grafika w stylu Samorosta.
Mi się podoba, choć powiela goebbelsowski mit o polskiej kawalerii.
Teraz jest Śr 24 cze, 2026 05:50
Użytkownicy przeglądający ten dział: AkikoOhlson, AnissaChouinard, Bing [Bot], TamiePuccio i 26 gości