets, and is a supplier of COTS-based, geospecific image generators, OTW and correlated sensor databases and integration services."
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostPt 08 paź, 2004 21:00

Jonez napisał(a):"Aechelon Technology is a leader in real time computer graphics applications in training, simulation and entertainment markets, and is a supplier of COTS-based, geospecific image generators, OTW and correlated sensor databases and integration services."


A rozumiesz ? :D:D Bo ja jestem wcięty i nie :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPt 08 paź, 2004 21:11

Po polsku - baju baju sratutatu.

Wyskakują mi tu z nienacka, że to jakiś superprojekt wspomagający symulowane komputerowo treningi. Co ciekawe piszę, że to projekt, który stoi na czele niczego, i jest wogóle super. Aby utwierdzić w 'superowości' projektu wciskają takie pierdoły jak jakiś COST, pod który można podpiąć prawie wszystko ( http://tiny.pl/dps ), posiada także generator oobrazów symulujących ukształtowanie terenu (czyli to czego nie ma, a nawet jeśli byłoby to byłoby do kitu jak na dzisiejsze możliwości), OTW ( kolejny nic nie znaczący skrót) i jakieś pierdoły, których przeznaczenia nikt jeszcze nie odkrył.

W sumie to nie widze tutaj żadnego engin'u
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostSo 09 paź, 2004 10:53

No no.. Ale trza przyznać, ze mają dość pokaźną liczbe pojazdów do wyboru ( i pewnie każdy lata/jeździ/pływa tak samo :] )
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AkikoOhlson, AnissaChouinard, TamiePuccio i 119 gości