Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 17:28


Pomysł na prezent dla faceta

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Mixon

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 207
  • Dołączył(a): Wt 10 maja, 2022 01:33
  • Lokalizacja: Gdańsk

Pomysł na prezent dla faceta

PostPn 07 lis, 2022 00:32

Hej, mój narzeczony niedługo ma urodziny i poszukuję pomysł na prezent dla mężczyzny. Możecie mi coś polecić? Myślałam nad kosmetykami do brody i do twarzy, bo bardzo często ich używa, ale wydaje mi się to mało. Może jeszcze jakieś perfumy, ale nie wiem które mogą być ładne, polecacie jakieś kompozycje zapachowe?
Offline

damian86

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Wt 29 mar, 2022 15:07

Re: Pomysł na prezent dla faceta

PostPn 28 lis, 2022 09:41

Jeśli Twój mąż tak jak ja również ma bzika na punkcie motoryzacji, to polecam kupić jakieś ciekawe gadżety do detailingu. Zawsze sprawdzają się akcesoria do czyszczenia albo polerowania lakieru. Wzięliśmy jakiś czas temu w leasing Forda Kugę od https://mauto.pl/marki/ford i teraz to takie moje oczko w głowie. Braliśmy co prawda do niego pakiet serwisowy Comfort, więc wszystkie przeglądy załatwia leasingodawca, ale solidnie dbam o pielęgnację, więc auto w zasadzie wciąż wygląda jak prosto z salonu. W tym roku na święta poprosiłem żonę o te niewidzialne wycieraczki w płynie. Może twojemu też by się taki prezent spodobał?
Offline

Sensei

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 02 lut, 2024 14:55

Re: Pomysł na prezent dla faceta

PostPt 02 lut, 2024 14:55

Chciałbym podsunąć wam pewien pomysł na świetny prezent na najbliższe Walentynki! Myślę, że świece woskowe - https://woskowe-swiece.pl/5-walentynki z wosku pszczelego to naprawdę fajna opcja. Aby prezent był unikatowy, można poszaleć z różnymi kształtami oraz rozmiarami świec. Oprócz tego dodaj jakąś indywidualną notkę albo specjalną kartkę, aby w pełni wyrazić uczucia. Tak więc, jeśli szukacie prezentu na Walentynki, który nie tylko będzie wyglądał super, ale też będzie miał głębokie przesłanie, to polecam te świece woskowe.

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron