Teraz jest Cz 28 mar, 2024 20:44


Program do tworzenia filmików.

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

Program do tworzenia filmików.

PostWt 02 lis, 2004 22:59

Jak już pewnie niektórym z was wiadomo... robię misje. Zrobiłem ostatnio jedną związaną z drugą wojną światową i chcę się tym pochwalić ( :P ) kumplowi który niema ofp. Pomyślałem, że dobrze by było zrobić filmik przedstawiający to co dzieje się w czasie gry ale... nie wiem jakiego programu się do takich żeczy używa... czy ktoś może mi podać link do jakiegoś programu za pomocą którego szybko i ładnie zrobię filmik. Od razu mówię, że nie zalerzy mi na jakiś super efektach... zwykły filmik...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 02 lis, 2004 23:32

http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostŚr 03 lis, 2004 19:01

Właśnie czegoś takie szukałem. Wielkie dzięki

Dodane:

Poprawka...nie tego szukam... tz. tego ale innego programu... ten wszystko nagrywa w przyśpieszonym tempie...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostŚr 03 lis, 2004 21:23

jak to się obsługuje ??
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 03 lis, 2004 21:25

ehh Remcio - nie umiesz go skonfigurować, oraz nie potrafisz operować na pliku wyjściowym. Z takim inwalidztwem nic Ci nie pomoże.

sjojok - teraz to mnie dobiłeś. Przeczytaj readme jak jest, albo wogóle zobacz jakie masz opcje - tą aplikacje można używać za pomocą jednego klawisza!
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostŚr 03 lis, 2004 21:35

ale naciskam te ,,F9" i nic :(
nie zaczyna się żadne nagrywanie
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 03 lis, 2004 21:39

remcio:
zsynchronizuj prędkość tworzenia klatek z ilością klatek na sekunde w pliku wyjściowym. Jak już masz nagrany za szybko, to możesz w VirtualDub'ie zmienić ilośc klatek na sekunde.

sjojok - włacz frapsa, włacz gre, naciśnij klawisz odpowiedzialny za zgrywanie video, zatrzymaj nagrywanie naciskając ten sam klawisz. Wyjdź z gry spójż na katalog z frapsem, bądź ten, który jest zdefiniowany w opcjach.

Wogóle to fajnie byłoby jakby ktoś napisał o jaką wersje frapsa chodzi, bo jest duża róznica pomiędzy 99 a najnowszym.

Rainbow

PostŚr 03 lis, 2004 22:02

No i nie liczcie na cuda jeśli chodzi o ten program. Podczas nagrywania ilość klatek w OFP i innych lepszych grach spada o połowę, przynajmniej u mnie.

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron