Teraz jest Wt 23 kwi, 2024 15:48


Dziwne prace domowe

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

Dziwne prace domowe

PostPn 13 wrz, 2004 16:08

Tworzę ten topic bo czasem się zdarza że nauczyciele zadają wręcz dziwne i po prostu śmieszne prace domowe. Piszcie tu o swoich najdziwniejszych homeworkach jakie dostaliście.

Na początek moja praca domowa co niedawno jakiś tydzień temu zadała mi babka od polaka

Miałem napisać przewodnik turystyczny dla turysty który chciał się wybrać do Raju (Edenu jak ktoś nie wie) :rotfl2:

Pamiętam że w 2kl podstawówki miałem policzyć swoje zęby i wypisać wiek rodziców, dziadków :P :lol:
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostPn 13 wrz, 2004 16:10

To ja mam napisac z angielskiego wypracowanie na temat "Budzisz się rano i jestes kobietą" :P
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziwne prace domowe

PostPn 13 wrz, 2004 17:40

B@rtek napisał(a):...
Miałem napisać przewodnik turystyczny dla turysty który chciał się wybrać do Raju (Edenu jak ktoś nie wie) :rotfl2:
...

Też to kiedyś miałem... :| :roll:

B@rtek napisał(a):...
Tworzę ten topic bo czasem się zdarza że nauczyciele zadają wręcz dziwne i po prostu śmieszne prace domowe.
...

To będzie ciekawy temat... :]

To ja mam napisac z angielskiego wypracowanie na temat "Budzisz się rano i jestes kobietą"

:| :hahaha: :]
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 13 wrz, 2004 19:46

ja miałem w zeszyłm roku "Dlaczego nie wolno gadać na języku angielskim" na 2 strony A4 :twisted: ....
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

Watchdog

PostPn 13 wrz, 2004 20:16

No to ja z innej beczki...
Studia, pierwszy semestr,tuż przed świętami Bożego Narodzenia ,algebra [te liczby zespolone ,macierze i inne ustrojstwo], kartkoweczka na mysl profesora Grzesia Biernata [poetycki pseudonim Piotr Niert] nastąpiła ciężką nogą, pierwsze pytanie -no coś tam z tej algebry
-drugie pytanie-dlaczego nieznasz odpowiedzi na pierwsze pytanie
-trzecie pytanie-kiedy bedziesz znal odpowiedź na pierwsze pytanie-
-czwarte pytanie- złóż życzenia dla pana profesora

Na pierwsze ,jak i cała grupa nie znałem odpowiedzi ,po zdaniu na drugie i na trzecie, a na czwartem 2.5 strony A4 walnołem... :)

------------------------------------------------------------------------------------
A tak międzyinnymi to profesor Biernat lubi sobie wypić coś wyborowego.
I nie raz na poczatku 2 godzinnego wykladu z nim padało hasło "Koniaku mi się chce...idźcie do domu....
--------------------------------------------------------------------------------------
Algebra u profesora Biernata ,kumpel poszedl do tablicy ,nie potrafił jakiejś tam macierzy rozwiazać ,prof. sie go pyta dlaczego sie nie nauczył ,ten odpowiedział że dywany wczoraj trzepał....na to Grzesiu do niego "To ty u mnie narazie zaliczenia nie bedziesz mial ,ale dam ci pod koniec zajęc mój numer telefonu ,ty zadzwonisz,zglosisz się i będziesz mi do usranej śmierci te dywany na zaliczenie trzepał"... grupa w śmiech...

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron